Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 12:39
xymena, w takim razie ja też jestem za black&white 🙂

dairoxroxi, spoko pomysł, koń w kapeluszu 🙂 Ale myślę, że mamy już na tyle fajne i dopracowane logo, że przy nim zostaniemy :kwiatek:
wątek zamknięty
Sivens, ale to samo już wcześniej emptyline pisała 😉 A zasady są też spisane w pierwszym poście wątku galeriowego 😉


Faktycznie empyline już o tym wspomniała...

Co do zasad
Nie śpiesz się - nie warto robić zdjęcia na szybko, w ciemnej stajni komórką. Poczekaj na dobrą pogodę, wymyśl ciekawe tło do zdjęcia.
Postaraj się, aby Twoja fotka była naprawdę wyjątkowa.


Dobrze napisane, dlatego chciałam zwrócić na to uwagę, bo część osób nie wzięło sobie tego do serca, a mimo wszystko zdjęcia trafiły do galerii. Dlatego dobrze by było spisać bardziej szczegółowo zasady i zamieścić je również na stronie galerii.


sacramentia Do patrzenia na szmatkę nie trzeba mieć swojego konia 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lutego 2015 12:48
Sivens, to ja chyba jestem bardziej rygorystyczna jeśli chodzi o zdjęcia - ucięte kopyta, syf w tle, rozmazane, krzywe, brzydkie, niedopracowane - sorry, do poprawy. Zwłaszcza, że naprawdę nie trzeba mieć mega sprzętu, żeby zrobić fajne, estetyczne zdjęcie, gdzie koń stoi prosto i wygląda jak koń, a nie skrzyżowanie słonia z jeleniem. 🙂

Dziewczyny, może spotkamy się jednak na fejsbuku, albo w nowym wątku, żeby tu nie śmiecić, bo trzeba będzie ogarnąć sprawy bardziej techniczne. W stylu kto ma co robić. 🙂

sacramentia, ależ to jest fantastyczny pomysł, kupuj kupuj. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 12:58
emptyline, założyłam właśnie rozmowę na fejsie 🙂
wątek zamknięty
Nirv, super wygląda, ale jednak bardziej podobała mi się jako różowy cukierek 😁
sacramentia, nie trzeba mieć swojego. Można wozić się stylowo na cudzym, nawet raz w tygodniu. A jak praktycznie, jakby się ten koń kiedyś jednak trafił. Ja jeździłam codziennie, to nakupowałam trochę szmatek, szczotek, później przerwa trzyletnia, więc wyprzedałam większość, zostawiłam tylko symbolicznie dwa komplety, jakbym kiedyś wróciła do jazdy. I masz ci los, kupiłam konia i już nie musiałam na początek wydawać kasy na sprzęt, bo część pierdół miałam. No patrz jak ekonomicznie, takie zakupy się zawsze przydadzą, także kupuj 😁
Livia, chyba mnie nie dorzuciłaś do tej rozmowy, bo nic nie dostałam :P
wątek zamknięty
a ja mam taki pomysł, żeby była też jedna część galerii, gdzie można by wrzucić wszystkie szmatki i komplety "na sucho". przyszło mi to do głowy patrząc na zdjęcia kompletów Zairki. przecież one są takie piękne nawet na podłodze, a czasem warto zobaczyć szmatkę w całości, niezasłoniętą siodłem! lub też zdjęcia całych kolekcji  😍
edit - literówka
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
19 lutego 2015 14:50
budyń, emptyline, Sivens dzięki dziewczyny, przekonałyście mnie  😎 wobec tego leci już do mnie promocyjny Cotton Lightnougat  💘
wątek zamknięty
szasta w starej galerii też jest taki dział
sacramentia też się czaję na lightnougat

edit: A tak z innej beczki... Nie znacie jakiegoś skutecznego sposobu na gryzonie? Moja szafa stoi teraz osamotniona, bo ja nie jeżdżę, i boję się, że myszy zrobią tam spustoszenie, a wtedy dostanę zawału i zrobię deratyzacje na skale globalną. Może dałoby się to wszystko wypsikać jakimś spray'em żeby myszom się tam nie podobało?
wątek zamknięty
xymena, jak zgadzasz się z Moon to i ze mną się zgadzasz. Pisałam wcześniej o dwóch wersjach logo.
emptyline, nie mam ochoty wyluzowywać. Z dobrego serca czynię istotne uwagi dziewczynie o "braku wiedzy", co uczciwie przyznaje. A ona zamiast podziękować i wcielić/spróbować wcielić w życie (a przy okazji poszerzyć wiedzę) pisze , że "z zębami się rzuciłam". Niech się cieszy, że nie zagryzłam 👿.
Nie jestem mamusią/psiapsiółką, żeby słodzić: tiu, tiu, śliczniaste, może odrobinkę, ale to jak sobie chcesz  😜.
Wypunktowałam konkrety. Bardzo grzecznie.
A, że błąd jest błędem - i to widać, to już nie moja wina.
Warto się nauczyć (m.in.) odróżniać korektę od ataku.
wątek zamknięty
halo A moze zwyczajnie w swiecie nie kazdy ma ochote sluchac/czytac co masz do powiedzenia?
To nie jest watek merytoryczny/techniczny ani nawet wlasciwie jezdziecki.
Smiem twierdzic, ze wiekszosc uzytkownikow przychodzi tu dla radochy wlasnej i zeby sie pocieszyc fajnymi szmatkami, nie ma obowiazku uznawac czyjegokolwiek autorytetu w kazdej dziedzinie.
wątek zamknięty
Sivens dopiero zauważyłam  🤣
wątek zamknięty
dairoxroxi naprawdę super logo !
nie będę się wtrącać, bo to Wy angażujecie się w "końskie trendy", ale uważam, że to strzemię jest średnim pomysłem...
mimo wszystko trzymam kciuki i liczę na to, że uda się Wam zrealizować plan  😉
wątek zamknięty
To wrzucę fotki nowej kolekcji Eskadrona CS wiosna/lato 2015  😍
Podoba mi się jescze bardziej  😅

wątek zamknięty
c.d
wątek zamknięty
Nie lubie zieleni, ale ten odcien super!
wątek zamknięty
c.d.

Oj chyba muszę poszukać kilka skarbonek  😉
Swoją drogą to mam kilka szmatek do pofocenia (i myślę, że Wy też) więc czekam na "Końskie trendy"!  😀
wątek zamknięty
zielony z nowej kolekcji jest super  😀 już zaczynam przygotowania do polowania na zielonego big squara, jak tylko pojawią się wyprzedaże.  😍
zastanawiam się tylko, czy polowanie na brillanta w tym samym kolorze jest dobrym pomysłem, czy już przejawem skrajnej głupoty..?  🤣
wątek zamknięty
Do mojego  szarego  ten  zielony  by pasował  chyba.  Nigdy  nie miałam  nic  zielonego  ani dla konia,  ani dla siebie i chętnie  bym  spróbowała  😉
wątek zamknięty
Ta zieleń jest genialna !  🙂
W moim przypadku pasuje dla każdego z koni, a nawet gdyby nie pasiła to bym się w niej zakochała :P
Kusi mnie też pomarańcz, ale mam już kilka eskadronowych pomarańczy więc odpuszczę sobie kolejną...
wątek zamknięty
dairoxroxi mega pomysł z tym kapeluszem!
Na początku nie podobało mi się z nowej kolekcji NIC. 😎 Potem zauroczył mnie smaragd green, potem pink (olaboga), a teraz jeszcze ta pomarańcz ... 🙄
wątek zamknięty
anai, właśnie myślę tak samo, jak ty 😉 chociaż miałam greena z 2010, ale to jednak była dość blada zieleń i nie podeszła. Ta jest fajna.

Ale naprodukowałyście stron 🙂
Nie ma się o co spierać, nie bierzcie wszystkiego aż tak na poważnie, to ma być fun, a nie powód do sprzeczek 😉

Myślę, że wspólnymi siłami uda nam się stworzyć kontynuację naszej polskiej galerii szmatek - a co do większego rygoru wybierania fotek do wstawienia, to dobry pomysł. I nie chodzi o zrobienie zdjęcia wypasionym sprzętem, ani nie trzeba do tego super umiejętności, czy najlepszego fotografa w okolicy. Po prostu wystarczy dostosować się do zasad, wg których koń i szmatka wyjdzie korzystnie 🙂 Jak już wcześniej wspomniała emptyline, bez sensu będzie wstawianie zdjęcia, gdzie czaprak/komplet jest ledwo widoczny, czy koń stoi jak fleja, albo za modelem jest bardzo rozpraszające tło 😉
No nic, zatem reszta szczegółów będzie dogadywana na pw, żeby tutaj już nie mącić 🙂

PS. No nie mówcie, ta nowa kolekcja wcale nie taka zła! 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 lutego 2015 18:20
Zieleń ble, ble, ble, ale ten granat (czerń?) + pomarańcz...  😜
Mam kulawca, więc w myśl zasady nie jeżdżę=kupuję, czuję się rozgrzeszona i bardzo proszę mi nie wmawiać, że jest inaczzej  🤣
wątek zamknięty
PS. No nie mówcie, ta nowa kolekcja wcale nie taka zła! 😉


Jest okropna (dla portfela) ! 😁

Dżulietta masz może jeszcze jakieś fotki? 💘
wątek zamknięty
Moon faktycznie coś w tym jest, jak tak sobie pomyślę, gdy nie trenowałam to kupowałam szmatki xD
niebezpieczne podejście, udało mi się nie kupić nic z zimowej kolekcji, ale wątpię, żebym nie kupiła nic z tej letniej 😉
wątek zamknięty
srokate mam takie zapożyczone z fejsa :p
wątek zamknięty
c.d

Już nie mogę się doczekać tej kolekcji w sklepach xD
Ale bardziej chyba zdjęć z takimi pięknymi szmatkami :p
wątek zamknięty
Ja nie mogę się doczekać NG  😀iabeł: obawiam się, że mój portfel wręcz przeciwnie  😜
wątek zamknięty
Dziękuję za miłe słowa odnośnie logo, jak sie na coś przyda to super, jak nie to nie 😀  :kwiatek:

Nowa kolekcja jak dla mnie bomba! Idealna dla siwkow, ta zieleń i ta czerń na pewno te komplety będą moje  💃 jestem ciekawa dralona na jakimś modelu...
wątek zamknięty
Delicja w niciaku Ocean, który zresztą idzie na odstrzał. 😉

wątek zamknięty
Nieeeee! !! Ślicznie jej w tym niciaku: )
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.