UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

thenel   Sprzedaż roślin zielarskich
15 września 2014 20:10
Dziękuję aniaaa za bezproblemowo przeprowadzoną transakcję 🙂 Duży plus!
+ dla kupujących:

natka55
syynek
melisa_lu
asob
zelka2303
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 września 2014 20:37
Duży plus dla Norquina 🙂 szybko, sprawnie, bezproblemowo, polecam 🙂
Plus dla Antoś - miła osoba, wszystko poszło sprawnie i szybko. Polecam 🙂
+ dla kupujących:

paulina.stronska
Ogromny plus dla sprzedającej Dizi  :kwiatek:
duży plus dla
Plamkakochanie
aniaagre

jako kupujących  :kwiatek:
Plus dla panibelynda jako sprzedającej. Wysyłka zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt a siodło bardzo zgodne z opisem. Polecam tę re-voltowiczkę!
MartucHa!, leleiria jako kupujące, polecam 🙂

edit dodany przecinek 😉
+ dla agata* jako sprzedającej
+ dla sumire jako kupującej
POZYTYWNY komentarz dla trener
kupowała za pobraniem, wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami! Zdecydowanie polecam!
Plus dla panibelynda jako sprzedającej. Wysyłka zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt a siodło bardzo zgodne z opisem. Polecam tę re-voltowiczkę!


Dziękuję willow za udaną transakcję, ode mnie również wielki plus🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 września 2014 19:52
Lotoska, super miło, konkretnie, polecam :-) .
+  dla  sprzedających:  MartaD , tirsa25 , horseczka , moda2004 , azzawa , złotysrodek , dominika1506 , Rudi , asiaj . DZIĘKUJĘ za ZAUFANIE!!!!    :kwiatek:  Sprzęt zgodny z opisem  😍 , świetny kontakt!  :kwiatek:  szybko i bezproblemowo ! 😀.  Kupowałam za  pobraniem. Polecam!  😀
Polecam sprzedającą genghissale. Bardzo okazyjne ceny, miły i rzeczowy kontakt oraz błyskawiczna wysyłka towaru, którego opis zgadza się ze stanem rzeczywistym. 😉
Ogromny plus dla martuschia123 ! 🙂
Wielki plus dla mega5 jako sprzedającej za super kontakt i świetną transakcję  😅
Zdecydowanie polecam!!  🏇
polecam  tofler jako sprzedającą .Swietny kontakt , przesyłka jak w ustaleniach - dziekuję  :kwiatek:
Duży plus dla maxowa Błyskawiczna wysyłka, dobry kontakt, wszystkie rzeczy elegancko zapakowane w oryginalne opakowania. Polecam.
Jak weszłam do stajni z tymi rzeczami, to chyba kobyła coś czułam że dla niej mam, bo tak długo rżała, jak nigdy 😀
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
20 września 2014 15:08
Polecam re-voltowiczkę drydzia, mimo zagmatwania z wysyłką, otrzymałam towar zgodny z opisem, dobry i miły kontakt.
Sinapsis gorąco polecem. Bardzo dobry kontakt i wszystko zgodnie z opisem oraz zdjęciami. [b][b][b]+[/b][/b][/b]
Plus dla trener, kupowała za pobraniem, wszystko w porządku.
Ogromny + dla thenel jako sprzedającego zioła. Szybko, bardzo miły kontakt i zioła bardzo dobrej jakosci.
+ dla natka22 wszystko szybko sprawnie, jest ok 🙂
Bardzo duży plus dla konie24 wszystko sprawnie, bezproblemowo, sprzęt zgodny z opisem  😀
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
22 września 2014 10:54
MEGA plus dla Livii, siodło dobrze zapakowane i wyczyszczone przed wysyłką, szybka i miła transakcja :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
22 września 2014 13:04
Wielki plus dla Siwej Folblutki- za bardzo miłą i konkretną transakcję, świetny kontakt i szybką wpłatę  :kwiatek:
Polecam Sivens! 🙂
Daję duży + dla aniaagre za udaną wymianę i miły kontakt. Polecam innym i dziękuję :-)
Duży + również dla Kupujących:
Lenulka
krzysztof188
Horn221
Eli2905
thenel   Sprzedaż roślin zielarskich
22 września 2014 19:35
Wielki plusik dla revoltowiczki dogata 😉 Wszystko sprawnie miło i przyjemnie, wpłata za ziółka ekspresowa 😉 Pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się