NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

desire   Druhu nieoceniony...
15 grudnia 2014 10:48
DressageLife, ja mam np. re-volte w telefonie ale gdy tylko wejde na folder z PW to od razu wszystkie się odznaczają jako przeczytane.. nawet jeśli na żadną nie wejde. A jak wejde to i tak nie przeczytam, bo mi sie w telefonie wiadomości nie wyświetlają.. Także nie zawsze jet tak, jak mówisz - że ktoś przeczytał wiadomość, bo właśnie może chciał,  a nie mógł przez niedogodności internetów w komórce 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 grudnia 2014 11:46
DressageLife, idąc Twoim tokiem myślenia, to ja powinnam wpisać paru sprzedawców do tego wątku, bo ns swoją ofertę i późniejsze PW albo nie dostałam odpowiedzi, albo z takim opóźnieniem, że dla mnie temat był już dawno zakończony 😉

EDIT: Pogrubienie  😉
nie wczytując się dokładnie w treści...
z tymi pw to straszne afery ;/

ze sie przeczytalo jak nei przeczytalo, ze sie nie przeczytalo...
ludzie nie wierzą, ze np moża nie móc przeczytać (np ja nie moglam  z tel pw facebookwych.... teraz nie moge w ogole z telefonu bo go potłukłam 😉 ) , ze mozna nei miec neta non-stop..., ze roze psikusy siec robi (taki fb często czegos nie wysyla, albo się zacina...)
i poźniej wielkie "ła!" że ktoś natychmiast nie odpisał....

SERIO ! nie kazdy ma niezawodny net i w kompie i w komórce = nie każdy może zaraz odpisać, często nie odpisanie jest niezależne od osoby... a np od dostawcy neta, pradu, działania kompa, posiadaie neta w kmorce, dostępu do kompa (tak - ludzie np pracują czy jeżdżą czyms i nie siedzą 24h na necie!) itd...

tak jak mnie tu szykanowano, ze nie odpisalam na fb - a pisalam i tam i tu, ze nie moge wejsc w pw - ze prosze o inny kontakt (w sprawie podania adresów itd)
(cytując) napisać pw na forum się pannie (tej odemnei zamawiającej) nie chciało, choc widziala, ze sie loguje (ja jej nicka nie znałam - wiec apisac ie moglam ja) ale już opisać sytuacje tu w wątku tak.... no jakaś paranoja...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 grudnia 2014 15:27
Inna sprawa, że można wejść w wiadomość, szybko ogarnąć wzrokiem(nawet nie przeczytać do końca) w wolnej chwili i nie odpisać, bo zwyczajnie nie ma czasu. Sama tak często robię- przeczytam, dziecko czegoś chce, zostawiam, odpisuję parę godzin później.
CzarownicaSa, mam dokładnie tak samo 😀
Nie polecam użytkowniczki larabarson. Sytuacja opisana 2 strony temu: zakupiła bryczesy Euro Star za 20zł, oznaczone jako używane widać ślady, stwierdziła, że występują przetarcia na sztruksie. Zrobiła wpis do tego wątku, mimo, że zaproponowałam zwrot pieniędzy które dostałam (za przesyłkę i bryczesy, mimo, że jestem pewna, że mój opis był prawidłowy, a cena śmieszna) i odesłanie spodni do mnie ale już na jej koszt. Następnie stwierdziła, że jednak zgadza się na wysyłkę na swój koszt, odsyła spodnie, czeka na kase jak dotrą. Więc ja codziennie sprawdzam, czy czasem się awizo nie zapodziało, czy dotarło, czekam, innej osobie zainteresowanej bryczesami kazałam poczekać kilka dni, bo bryczesy bedą u mnie- dziś napisałam z pytaniem kiedy bryczesy zostały wysłane- odpowiedź- nie mam czasu, zostają u mnie.
Może i gównoburza o 20 zł, ale to już nie chodzi o te pieniądze- strata czasu, nie polecam larabarson- zupełnie nie poważna osoba.
Heh, faktycznie bez sensu  😲 Ja raz miałam taką sytuację, gdzie ktoś kupił ode mnie jakieś spodnie (nie pamiętam już, czy to były bryczesy, czy jeansy) za jakieś naście złotych (16?) i po odebraniu stwierdził, że jednak są za małe i że chciałby zwrócić. Ja się zgodziłam, ale z zaznaczeniem, że zwrócę tylko cenę spodni (bo nie było w tej reklamacji żadnej mojej winy, wymiary były dobrze podane w ogłoszeniu) i osoba stwierdziła, że faktycznie, to się nie opłaca i że rezygnuje ze zwrotu. Wszystko odbyło się kulturalnie i bez gównoburz 😉 mimo że w atmosferze niespełnionych oczekiwań ze strony kupującego 🙂
[s][s]Chcialam przestrzec wszystkich przed uzytkowniczka reniaa . Ta pani napisala do mnie ze bierze wystawiony przeze mnie pad i poprosila o podanie danych do przelewu. Oczywiscie podalam jej wszystkie dane po czym kontakt sie urwal, pieniądze również nie wplynely na konto. Z tego co wyczytalam nie jest to pierwszy taki wyczyn tej pani . [/s]
kucykowa, a logowała się ta osoba od momentu potwierdzenia chęci zakupu?
lanalena Sama tą gównoburzę robisz. Napisałam, że nie mam teraz czasu latać po pocztach dlatego spodnie zostają u mnie, żebyś nie czekała nie wiadomo ile czasu na ich przesyłkę bo nie wiem kiedy znajdę czas na pójście na pocztę. Coś w tym dziwnego i niesamowitego, że musiałaś się tu wypłakać?
I nie, nie zmieniłam zdania co do ich stanu i do Twojego nierzetelnego opisu, w związku z tym nadal uważam cię za osobę nierzetelną.
larabarson, ale to co robisz jest mocno niepoważne
Najpierw afera, że posdnie nie takie z żądaniem zwrotu kasy. Przy pełnej zgodzie psrzedajaćego (który nie ma takiego obowiązku) tupiesz nóżką, że czasu nie ma
Moze jednak zacznij szanować innych ludzi co? Bo takie wypatrywanie przesyłki która notabene nigdy nie dotrze - zapewne wcale przyjemne nie jest...
Dla mnie w tym przypadku to Ty jesteś nieuczciwa. Wystarczyło napisać PW / maila, że jednak bryczesy zostają - nawet bez podawania przyczyny takiego stanu rzeczy.
Jasne, ja jestem nieuczciwa bo zostawiam sobie spodnie, których wcale nie chcę  😵
[s][Tak logowala sie 2razy bo sprawdzałam m.in wczoraj o godzinie 13 cos i dalej bez odzewu. Nawet nie opisala na moja wiadomość odnośnie podania adresu do wysyłki .
a tak jak pisze doczytałam na forum ze juz zdarzały sie takie sytuacje .[/s]
Jasne, ja jestem nieuczciwa bo zostawiam sobie spodnie, których wcale nie chcę  😵

Nikt Ci nie kazał ich zostawiać. To tylko i wyłącznie Twój wybór... Mogłaś odesłać i odzyskać pieniądze.
larabarson, jeśli nie chcesz, to odeślij. To już  nie wina drugiej osoby, że TY nie masz czasu iść na pocztę. Nie poinformowanie o tym, że zostawiasz sobie te spodnie i dalsze roszczenie pretensji jest niepoważne, dziecinne. Ja bym z Tobą biznesów nie robiła 😉

kucykowa, no to faktycznie może nie nieuczciwe, co właśnie niepoważne. Należy brać pod uwagę, że osoba ma jakieś inne ważne sprawy, przeczytała wiadomość, ale nie ma czasu napisać (małe dziecko etc. 😉 ), nie należy od razu na kimś takim "wieszać psów", ale do kanonów kultury takiego zachowania faktycznie zaliczyć się nie da 😉
[s][s][/s]W sumie masz racje takie zachowanie jest nie wlasciwe 😉 jednak wstrzymalo to  sprzedaz poniewaz od razu ukrylam ogloszenie.
stwierdzilam ze o tym napisze z racji ze sie to powtorzylo, również u innych osób.
oczywiscie jeśli okaże sie ze masz racje i faktycznie cos sie wydarzylo tej osobie to nie omieszkam napisać sprostowania. [/s]
Moja propozycja zwrotu jest już nieaktualna, ponieważ wczoraj musiałam odmówić zainteresowanej osobie. Kończę już i nie polecam.  🙄
Dzięki za zrozumienie  :kwiatek:
kenna to dobrze, ze nie masz takiego przymusu  😉
Witam,Odniosę się do wpisu kucykowej .Jeżeli już tak rzetelnie chciałaś opisać sytuacje to trzeba było dodać- że wpisujesz mnie do tego wątku po 2 dobach kiedy zadeklarowałam się ,że biorę czaprak-16 grudnia godz 9,45,-już tego samego dnia o godz 16-histerycznie pisałaś czy już zrobiłam przelew.Jestem dorosłą osobą nie napisałam ci ,że wyślę go juz natychmiast w tej chwili ponieważ było to niemozliwe -wychodzę z domu o godz-7 rano przychodzę do domu- poniedziałek-22-wtorek-23-dzisiaj przed 23.30. Pracuję mam na głowie dom 2 dzieci i konia i święta na karku.Tak wczoraj logowałam sie  około 13 na chwilę póżniej sytuacja skomplikowała się ,że nie mogłam wejść póżniej-w pracy padł program  na którym pracowałam i moim jedynym pragnieniem było odzyskanie zapisanych w nim danych co zajęło mi naprawdę dużo czasu. Twoje wiadomości wysyłałaś o godz-16-17 kiedy nie miałam możliwości odpowiedzi na nie. Dzisiaj 18 grudnia o godz 12 wpisujesz mnie do wątku o nieuczciwych-Uważam ,że to ty jesteś niepoważna i jeszcze piszesz z pogardą o mnie-osobie której nawet nie znasz-co tez jest nie w porządku-Nie siedzę cały dzień na re-volcie jak jak TY.Ostatnio robiłam trochę zakupów na re-volcie i nikt nie napisał o mnie w tym w tym wątku-pomimo że z niektórymi osobami trwalo to trochę dłużej niz z Tobą..Ja mogę cie publicznie przeprosić za to ,że wciągu jednego dnia nie odpowiedziałam na Twoje wiadomości. Po prostu nie mogłam.I tyle.
Reniaa ale po co tak napastliwie? Wystarczy przy pierwszych wiadomosciach w sprawie ttransakcji podać info że zrobisz przelew z opoznieniem i tyle. Tym bardziej że to z twojej strony nie pierwsza taka sytuacja. Skoro jesteś osobą uczciwą to chyba nie warto takimi drobiazgami szargac sobie opinii? Myślę że przed świętami każdy jest zabiegany mniej lub bardziej a krótka informacja na pw wystarczy.
Ja tam zawsze, jak coś kupuję i nie mam zamiaru zrobić przelewu w ten sam lub na drugi dzień (lub jeśli sytuacja się opóźnia), to zawsze znajdę czas, żeby napisać jedną (słownie jedną) wiadomość, że przepraszam za opóźnienie zapłaty i co najważniejsze - kiedy zapłata nastąpi. Tego samego oczekuję od kupujących ode mnie, bo trzeba przyznać, że czasami po prostu kasa potrzebna i człowiek czeka na nią jak na zmiłowanie, pięć razy na dzień wchodząc na stronę banku. Ale jak dla mnie reniaa, wyjaśniła sprawę, przeprosiła i nie ma tematu.
prosze bardzo skreslilam , moze zareagowalam za szybko ale po przeczytaniu ze takie sytuacje sie juz zdazaly - zrobilam to impulsywnie. ale  i tak uwazam ze skoro masz czas pisac takie dlugie wypowiedzi tutaj i logowac sie na konto to znalazla bys 30 sekund zeby napisac mi  "przelew zrobie za 2 dniu" czy cos w tym stylu.
a ja nie polecam mirti2 byłam zdecydowana na zakup siodła,  które ponadto jak się okazało nie było jej własnością. Po sms'ach doszłyśmy do konsensusu, że poczekam tydzień na stosowny dokument w którym to właściciel upoważnia ją do sprzedaży. Wszystko pięknie cacy, w trakcie tygodnia naskrobałam jakiegoś smsa czy jest możliwy odbiór osobisty po czym dostałam wspaniałą wiadomość, że tak ale już jakaś koleżanka ma pierwszeństwo, 3 inne osoby się odezwały i bonus ZA 100ZŁ WIĘCEJ MI JE SPRZEDA. delikatnie podziękowałam za transakcję oraz życzyłam owocnej sprzedaży.
Finał taki, że kilka dni temu na innym portalu znów pojawiło się owe ogłoszenie, tj nikt z ww osób siodełka nie kupił.. karma karma!!!!
Chciałabym uczulić użytkowników na panią Dominikę Romanowską. Wraz z mężem chciała ode mnie kupić konia. Ustaliliśmy wspólnie, że koń pojedzie do nich na miesiąc na próbę. Zorganizowałam państwu transport na konkretny dzień, miałam jechać z koniem celem podpisania umowy. W święta, dwa dni przed wyjazdem z koniem pani pisze do mnie, że nie zorganizowała na czas boksu w pensjonacie i zabiorą konia po Nowym Roku. Dzisiaj pisze do mnie sms-a, że kupiła już klacz, bo z transportem byłby za duży problem. Pani Romanowska zachowała się jak nieodpowiedzialna 13-latka. O ile jestem w stanie zrozumieć rezygnację z zakupu o tyle mydlenie oczu bajeczkami o braku wolnego boksu uważam za zwykłą nieuczciwość, a niepofatygowanie się telefonem za chamstwo. Nie polecam, straciłam tylko czas i możliwość sprzedania konia komuś innemu. Nie wiem czy pani jest re-voltowiczką, więc podaję z nazwiska.
Skąd jest ta Pani oraz gdzie miał stać koń? Bo miałam z jakas panią podobną sytuację a nie pamiętam jak się nazywa
Pani jest z Piaseczna, koń też miał stać w Piasecznie.
Chcę zgłosić na listę nieuczciwych re-voltowiczówre-voltowiczów użytkowniczkę NaciauNaciau. Nie otrzymałam pieniędzy za wysłany jej czaprak.
Naciau już dawno na niej jest.
Dlatego nie wysyła się nim dostanie się pieniądze lub potwierdzenie przelewu
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2015 19:32
Nie wiem co wy macie za manię wysyłania bez przelewu. A później jest płacz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się