Howrse gra :)

A mi się on podoba, przynajmniej coś daje, w porównaniu z innymi boskimi darmozjadami, które kosztowały kupę kuponów, a same nic nie dały. A 10 kuponów to mówiąc szczerze mało, dlatego ci tak szybko poszedł. Ja mam nadzieję że te bościaki nie znikną.
znikną, bo miała dostać dziś jedna osoba najlepsza za rozety


ze Snowem też było kiedyś tak
Cierp1enie,  chyba masz rację, wystawiłam szybciutko, zdążyłam sprzedać i patrzę kto kupił, a tam pisze że koń umarł.
a kupony masz?
Cierp1enie, mam, bo kupiony przez gracza.
Ale nad tym też już obsługa pracuje, więc i kupony ze sprzedaży mogą przepaść :/
No niestety kupony mogą przepaść, ale zawsze to minimalnie większa szansa niż znikający Boski 😀
Jak znikną, to trudno 🤔 No ale jak ktoś już powydawał te kupony za tego błędnego Bościaka? Na RO, albo innego konia, jakieś przedmioty?
Wydaj wszytskie kupony i oszukaj system 😀
TheWunia, nie wydam, jak znikną to trudno. Jest zawsze nadzieja że mogą zostać. Z resztą zawsze ktoś będzie zadowolony, ja jak zostaną, albo ten co je wydał, a one do niego wrócą.
Haha, właśnie. Co z wydanymi kuponami 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 marca 2015 15:19
A mi się boski nie trafił. Za to w UFO złapałam traktor.
Nie podoba mi się jak oni to napisali na forum, takim tonem, jakby to była nasza wina, że oni błąd mają.
Cierp1enie,  też mi się to nie podoba.
Ani przepraszam ani nic, bo szczerze mówiąc, specjalnie boks kupiłam dla niego, dałam mu kilka cr-ów, co prawda takich co miałam sporo w zapasach, ale jednak mi nie zwrócili za to.
Cierp1enie, napisała to jedna z moderatorek, chyba jej woda sodowa uderzyła do głowy. Wiadomość o takim błędzie można napisać tak, żeby ludzie nie czuli się zniesmaczeni. Przepraszam też by się przydało.
noo, na com napisali taką wiadomość, ale w normalnym tonie. i napisali też, żeby pisać na kontakt w sprawie zużytych na Ariona przedmiotów z CR czy pieniędzy.
A na pl nie, wiadomość jest na forum, ale nie na wydarzeniach. Napisana jak dla przedszkolaków, ucinająca wszelakie dyskusje na ten temat.
dokładnie, bardzo mi się to nie spodobało, takie traktowanie nas z góry.
calore   to może krew meduzy x2 ??  wystawiłam na com 🙂
karla158, ok, wystawiłam na pl 🙂
Szukam osoby która pożyczy mi do 25.03 5 kuponów zwrócę po tym czasie 7 tak w podziękowaniu :kwiatek:
Jak teraz jest z przejażdżkami koni galaktycznych? Jest jakiś nowy plan?
Szykuje się jakaś nowa promocja ?  👀
no na pewno, przecież to by nie było howrse, jakby nie weszła zaraz promocja
[s]Dziewczyny, potrzebuję pomocy.
Chcę sprzedać tą klacz -> http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=23042022, ale nie mam pojęcia za ile ją wystawić.
Na chwilę obecną jest wystawiona za 1 kupon i 80 000 Equus, ale nikt nie bierze + wysyłają mi oferty na 1 kupon i 10 000 Equus.
Ile w końcu jest warta?
(będzie miała SZJ)[/s]

Już znalazł się kupiec za 1 kupon i 55 tyś. Equus  🙂
Tylko jaka będzie ta promocja  🤔
Kayri też mogę wsiąść za kupon  😉
Miałam dzisiaj włamanie na konto. Nikt nie miał mojego hasła, logowałam się tylko ze swoich urządzeń. Zniknęło ponad 200 kuponów, 3 miliony eq i zostało sprzedane moich 12 tysięcy pd. Jak można być tak podłym człowiekiem i niszczysz czyjąś prace    🤔wirek: Całe szczęście, że nie kupowałam kuponów w grze. Nie wiem co robić  🤔
Miałam dzisiaj włamanie na konto. Nikt nie miał mojego hasła, logowałam się tylko ze swoich urządzeń. Zniknęło ponad 200 kuponów, 3 miliony eq i zostało sprzedane moich 12 tysięcy pd. Jak można być tak podłym człowiekiem i niszczysz czyjąś prace    🤔wirek: Całe szczęście, że nie kupowałam kuponów w grze. Nie wiem co robić  🤔

Mogę Ci chociaż jakoś pomóc?
Haffek, kurcze, jakim cudem? Jasny gwint! Pomóc ci jakoś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się