Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik - może miłość do re-volty by minęła, ale do koni nigdy 🙂
Yadou "wyprodukowała" kolejnego konia 😉


NieznanyRumak piękny  😍 😍 😍 ale te przednie nogi wydają mi się trochę nieproporcjonalnie małe w stosunku do reszty ciała
a z pyska wygląda jak wilk... 🙂
Dobrze, że ten styl mnie nie jara bo już pewnie miałabym 5 kolejnych pomysłów do kolekcji.
przed chwilą go podziwiałam i już miałam wrzucać  😁
Fajny, choć racja, niedociągnięcia ma  😉
Tak naprawdę dobrego konia narysuje tylko koniarz lub osoba, która z końmi miała/ma do czynienia. Bez znajomości anatomii ani rusz :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 maja 2014 04:03
Tak na prawdę dobrego konia narysuje tylko koniarz lub osoba, która z końmi miała/ma do czynienia. Bez znajomości anatomii ani rusz :P


W sumie nie wiadomo, czy ona miała/ma do czynienia z końmi  😉 Ale wszystkie jej zwierzaki są trochę zdeformowane, widocznie taki styl. Koncepcja ciekawa  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 maja 2014 11:47
Tak na prawdę dobrego konia narysuje tylko koniarz lub osoba, która z końmi miała/ma do czynienia. Bez znajomości anatomii ani rusz :P


racja! a poza tym pani, która będzie mi projektować tatuaż oprócz wielu zdjęć, których potrzebuje, poprosiła również o opis konia, jego charakteru i związku z właścicielem  🙄
Zapisuję się do yadou, ale ten koń jest obrzydliwy. Wygląda jak skrzyżowany z psem...
Oby moje coś było lepsze...  🙇
Thymos, też już do niej pisałam jak z terminami  🙂 cały czas się waham... poczekam jeszcze, bo okres wakacyjny w moim wypadku nie jest najlepszym pomysłem na robienie tatuażu  😉 Co za dziarkę planujesz?
Moja siostra też zapisuje się do Yadou  😜.
oprócz wielu zdjęć, których potrzebuje, poprosiła również o opis konia, jego charakteru i związku z właścicielem  🙄

Dobra ściema nie jest zła.  😀 Ale widać, że pani się stara i dba o klienta.  🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 maja 2014 07:42
jak na początku to przeczytałam to się mocno uśmiechnęłam 😀

no ale to jest artystka, więc może i jej to potrzebne 😉 to nie ważne, jej prace mówią same za siebie.
Thymos, też już do niej pisałam jak z terminami  🙂 cały czas się waham... poczekam jeszcze, bo okres wakacyjny w moim wypadku nie jest najlepszym pomysłem na robienie tatuażu  😉 Co za dziarkę planujesz?


Ja już raz byłam zapisana, ale mi sie finanse posypały 🙁
obecnie nie wiem dokładnie, ale to ma dotyczyć tego co kocham, przyrody 🙂
Muszę się pochwalić, że ten koń Yadou jest już mój od wtorku  😅 I dokładnie taki miał być  😉 Jej zwierzęta zasadniczo nie są dopracowane, ale ten styl dla mnie ma być niedopracowany.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 maja 2014 09:34
ja się zastanawiam czy robić tatuaż teraz na lato czy już po lecie? W lipcu jadę nad morze, to na pewno odpada. Ale w sierpniu może, czy poczekać do jesieni...?

Pierwszy tatuaż robiłam w styczniu i mi się ładnie zagoił. Lepiej czekać chyba do września?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 maja 2014 09:38
wydaje mi sie, ze wrzesien jednak lepszy 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 maja 2014 09:42
no, rozsądniej będzie 🙂

no to zostaje czekać... ale zdjęcia na projekt wyślę w najbliższym czasie, po tyg. dostanę więc przynajmniej się na niego popatrzę 😀
A możecie mi powiedzieć jak yadou się ceni mniej więcej? Kurde, mam fazę na jej prace, chyba spróbuję się zapisać na wrzesień  😍
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 maja 2014 11:52
Właśnie tworzy sie mój wróbel 😅
strzemionko - ja swój robiłam w pierwszym tygodniu sierpnia i nic się nie działo
po 12 godz pojechałam na wesele 🙂
Teraz robię 23.06
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 maja 2014 14:35
ale boję się wystawiać na słońce, bo przecież nie powinno się a latem wiadomo jak to jest.

Na pewno poczekam na urlop i później będę myśleć.

Projekt się robi  😅
Wiecie może czy Arif brał kiedyś udział w dniu darmowej wysyłki?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 maja 2014 18:11
Prawie 6 godzin klucia (no dobrze, troszkę ponad 5) i mam. Ale warto było! Postaram sie wieczorem cyknac jakaś fotę 🙂
OO czekam na foto 🙂

strzemionko - ja na plecach nie zakrywałam po zrobieniu, do słońca stawałam przodem, ale też nie kryłam się bóg wie jak.
Popatrz na inne kraje gdzie jest ciepło a tatuaże są baaardzo modne. np zauważyłam oglądając Miami Ink
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 maja 2014 19:02
No ok, słońce jak słońce ale co innego słona woda i piasek  😎

Po prostu wolę wyleczyć niż później mieć komplikacje. A po swoim ciele wiem, że rany goją się szybko, więc czekać długo nie będę.

I tak nie doczekam do września więc jak wrócę, to pod koniec lipca się umówię  😁


Z tym, że nie wiem w którym studio zrobić. Pierwszy robiłam w Częstochowie (nie wiem czy mogę podać nazwę?) no i jest ok, z tym, że to prosty tatuaż, podkowa.

Nowy tatuaż to nie lada wyzwanie ponieważ to wizerunek konia, musi być zrobiony idealnie.

Projektantka poleciła mi dziewczynę z Lublina, jednak dzieli nas 400 km.

Chciałabym coś w woj. śląskim, może w Katowicach jest jakiś dobry?
strzemionko, o kim z Lublina mówisz? 😉.
arivle, fotki, foteczki...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 maja 2014 19:34
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2014 19:35
strzemionko a kto z Valhalli?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 maja 2014 20:01
ojj nie wiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się