Stajnie Świętokrzyskie

Marysia, a skad jesteś 🙂 ?
omnia- heh, ale wiesz, mój też młody jest, więc do końca za jego czyny odpowiedzialności brać nie mogę 🙂

Kinia- ze Strawczyna.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
25 lutego 2014 04:07
marysia550 hihi. Wyprawa młodych 😉) może być zabawnie 😉).
omnia, ja mojego konia jak był młody jeździłam w samotne tereny. Nabrał dużo zaufania do mnie dzięki temu i stał się mega odważnym koniem.
Ja też na młodych jeździłam sama bo nie miałam innej opcji
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
26 lutego 2014 04:06
No pewnie też nie będę mieć wyboru. Ale lubię z kimś jechać. Chyba się zestarzałam 😉.
Hej, mieszkam 20km od Kielc ( obok góry Łysicy) i szukam osoby do wspólnych terenów. Jest tu ktoś z okolic?
no jeździć samemu jest fajnie do czasu...mnie osobiście sie ostatnio znudziło ( po całej zimie) i chętnie bym też z kimś pojeździła. Czekam na plac aż dojdzie do siebie.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
16 marca 2014 07:26
Drodzy forumowicze ze świętokrzyskiego: macie jakiś sprawdzonych kowali? Proszę, wrzućcie info na PW.  🙇
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
16 marca 2014 10:59
Jaki region dokładnie Cię interesuje?
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
16 marca 2014 12:25
Koneckie. 6 koni byłoby do zrobienia
Wybieram się do Końskich i przy okazji chciałabym sobie pojeździć, poleci ktoś jakąś dobrą stajnię w tych okolicach?  :kwiatek:
jedyna stajnia jaką znam w tamtych okolicach to stajnia w Pile. Ale z tego co zaobserwowałam jazda jedynie w zastępie. Za to dobra infrastrukutura.
marysia550... ja jazdy prowadze od jakiegos czasu na Pile i zastęp dotyczy jeźdźcców mało zaawansowanych, osoby bardziej zaawansowane jeżdżą dowolnie, nie ma przymusu jazdy za ogonem. Nie wiem skąd te twoje obserwacje
ola- to dobrze, że tak jest. Wcześniej tak nie było.
Jest tutaj ktoś z okolic Michałowa może 🙂 ?
Elena   emocjonalnie elastyczna
29 marca 2014 07:46
Kinia16322 Ja trzymam konia w Michałowie 🙂
Może ktoś będzie zainteresowany szkolenie z Małgorzatą Morsztyn
https://www.facebook.com/events/720572988008365/?ref_newsfeed_story_type=regular

I kolejna ciekawa propozycja

https://www.facebook.com/events/697547080317059/
co jakiś czas ktoś ma problem z kowalem więc myślę, że warto, chociażby po to aby móc ocenić prace człowieka,któremu powierzamy swoje konie
kto z okolic Staszowa 😀 ?
ja jestem 25 km od Staszowa, mam swoją stajnie ale ponieważ nie mogę robić tu sobie reklamy zapraszam na priw :-)
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
04 października 2014 09:01
czy ma ktoś może namiary na dobrego kowala z bliskich okolic Skarżyska?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 października 2014 11:08
Wybieram się do Końskich i przy okazji chciałabym sobie pojeździć, poleci ktoś jakąś dobrą stajnię w tych okolicach?  :kwiatek:



24km od Końskich mamy stajnię Lucky 5 Ranch, nauka i doskonalenie jazdy w stylu west jak i organizacja większych imprez na obiekcie🙂

Zapraszam🙂
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
24 października 2014 12:07
Jeszcze bliżej Końskich masz Stajnie u Ciepłego, zaraz za Końskimi w stronę Skarżyska po prawej stronie - styl klasyczny, chyba skoki.
No i następna jest L5R - polecam jeśli chodzi o west 😉
Znalezione przypadkiem, więc pochwale się naszym owym placem 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 listopada 2014 11:27
Hey ludzie świętokrzyskiego🙂

Myślimy o zaproszeniu Gyuli do naszej stajni( Mroczków) na klinikę, czy myślicie, że byłoby jakieś zainteresowanie z zewnątrz?

🙂
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
24 listopada 2014 09:11
Ja myślę, że będzie małe zainteresowanie - świętokrzyskie, a szczególnie nasze okolice są zacofane jeździecko.
Wszystko też zależy od ceny szkolenia i liczby miejsc - jeśli chcecie mieć dużo osób, marne szanse, chociaż garstka może i by się znalazła....
Zwykle koszty udziału z koniem są wygórowane, jak dla mnie. Orientacyjny koszt?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 listopada 2014 17:30
eh no tak, szukałam kogoś sensownego na treningi i też lipa;/


więc o Gyuli można pomarzyć. Kosztu nie znam bo tylko z nim rozmawiałam o terminach jakby miał.
Ale skoro nie ma chętnych na rozwój...to nie będę się chyba wychylać i płacić później za wszystkich;/
Chętni na rozwój są, tylko koszty ich przerastają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się