Końska rewia mody cz. VIII (2014)

anai, bordowy byłby cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny na nim *.*
wątek zamknięty
A ja się wyłamię, bo mi się tegoroczne Niciaki totalnie nie podobają. Te kropki kompletnie do mnie nie przemawiają, jeszcze na kaloszkach czy tej torbie na szczotki dają się przełknąć, ale wciśnięte w lamówkę czapraka czy też użyte jako deseń całego - to dla mnie przesada. Samo logo Nici też "takie se" ...

juliadna, cudnie Twojemu w tym dralonie!
wątek zamknięty
nowa kolekcja nici:
wątek zamknięty
sonatka piątka! Dla mnie też to po prostu infantylne-przerzuciłam się na euro-stara,poza kolekcją platinum nie korzystam już z eskadrona  😎
wątek zamknięty
DressageLife, lol, przecież to Nici, ma być infantylnie bo z założenia to dla dzieci i nastolatek 😁 według mnie udana kolekcja.

juliadna, bardzo mniam!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
29 listopada 2014 20:25
sonatka, mi sie tez nie podoba 😉
Kiczowate to takie.

Offtop, ale kon w zoltej derce jest paskudny, leb ma jak wiadro. Czemu nie daja ladniejszych koni do takich marketingowych fot?  🙇
wątek zamknięty
I mogli wyczyścić kopyta,poza tym-paskudne podkucie  😁

ps.I siwemu kucykowi urąbali uszy
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 listopada 2014 21:49
Popieram Burzę - ma być infantylnie i słodziuchno, do mnie to trafia 😉

Zastanawiam się, czy mojemu będzie dobrze w antracycie, który jest dość ciemny - jak myślicie? 🙂
wątek zamknięty
A czy gdzieś są dostępne kantary z tej kolekcji Nici? Bo szukam, szukam i nigdzie nie widzę - wszędzie tylko czapraki, derki i legowiska 🙄
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 listopada 2014 12:58
Hm, ja też nie widziałam nigdzie kantarów póki co. Może jeszcze nie dotarły w dostawach.
wątek zamknięty
Libella tutaj jest kantar http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-kantaruwiaz-nici-kolekcja-nici-jesienzima-2014-p-10971.html?manufacturers_id=93 osobiście nie podchodzą mi te kantary, wydają się jakieś tandetne i słabe..? Ale to tylko moja opinia na podstawie zdjęcia, bo nie miałam w rękach jeszcze...
wątek zamknięty
Crash dzięki!
Chociaż teraz im się przyjrzałam na zdjęciach i też nabieram wątpliwości... Może się po prostu któregoś dnia przejadę do Mustanga. Swoją drogą ciekawa jestem jak bardzo to burgundy wpada w róż na żywo.
A już go sobie zażyczyłam od TŻ na gwiazdkę, także muszę się dobrze zastanowić... 😉
wątek zamknięty
Jeszcze coś takiego znalazłam o nici 2015:
wątek zamknięty
Derka piekna... ale ceny tych derek nie dla mnie, jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci.

Za to kusi mnie kantar i obroza dla psa 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 listopada 2014 18:33
Padokówka super - ale cena dość powala 😉 Za to te kantary faktycznie jakieś takie... nie podobają mi się zupełnie 😉

etosha, fajne te zdjęcia, jak masz więcej to powstawiaj 🙂
wątek zamknięty
Kantary wyglądały fajnie na katalogowych fotach. NA zbliżeniu nie wyglądaja na solidną rzecz niestety.

Padokówka, polarówka i kalosze w kropy bomba.
wątek zamknięty
etosha - dzięki wielkie za zdjęcia  :kwiatek: Zupełnie inaczej wyglądają te czapraki na nich, niż na katalogowych... choć i tak myślałam, że bordo będzie bordowy, nie różowy  🙄
Ostatnio wkurzają mnie nici przez to, że trzeci sezon z rzędu jest mocny róż, drugi raz ciemny granat, drugi raz biel. Dwa sezony z rzędu były gwiazdki, teraz są kropki. Takie odgrzewanie kotleta w lekko zmienionej panierce. Ileż będą jeszcze wciskać odsłon mocnego różu i ciemnego granatu?  🤔
wątek zamknięty
Gdyby ktoś chciał wrócić do klasyki po nowych eskadronowych koszmarkach, to mam na sprzedaż polo pad navy-burgundy. Z tego eskadrona podoba mi się tylko torba na szczotki, nawet te kolekcje classic sports nie wyglądają tak elegancko jak poprzednie, kantar z futrem i uwiąz z jasną miętą to jedyne na czym można oko zawiesić. Tak ładne jak navy-burgundy, choco-petrol, maritim, navy-green już chyba nic nie będzie  🙁.
wątek zamknięty
Ja,abstrahując do nowego eskadrona-uważam że nic piękniejszego od kolekcji ES Badge i ES Stirrup już nie będzie  🙁
Aktualnie bardzo podoba mi się kolekcja Helen Langehanenberg,ale ceny zaporowe.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 listopada 2014 22:57
Naturalsi, a moim zdaniem obecne CS jest bardzo eleganckie i naprawdę ładne.
wątek zamknięty
nici 2015 ctd:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2014 07:49
Naturalsi, z tym to raczej do ogłoszeń 😉 A tą kolekcję uważam za fajną - może nie dla karego, ale na gniadki czy kasztanki idealna.

etosha, piękne! Ja już czekam na moją paczuszkę 🙂

wątek zamknięty
Wiem, wiem, nie wpadam przecież jak Filip z konopi z każdą rzeczą jaką sprzedaję  😁. Ale w tym wątku myślę, że jest dużo szmatoholików polujących na starsze polopady, stąd sobie pozwoliłam na taką (krypto)reklamę  :kwiatek:.
Gdyby nie to, że moja gigantyczna, ciężka skrzynka na szczotki służy mi jako krzesło podczas przesiadywania z Chorałem w boksie to kusiłaby mnie mocno ta torba, oj kusiłaby...  😜
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 grudnia 2014 13:01
nie brzydkie te derki NICI, ale to wielgachne logo z konikiem  😵 no prawie na pół derki  🙄
wątek zamknięty

eskadron new generation jesień zima 2014, ma ktoś zdjęcie na koniu ? 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2014 18:35
Przyszły moje zamówione Niciaki 💘 Burgund to jest takie wino, bordo z delikatnym odcieniem różu. Popcorn to taki fajny, wesoły żółty 🙂
Co ciekawe, oba są z jakiegoś nowego materiału, takiego bardziej śliskiego i wyglądającego na mocniejszy niż we wcześniejszych padach.
Trzymajcie kciuki za pogodę jutro 😉
wątek zamknięty
Czuję, że w burkundzie będzie szał.
wątek zamknięty
Livia, wzięłaś zółty pad czy cotton?
Cotton mnie morduje, przepiękny.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2014 19:17
maluda, taką mam nadzieję! 🙂

Burza, wzięłam polopad, ten w białe kropeczki ze stampem 🙂 I każdy z tych kolorów Niciaków na Piorka jest idealny 🙂
wątek zamknięty
Livia, ehhh no może i dobrze, że nie będę musiała cottona oglądać 😁 coś ty marne szanse, że wydam tyle kasy na czaprak ale.. rany jaki śliczny!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.