telefony komórkowe

Anderia, przeinstaluj system - na parę problemów powinno pomóc
Anderia mam starszy model Lumii i szczerze powiedziawszy, nie odwala mi takich "cyrków".
Faktem jest, że lubi się zacinać. Jednakże w moim przypadku to kwestia temperatury, bo jeżeli telefon leży w kieszeni i nagle go wyciągnę, a jestem na dworze to zaraz występuje problem. Przyzwyczaiłam się.

Zawiesza się cham i ma kilka makamentów 'systemowych'.... i ma kijowy wygląd 😀 normalnie kopia 'Szajsunga' 😀
Anderia   Całe życie gniade
01 listopada 2014 15:09
Gillian ach, czego ja już nie próbowałam z nim zrobić. Z przeinstalowywaniem systemu włącznie. Skutek był jedynie taki, że utwierdziłam się w przekonaniu jak kiepski jest to telefon.  🤣

maluda mój o dziwo akurat z temperaturami problemu nie ma.
Ma ktoś LG L65? Zbieram opinie, ponieważ zamierzam sobie go kupić... wiecie coś może? 🙂
Lg L90 czy Samsung Galaxy S4? Chyba że macie inne propozycje?
Chatonne, sony xperia z/z2/z3 😉 z1 pewnie tez dobra, ale osobiście jej nie mialam w rękach.
Od kilku lat miałam telefon na abonament. Telefony były na firmę a teraz firma ta toczy bój z operatorem i w poniedziałek wszystkie karty będą nieaktywne. Może to trwać parę dni a może być tak, że w ogóle się nie dogadają. Dlatego muszę póki co kupić sobie starter. Kompletnie się na tym nie znam. Byłam w sieci T-mobile ale jeśli inne sieci mają korzystniejsze ofery mogę zmienic. Na pewno ważny jest dla mnie internet w telefonie. Nie używam go dużo ale w niektórych sytuacjach jest bardzo przydatny
Może ktoś mi coś polecić? 🙂
Sonkowa, w Plusie masz pakiet 2 GB internetu i nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 15 zł.
Nie mogę znaleźć tego pakietu w internecie... Bo rozumiem, że normalnie kupuje się starter i wtedy kodem aktywuje pakiet? Przepraszam za głupie pytania ale nigdy wcześniej tego robiłam..
Sonkowa,tak 🙂. Tutaj masz wszystko wyjaśnione: http://www.plushbezlimitu.pl/ , w tej taryfie jest jeszcze kilka innych opcji do wyboru, poczytaj sobie.
Sisisa dzięki wielkie!  😀
czy istnieje jakiś w miarę przyzwoity smartfon w cenie 300-400 zł? 😉
hanexxx, jeśli nie jesteś bardzo wymagająca, to ja kupiłam ostatnio Samsung Galaxy S II, wiadomo - weszła już V, więc to nie jest najświeższy model, ale mnie w zupełności wystarcza. Fakt, aparat mógłby być lepszy - ma 8px i jakość nie jest fascynująca (dla porównania siostra ma S III i i 11 czy 13px i zupełnie inne, lepsze zdjęcia), ale za tą cenę (ok. 450zł) to bardzo dobry telefon. Rozglądałam się wpierw za Xperią, ale te z niższej półki cenowej to raczej nic godnego polecenia, a za dobrą Xperię np. z serii Z trzeba już trochę zapłacić..
hanexxx ja kupiłam sobie pół roku temu Samsunga Galaxy SIII mini i tez polecam - nie najnowsze ale wszystko co trzeba mają a nie drogie 😉
Rozglądałam się wpierw za Xperią, ale te z niższej półki cenowej to raczej nic godnego polecenia, a za dobrą Xperię np. z serii Z trzeba już trochę zapłacić..


Ja mam Xperię M2 i na razie nie narzekam, śmiga, aparat jest w porządku (przedni co prawda nie za dobry, ale tylny super), przy wielu aplikacjach otwartych/ściągniętych nic się nie zawiesza. Złego słowa nie mogę powiedzieć 😉
Nie wiem, mi wszyscy odradzali Xperie typu M, J, U, T etc. Wszyscy mówili: lepiej weź Samsunga, a jak chcesz Xperię to lepiej którą z tych droższych. Ale to tylko to, co mi mówiono, ja z Xperią do czynienia nie miałam jako tako 😉
chcialam zamówić smartfona przez internet, znacie jakiś dobry sklep, bo na allegro to chyba mozna się naciąć na telefon z Azji? jak myślicie?
Generalnie to chciałam Xperie M ale nie ma ona w tym wątku zbyt pochlebnych opinii, mówicie, że samsung lepszy, tak? Polecicie mi jakiś model za ok. 500 zł? A co sądzicie o LG i Noki?
:kwiatek:
Mój tata zamawiał ostatnio samsunga z Allegro prosto z fabryki (czyli Chiny, chyba nie ma telefonów produkowanych gdzieś indziej). Spytam się jak dokładnie to wyglądało, ale telefon jest normalnie w PL na 2-letniej gwarancji producenta i nie ma problemu z oddaniem go na gwarancję. Co prawda szedł 3 tygodnie, ale poza tym wszystko w jak najlepszym porządku.
bo na allegro to chyba mozna się naciąć na telefon z Azji?
A ty myślisz, że gdzie są normalnie produkowane telefony? 😉 Wszystko z Chin idzie. Na allegro można zamawiać tylko trzeba sklep znaleźć, który na all też handluje i tyle.
ja rozumiem 😉 ale moja znajoma kiedyś zamówiła sobie trampki Converse trochę taniej miały być oryginalne a właśnie szły 3 tygodnie z Chin i okazały się być podróbami, może w przypadku telefonów jest inaczej i są spoko 😉 dlatego się pytam 😉

to jak myslicie smartfon LG za ok. 500 zł może być dobry?  :kwiatek:
hanexxx nie porownuj ubran do elektroniki....
to jak myslicie smartfon LG za ok. 500 zł może być dobry?  :kwiatek:


Zależy jaki model. Może być dobry, a może być totalną ściemą. Ja kupowałam swój telefon w zeszłym roku, dałam za niego w sumie połowę ceny po jakiej chodził o do teraz nie stracił jakoś bardzo na wartości. Porównując go do wielu telefonów znajomych, którzy wybierali modne jakiś czas temu sony ericsony różnych literek i kilka innych marek, to zastanawiam się jak ludzie mogą korzystać na co dzień z takiego zacinającego się redła  👀  mój (alcatel one touch idol 6030x) po roku dalej śmiga jak szalony.
Napisz jakie modele Cie interesują?

Edit: I czego oczekujesz od telefonu?
agnesix sumie nie oczekuję żadnych cudów, najbardziej to chciałbym żeby mi trochę posłużył no i tak najbardziej chyba podoba mi się LG Swift L9 II 🙂
hanexxx, ja się w sierpniu zdecydowałam właśnie na ten model. Jeśli chodzi o elektronikę to mam bardzo duże wymagania, nie ukrywam. Powiedzmy, że jest w porządku. Jeszcze nie zmusił mnie do rzucania nim o ścianę z nerwów, więc jest dobrze 😁 jedno co-ostatnio był problem z smsami, nie przychodziły z kilku różnych numerów. Nie wiem czy to wina sieci czy telefonu, przy szukaniu pomocy w necie okazało się , że nie tylko ja mam ten problem z tym modelem. Mała czystka pamięci i jest ok. Nie ma podświetlanych przycisków dotykowych, ale o tym wiedziałam przed kupnem.
a jest tu posiadaczka LG L90?
Gdzie sie wyłącza 3G w Nokii Lumii? Dostęp do internetu mam niby wyłączony a cały czas w lewym górnym rogu pokazuje, że 3G jest włączone i kasę zżera..
Gillian   four letter word
12 grudnia 2014 16:27
Umarł mi szajsung i szukam nowego telefonu. Nie chcę wydać więcej, niż 900zł. Zależy mi na tym,  by miał przyzwoity aparat, nie wieszał się i żeby nie był większy, niż 4,8 cala. I aktualnie waham się między trzema modelami, może ktoś mi podpowie, który będzie najlepszy 😉
Nokia Lumia 730 - bardzo mi się podoba, lubię  Nokie (używam aktualnie jednej) i jest tylko jeden problem - chyba (?) nie da się tam zainstalować google hangouts ani w ogóle googlowych aplikacji. Chyba, że jakoś się da?

Sony Xperia M2 Aqua - wygląda fajnie, ale nigdy nie miałam styczności z telefonami Sony. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym (lub podobnym) modelem?

LG G2 mini - z LG to już w ogóle nie mam pojęcia czym to się je i mam jakieś takie przekonanie, że LG to nic dobrego. A może niepotrzebnie? Parametry ma podobne do tych wyżej i jest przy tym tańszy...

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie 😉 Może ktoś posiada któryś z tych telefonów?
Libella od miesiąca mam LG L90 i jest spoko 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się