Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

http://www.sadistic.pl/stado-orek-kontra-pingwin-vt298322.htm akcja od 1.30 nie konskie alee fajowe pingwin ucieka orkom  😁  lepszy cwaniak
Może mi ktoś wyjaśnić, czemu ten koń tak traktuje źrebię?

Słyszałam o zwalczaniu potomstwa (synów głównie) przez ojca u drapieżników, ale w przypadku koni nigdy...  👀
Słabe osobniki, owszem, są eliminowane ze stada, ale w taki sposób?


Typowe zachowanie ogiera do "obcego" źrebaka. Samiec wyczuwa, że to nie jest jego potomek i zabija, aby nie dopuścić go do dalszego rozrodu.
To niestety nagminne u zebr - "niewierna" klacz szybko traci swoje dziecko🙁

U koni praktycznie to się nie zdarza, bo nie chowamy koni czysto naturalnie. Nie mamy prawdziwych stad.

Tragizm tego filmu, to klacz uwiązana jak baleron na sznurkach, która nie mogła bronic dziecka...

p.s. przepraszam, jak wcześniej była odpowiedź na to pytanie🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
24 czerwca 2014 09:00


🤔  🤔  🤔
strzemionko, co jest na filmie? W pracy mam prawie wszystko poblokowane  🙁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
24 czerwca 2014 09:26
kowboj strzela koniu w łeb z hasłem: "dla prozwierzęcych aktywistów -barbecue" a potem agonia konia
Rudzik, dzięki. Chyba jednak lepiej, że mam blokadę....
Rudzik, nie "barbecue", tylko "f**k you"

Co za psychol
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
24 czerwca 2014 09:43
aaa, może i f* you ja trochę głucha jestem
Żałuję, że obejrzałam, zanim przeczytałam co jest na filmie. Nie potrafię nawet tego skomentować...
Co za .................... nie wiem jak go nazwać !  🤔  😵

Powinno się takiemu zrobić to samo  😤
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 czerwca 2014 14:59
Ale po co...? Z jakieho powodu...? Ktos cos wie?
Skoro znalazłam wątek to chciałabym sie pochwalić,  jako że konie i film to moje dwie największe pasje to trzeba bylo to jakoś połączyć 🙂 podczas kręcenia pierwszy raz miałam okazję zobaczyć wyścigi z punktu widzenia sędziego i odwiedzić kilka pieknych stadnin.  Piękna sprawa 🙂

http://www.youtube.com/user/Drabcio
drabcio Ogólnie filmiki dobre, genialnie dobrana muzyka! Mi się bardzo podobają!
widać cztery lata gry na puzonie nie poszły na marne (a przynajmniej nie ogłuchłam) :p
dziękuję 🙂
JA już nie rozumiem... Co oni zrobili z tym filmikiem? Albo jak on jest nagrany, że tak to wygląda?  🤦
drabcio piękny ten filmik  od razu koleżankom pokazałam  😍
Lusiowata co to jest?? koń jak kulka hahah
drabcio rewelacja 😀 i konie u muzyka 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
26 czerwca 2014 23:47
Zosia uczy się wchodzić do koniowozu  🏇

Co prawda to gif ale zrobiony z filmiku 😉

(mam nadzieję, że widać)
JA już nie rozumiem... Co oni zrobili z tym filmikiem? Albo jak on jest nagrany, że tak to wygląda?  🤦



Wygląda jakby był nagrany w poziomie i odwrócony w programie rozjechał proporcje filmu.
unawen ale spryciarz 😀

Edit : koński motyw 1:39, aż się zaśmiałam na głos 😀
a mina klaczy: wtf co ty robisz???
btw facet co scina drzewo na drabinie tez dobry
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 czerwca 2014 08:32
a widzieliście jak chłopak rozwalił sztangą akwarium?  😂

Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2014 11:35
TheWunia, obejrzałam całe... A podobno głupota nie boli  🤣
Ja zasubskrybowalam ten kanał bo czasem dobrze jest zobaczyć że nie tylko ty masz pod górkę 😀 ale niektóre pomysły, typu odpalenie petardy z ust, albo skakanie przez basen to poprostu brak słów... ale pośmiać się można 😉
Cały filmik ogólnie o wypadkach, ale zobaczcie tego osiołka z 2:46, boski jest!!!
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
02 lipca 2014 15:19
Szukam "Cloud - Wild Stallions of the Rockies" pełnego filmu. Może być w kawałkach byle się wyświetlał w Polsce, wszystkie znane stare źródła mają restrykcje 🙁
[url=
#t=37]
#t=37[/url]

Sama nie wiem co o tym myśleć  🙄


🤔
Cellebre   Rude, rude wszędzie.
03 lipca 2014 14:00
Szaaman No mi to wygląda jak trochę dziwne (nie jestem pewna czy to dobre słowo) uczenie konia do wozu. Aczkolwiek zrobione nie do końca prawidłowo...


To ja dorzucę moje wypociny:
Starszy filmik z moim Ekodziskiem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się