Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Caball wisienka, lamówka czarna

wątek zamknięty
Sacramentia- ładnie mu w tym delikatnym różu, a widziałam go ostatnio na pokazie w Kozienicach
wątek zamknięty
quanta już podziwiałam na blogu i powiem Ci, że takie wodze w czarnej wersji to bym sobie sprawiła  😡
wątek zamknięty
tulipan,  nie jesteś sama 😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 lipca 2014 15:29
Nirv, tulipan, mysle ze srednio ogarniety rymarz moze zrobic takie sweetasne motylki 😉
Swoja droga, chcialabym zobaczyc Wasze konie z takimi wodzami :P
wątek zamknięty
kujka moja Kasia, czyli Caryca Katarzyna to duży kucyka dla dużych księżniczek...  😎
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
16 lipca 2014 17:19
ej_anka w moim typie również, chociaż jakby nie miał głowy jak kowadło podobałby mi się znacznie bardziej  😁 chociaz i tak nie mam na co narzekać zbytnio 😀

harja, protoniasta no niestety akurat na tego Pana nie dysponuję czarnym siodłem  🙁

livia  :kwiatek:

palemka dziękujemy, i ja też go obserwowalam uważnie, aczkolwiek uważam że dużo lepiej prezentuje się w wersji klasycznej niż ułańskiej  🤣
wątek zamknięty
Zaatakujemy Pana Marka zbiorowym zleceniem na serduszkowe wodze? 😁
Ja motylków na wodzach nie lubię (u konia ujeżdżeniowego wyglądają obciachowo z deczka), ale jeden komplet z serduchem tak dla jaj bym mogła mieć na pewno 😀iabeł:

kasiakliczkowska, a gdyby jakieś szarości, żeby zgasić ten gniady odcień sierści? Teraz cały koń się zrobił czerwony. Z Caballa gołębi to naprawdę fajny kolor.
wątek zamknięty
Rudy w burgundowym Jarpolu w słońcu 😉
wątek zamknięty
kasiakliczkowska, a gdyby jakieś szarości, żeby zgasić ten gniady odcień sierści? Teraz cały koń się zrobił czerwony. Z Caballa gołębi to naprawdę fajny kolor.

aż się uśmiałam, bo właśnie gołębi marzy mi się jako następny 😀 Zastanawiałam się pomiędzy gołębim, a wiśniowym, ale podobno mam za duże skłonności do szarego, więc postawiłam na coś bardziej żywiołowego 😉
wątek zamknięty
Losia- widzę że u ciebie też wyszła czerwień
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 lipca 2014 21:07
Kurczę, obfociłam już wszystko co mam w pace, smutne.

Całus w cottonie grey melange, granatowych owijkach i kaloszkach Nici.



Idę grać w totka, kusi mnie baltic, black i espresso. No cóż. 🙂



sacramentia, kurczę, mi jakoś nie leży, ale to chyba kwestia koloru siodła.
Strucelka, prze-mega-fantastycznie!
quantanamera, super! Bardzo elegancko.
juliadna, ok, ale pupki mi nie urwało. 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby mi zmierzyć pad Euro Stara z kolekcji stripe - in? chodzi o wysokość w środku. Dziękuję!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Losia, ładnie 🙂
sacramentia, nie przejmuj się, czarne czy nie, to i tak twój koń robi szał sam w sobie 😉)
emptyline, mnie też black kusi. A baltica dla Całka polecam 😀iabeł:
wątek zamknięty
palemka było dzisiaj intensywne słonce, dlatego tak wyszedł 😉
tutaj w cieniu:
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
16 lipca 2014 23:38
emptyline jest szal!  😍

Moje chlopaki w anky army 🙂



wątek zamknięty
Chyba jestem jedyna, której pierwsza reakcja na ubiór quantowego kucyczka była następująca: 😉
Mam w pracy błękitne ogłowie z białym podszyciem na jednego z kucyków. I już tamto jest dla mnie przesadą, jest zbyt cukierkowe... Dobra, małym dziewczynkom to się pewnie podoba, ale swojemu takich wodzy nigdy bym nie zafundowała. 😀iabeł:
wątek zamknięty
Ja dzisiaj stałam się posiadaczką cottona NICI Ocean DL, nowiutki ze sklepu, jakoś się ostatni przechował.  😍
Postaram się niedługo dać zdjęcia na koniach.
wątek zamknięty
dziewczyny na stronie pikeura już katalog platinium jest  😉
wątek zamknięty
Czaprak Jarpol Elegance fuksja, kantar Fair Play, zdjęcia na szybko 🙂. Pasuje do mojej Złośnicy? Dość odważny kolor, ale wydaje mi się, że na siwku korzystnie wygląda 🙂 Mogę zrobić zdjęcia z treningu, jeżeli te są zbyt słabe do oceny 🙂
wątek zamknięty
Emptyline- dla mnie bomba
wątek zamknięty
Losia, trochę OT ale mogę zapytać co to za oficerki?
wątek zamknięty
Monika228, czaprak czaprakiem, ale kto jej zrobił taką krzywdę fryzurą? 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 lipca 2014 21:05
kasiakliczkowska, jest szał!

A ja popełniłam burgunda z granatowo-białą lamówką... Wszystko przez Was!  😁  😵
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
17 lipca 2014 22:00
emptyline na szczęście mi brązowy sprzęt podoba się z prawie każdym kolorem, ale oczywiście szanuję cudzy gust 😀 i pięknie Całusowi w grey melange!

harja przekażę Grubemu, że jest szałowy  😁 a jeśli kusi Cię black, to może to pomoże Ci w decyzji... Caball Prestige:
wątek zamknięty
Znajoma miała mnie ,,świetnie wyręczyć", a teraz głupio poprawić... 😉
wątek zamknięty
sacramentia, Caballe jak zawsze wymiatają... 🙂 Mam czarnego Caballa, więc chyba jednak odpuszczę sobie cottona, a jeśli się uda, to zgrzeszę innym, na którego już od dawna się czaję 😉
Moon, od razu przez nas... nikt cię absolutnie nie namawiał... 😁 😀 czekam na foty na modelu!
wątek zamknięty
Grubcio w Eskadronie Next Generation lightviola  😍 Pierwszy i chyba najlepszy nabytek  😜


wątek zamknięty
sacramentia - w różu tak fajnie delikatnie, czarny dla mnie bez szału, macie lepsze kolory  😉
emptyline - czy wy macie w ogóle jakiś zły kolor?  🤣 Pięknie!

A my się pokażemy w komórkowej jakości i w pozie "ja NIE pozuje" w big sguare blackberry i cottonie aqua z aqua-teak-mint:





(siodło leży nieco do tyłu, bo akurat pierwszy dzień było przymierzane z małym łękiem  :icon_redface🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 lipca 2014 07:59
quanta, jaki cukiereczek 😁 Ale takie wodze też mi się bardzo podobają, słodkie takie  😜

Losia
, w cieniu faktycznie wygląda bardziej jak Burgund, w ostrym słońcu jak normalna czerwień 🙂

ekuss, na Tenorze bardzo fajnie, na drugim odcień się strasznie zlewa z jego sierścią 🙂

Monika, fajny kolor, idealny na lato właśnie 😎

sacramentia, szał ciał! Pięknie w tej czerni 🙂

keirashara, bosko w tym Blackberry!

edit: Nowe Sonderbrillanty u Reitsportklawunde - fiolet i fuksja bardzo fajne 😉 I cena promocyjna niecałe 40 Euro za jeden 😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.