Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Czy ktoś mógłby mi pokazać gniadosza w turkusie i kobalcie ? Bo nie moge się zdecydować co mi  bardziej pasuje  😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 lipca 2014 17:51
Pliss, podziedzcie, że Heniowi będzie brzybko w burgundzie + granatowych owijkach...  😵

Burgund + biało-granatowa lamówka


edit: jeszcze taki, "mi się zrobił"

mocca + burgundowo-granatowo-biała lamówka


Caball to ZŁO!  🤔wirek:
wątek zamknięty
widział ktoś może gdzieś ogłoszenie w Pl albo gdzieś indziej dralonu z kolekcji choco-pink w rozmiarze L?
Przepraszam za 🚫
wątek zamknięty
Moon, oj oj... niestety...wg mnie w burgundzie będzie mu pięknie 😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 lipca 2014 17:59
Moon, burgund świetny! I na pewno lepiej wygląda w burgundzie niż w tym brązie, który na nim ginie.
wątek zamknięty
Czy ktoś mnie może oświecić i powiedzieć, czy ten czaprak:

(Fair Play Topaz bordowy)
ma lamówkę czarną czy innego koloru? Zdjęcia wszędzie inne i na żadnym nie widać dobrze koloru  😵
Byłabym bardzo wdzięczna za oświecenie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mnie się zdaje, że ona raczej była granatowa, ale ręki se uciąć nie dam, bo czaprak ostatnio widziałam dwa lata temu  😀
wątek zamknięty
Chainsy kurcze no... Ja chcę czarną  🤔
Dzięki  :kwiatek:

A może szafirowy ma czarną lamówkę?  👀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lipca 2014 20:49
Fokusowa, granatową, albo wręcz szarą, nie pamiętam. Ale żaden nie ma czarnej.
wątek zamknięty
emptyline szafir nie ma czarnej? Bo w ogłoszeniach wisi jeden Topaz szafirowy i ewidentnie ma czarną lamówkę..?
I jak tu nie zwariować..  😁
wątek zamknięty
Moon, widzę, że nie tylko ja mam dziś problem z Caballem 😉 Ile razy myślę, że już się zdecydowałam, tylko razy mnie coś wybija z tej decyzji... Chyba wezmę czarny, nie będę się musiała zastanawiać nad odcieniem... Tylko pewnie dla odmiany nie będę mogła się zdecydować na kolory sznura. 😂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 lipca 2014 23:47
Moon, burgund!!

sumire, ja tez popelnie kolejnego caballa w najblizszym czasie. Z owijkami najpewniej. To jest jedyna firma, ktora we mnie wzbudzila prawdziwy szmatoholizm. ZŁO ZŁO ZŁO!

Juliadna weri najs! Ale mi sie w ogole Fufu podoba bardziej w klasyce, niz blekicikach czy innych fiolecikach 😉
wątek zamknięty
Wanesska w Polo Padzie Stars 😍


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia (dozwolona 800x800)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lipca 2014 14:19
Fufu, bosko, tylko zmniejsz zdjęcie 😉
wątek zamknięty
kujka, no właśnie... Ja się do tej pory bardzo powstrzymywałam przed zbędnymi szmatami. Mam całe CZTERY czapraki (w tym jeden biały, który miał być na lepsze czasy i go nie używam, muszę wrzucić do ogłoszeń), akurat, żeby ogarniać ich pranie. Ale ostatnio stwierdziłam, że czas zacząć lepiej chronić nogi konia i przy okazji nauczyć się zawijać lepiej (albo raczej szybciej 😉) niż na okazję "wcierka"... No i zamówienie owijek z podkładkami miało jakieś tam uzasadnienie. Oprócz tego koleżanka chciała czaprak - zaczęłam oglądać, kombinować z konfiguratorem i wpadłam... 😉 Za to chyba się w końcu zdecydowałam na kolorystykę. Tylko żałuję, że nie mogę jeszcze kliknąć "realizuj zamówienie", bo muszę poczekać na potwierdzenie ze strony koleżanki, że pasuje jej to, co jej wykombinowałam - a do tego czasu ciągle mam okazję, żeby zmienić zdanie... Normalnie życiowe dylematy, nie wiedziałam, że jestem tak niezdecydowanym człowiekiem, że aż rozważałam rzut monetą (o taką pierdołę). 🤔wirek: Myślałby kto, że do tej pory starałam się trzymać zasady, że czaprak to tylko czaprak, ma być przede wszystkim czysty i schludny, a ładny to tam przy okazji. I przede wszystkim kupuje się go, jak jest potrzebny. Tiaaa...
wątek zamknięty
emptyline szafir nie ma czarnej? Bo w ogłoszeniach wisi jeden Topaz szafirowy i ewidentnie ma czarną lamówkę..?
I jak tu nie zwariować..  😁

Szafir chyba miał taki bardzo, bardzo ciemny brąz? Ale emptyline dobrze mówi - żaden nie ma czarnej. A przynajmniej ja też sobie takiej nie przypominam.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lipca 2014 16:34
Chainsy, Fokusowa, brąz. 🙂
wątek zamknięty
Moon, burgund! Ja mam podobne zestawienie, tylko zamiast burgunda jest wiśnia i jest szał imo 🙂 Wrzucałam już kiedyś, na ogolonym:
wątek zamknięty
zawodowo, polpad winterred/taupe na gniadym  😅
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lipca 2014 18:12
lalasatan, im częściej patrzę na ten polopad, tym bardziej mi się to połączenie kolorów podoba - mimo, że na początku w ogóle mi się nie podobał 🙂
wątek zamknięty
Dawno nas nie było-Jarpol mandarynka-na żywo jednak inny odcień, bardziej pomarańczowo rudy, naprawdę piękny kolor.
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
15 lipca 2014 13:56
Moon w burgundzie będzie cudnie! 😀

a ja w końcu doczekałam się Grubego-cukiereczka, pokazuję w każdym możliwym słońcu  🤣
wątek zamknięty
sacramentia, super!  Sam kon bardzo w moim typie,  piękny. 😉
wątek zamknięty
palemka, wygląda trochę jak czerwony.
sacramentia, no, no, nie jest źle  😎 z czarnym siodłem byłoby jeszcze lepiej  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2014 11:46
sacramentia, bardzo delikatny ten Mauve wyszedł, fajnie 🙂

palemka, faktycznie nie poznałam Mandarynki na tym zdjęciu - jest sporo czerwieńsza 🙂 Ale bardzo ładnie wam pasuje!
wątek zamknięty
Sacramentia, pasuje mu ten róż  😀
I podpisuję się pod tym co piszą dziewczyny
odnośnie siodła 🙂... jeszcze wtedy z czarnymi/ciemnoszarymi owijkami byłby obłęd 😍 (jak dla mnie 😉 )
wątek zamknięty
Moon,  Po co kupować czaprak, zawsze można podłożyć w PS i też będzie pięknie 😀 A ile możliwości kolorów!
wątek zamknięty
To jest dopiero rewia mody 😉





Szkoda, że nie miałam takiego, jak byłam mała 😁
wątek zamknięty
quantanamera, o jejku!!! Serduszka na wodzy zamiast motylków! 😍
wątek zamknięty
Wodze! 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.