Oficerki

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 kwietnia 2009 06:27
Poniuś,zrobiłaś mi teraz  🤔wirek: w głowie...ładne  🏇

w środę dostanę sztyblety hippiki i miękkie sztylpy tej samej firmy...zobaczymy. może na oficerki też się zdecyduję.
Moniska,

Na prawdę? Ale one mnie uwierają w samym czubku i nie wiem czy akurat tam się rozejdą a z allegro nie odzywają sie.. 😤
Poszukuje jakiś fajnych sztylp i sztybletów brązowych  :kwiatek:
ma ktoś może z Sergio Grasso? jak się spisują?
ja mam czarne
i za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.. ogólnie są ok tylko od wewnątrz się strasznie ścierają i blakną... 🙁 to tego jakby rozkleja się wierzchnia skóra od spodniej, ale tego nie widać i nie czuć, poszukam jakiś zdjęć
No i to, że wg mnie wygodniejsze są sztyblety ???????????????????  chyba mogę napisać co sądzę, nie ?  🤔
AppleJacks jasne, że możesz wyrazić swoja opinię o wyższości sztybletów i skarpetek nad oficerkami, tym bardziej, że z oficerkami , jak sama piszesz, nie miałaś nigdy do czynienia, więc opinia tym bardziej zyskuje  na wartości 🤣
Ponia   Szefowa forever.
05 kwietnia 2009 12:11
Dramka już przymierzałam, ten model i rozmiar który chce i był na mnie dobry, wszystko było jak należy pozatym były wygodne, i dlatego je kupuje. Hippice mówie nie i nie chce zamawiać od nich oficerek bo widzę co się dzieje ze sztybletami, a dbam o nie.
[quote author=Ktoś link=topic=211.msg220594#msg220594 date=1238822879]
Poniuś,zrobiłaś mi teraz  🤔wirek: w głowie...ładne  🏇

w środę dostanę sztyblety hippiki i miękkie sztylpy tej samej firmy...zobaczymy. może na oficerki też się zdecyduję.
[/quote]

Hehe Ja nie jestem zadowolona z hippiki, a te oficerki w poniedziałek zamawiam😉
ja chce kupić jakieś dobre sztylpy  Oczywiście niedrogie... cena tak do 200. Moglibyście cos polecić?  😉
a czy to nie jest czasami temat o OFICERKACH?
Libella,  Jest, ale sztylpy nazywane są często sztylpami oficerkowymi, więc chyba pytanie nie jest tak do końca nietrafione 😉
Poniuś, Ja o moje sztylpy hippiki nie dbam prawie wogóle, ot tyle żeby czyste były i trzymają się naprawdę dobrze. Może to jest jakiś sposób 😎. Oficerki też mam hippiki nie używam ich często bo mam jeszcze kenigi i szczerze mówiąc jakościowo skóra lepsza jest w tych drugich, mam je dłużej a wyglądają lepiej niż te hippiki.
sanna      yyy.. no tak  🤦  😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Libelka, masz racje i czekałam żeby ktoś mi dał po łapkach ale nie będziemy już tworzyć kolejnego wątku 😉 Poza tym porównujemy do oficerek..więc to nie do końca  🚫

A Ja znalazłam sztyblety sznurowane za 170zł firmy Pana Krzysiek.

Mam czapsy i służą mi dłuuggooo.

Pan Paweł szyje też oficerki.

http://www.sztyblety.pl/sztyblety.htm
Pisałam tylko odnośnie Ka-mili, która nie porównuje do oficerek, tylko poprostu pyta o sztylpy 😉 A wydaje mi się, że jest wątek konkretnie o sztylpach i sztybletach 😉
Ale to tylko taka luźna uwaga, koniec OT 😉
Gallien   Un poco di zucchero
06 kwietnia 2009 14:49
Rozdziewiczyłam dzisiaj moje SG, cudownie mi się jeździło, co prawda są ciut za długie ale po pierwszym kłusie siadły i nie piły pod kolanem, poza tym nie odczuwałam żadnego dyskomfortu z jazdy w nich, nie miałam problemu by wsiąść na konia. Jestem bardzo mile nimi zaskoczona, doskonale czuje się konia, a nie tak jak w sztywnych oficerkach ujeżdżeniowych Konigs w których jeździłam dotychczas. Polecam z całego serca!!  😅
ma ktoś może zdjęcie brązu SG?
Gallien, a jaki model SG masz??
Gallien   Un poco di zucchero
06 kwietnia 2009 20:20
Klami SG Bergamo skokowe sznurowane  😉
A masz moze fotke??
Ja wlasnie mam dylemat miedzy SG Bergamo a Cavallo Sydney.
Gallien   Un poco di zucchero
06 kwietnia 2009 21:02
bede miała fote czw. - pt.
Gallien, bylabym baaaardzo wdzieczna za fotki. 😉
POMOCY!! Moje śliczne, stosunkowo nowe oficerki się psują- wygląda na to, że zamierza im zacząć pękać skóra na zgieciu stopy.. Jak mogę im pomóc??
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 kwietnia 2009 15:09
nie mam innego pomysłu w którym wątku mogłabym o to zapytać - czy ktoś z was ma namiar na dobrego a w zasadzie jakiegokolwiek cholewkarza w 3mieście lub okolicach?
chodzi o drobną poprawkę w butach z zamkiem - a nie bardzo mam czas na wysłanie ich do producenta.


p.s. cholewkarz z Sopotu z ul. NIepodległości niestety już nie żyje  🙁
Pozwolę sobie podłączyć się pod pytanie Ktosinki i zapytam o cholewkarza z 3 -city (ale niekoniecznie) który by wszył zamki do oficerek?
A na niepodleglosci, tam zaraz kolo tunelo, monte cassino? to ten o ktorym mowi Ktosina? bo nei wiem czy w tym wypadu szewc=cholewkarz.
ja tam nosilam zawsze wprawdze krotkie sztyblety do wszycia zamka, ale chwile z nim kiedys rozmawialam i mowil ze w dlugie oficerki tez kiedys wszywal zamki
Ale z tego co pisze Ktoś, to ten Pan już nie żyje..
no wlasnie nie wiedzialam, czy to o tym Panu pisze ze juz nie zyje, bo 3 naliczylam na Niepodleglosci 😉
Sigma, możesz mi tak jeszcze bardziej łopatologicznie wyjaśnić, gdzie jest ten szewc?  🙇  Przepraszam za  🚫, ale może innym osobom z 3-city też się przyda namiar na takiego szewca ..
hmm trudno bedzie bo w zasadzie nie ma tam zadnego punktu odniesienia, ani numeru budynku nie znam. Ale próbuje:jezeli ktos orientuje sie gdzie jest sklep Alma- idziemy w dol w strone monciaka, przechodzimy pod tunelem na druga strone al. niepodleglosci, idziemy w lewo, mijamy na roku apteke, i zaraz po prawej stronie mamy szewca. ehh pewnie i tak nic z tego nie rozumiesz 🙁 zaraz jakiejs mapki poszukam
ja dodam kilka słów co do OFICERKI HIPPICA . Trzymają mi się bardzo dobrze.. No chociaż nie długo będą 2 lata jak je mam ale i jeżdżę w nich i startuje . Nie mam z Nimi żadnych problemów ! -Ale znam osoby startujące którym oficerki te się strasznie rozwalaja.. Tyle że porównując ich buty do moich to są inne pod względem skóry. Moja jest bardziej twardsza i mocniejsza . A innych jakaś taka miękka że mogłabym w supelek zawiazac . Ale nie wiem czemu ( te oficerki kupowane w Miszewie ) . Teraz mój tato sobie zamówił i doszły.. Nie długo zacznie w nich jeździć.. Także zobaczymy . Ale mi bardzo dobrze się w Nich jeździ . Nie mam żadnych problemów
ehh no ma sie ten talent :P mapka, wiecej pomyslow na zlokalizowanie nie mam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się