Oficerki

oblukałam większość sklepów int. i w hidalgo jest najtaniej <1625zł chyba> w interapi są 2 rozmiary w cenie poniżej 1600zł reszta od 1800zł w zwyż..
powiedzcie mi, gdzie moge dostać jakieś nie drogie oficerki? i ajkie polecacie? sznurowane, wciągane, z suwakiem? bo ja totalnei nei w temacie oficerek ? xd
Forta, stalo sie. Teraz czekam na moje buciki. 😉
KuCuNiO   Dressurponyreiter
03 maja 2009 09:49
Jak dla mnie to tylko wciągane.
Nie drogie tzn. za ile dokładniej?
Z tańszych masz np. Petrie Perfect, chyba koło 900zł..
Klami   😅 kiedy mają być? zdążą na waszą premierę na parkurze?
hmm, myślałam coś w okolicy do 1300zł, a powiedzcie mi, gdzie w warszawie jest najwiekszy wybor oficerek, czy szyje sie na miare?  😡 bo ja nie ogarnieta w tym temacie...
Forta, jutro wyruszaja z Niemiec. Mam nadzieje, ze zdarza na te zawody..... jak nie, to bede musiala jakies sztyblety czy cos pozyczac, bo moje stare sie rozpadly.
Ponia   Szefowa forever.
03 maja 2009 21:27
W czwartek przyszły moje oficcerki Mountain Horse, miały premierę na zawodach w weekend.
Są cudowne, boskie no poprostu zajebiste 😎 🏇
Gillian   four letter word
04 maja 2009 12:50
Poniuś, a nie mówiłam 😀
A moje Cavallo ponoc dotra przed zawodami. juppi!!
Którymi zawodami  ❓ Może być PW, nie będziemy wątku o butach zaśmiecać.

Dodam tylko, że widziałam oficerki MH Poni i bardzo mi się podobały wizualnie.
Dobra, czy ktoś ma pomysł na oficerki o profilu ujeżdżeniowym / wszechstronnym, z zamkiem z tyłu lub od wewnątrz, do 1200 zł - poza Hippicą, bo tą już znam i mocno się nad nią zastanawiam... Odpadają oficerki z wiązaniem z przodu.
Lena, a pokaz jakas fotke MH??
A co do mnie, to na Sopockie oczywiscie. 😉

epk, moze Tattini?? Podobno dobre jakosciowo jak za taka cene.
No właśnie nad nimi też myślałam,ale oglądałam je w Inter Api w zeszłym roku i one takie dość typowo skokowe są - i niespecjalnie sztywne mi się wydawały. I jest jeszcze jeden problem - nie ma mojego rozmiaru szerokości łydki, i nie wiem czy one się rozbijają wogóle, tak żeby kupić węższe, bo te szersze to się utopię 🙂
hmm, a mnie ciekawi jeden fakt,przy oficerkach z suwakiek wewnatrz - nie obciera on konia, a ni siodłą?
epk mam od sierpnia oficerki Tattini i powiem Ci, że jestem nimi zachwycona 😀. Za taką cenę naprawdę bardzo porządne buty. Ja swoje kupiłam trochę za szerokie (mam tak szczupłą łydkę, że nigdzie chyba takich butów w standardach nie produkują :lol🙂, ale nie ma z tym problemu. Na początku trochę cisnęły w kostce, ale później się ułożyły do nogi.
Moja mama ma takie same, kupiła dopasowane i trochę się jej rozbiły.
Do najsztywniejszych rzeczywiście nie należą, ale ja bawię się w nich w "ujeżdżenie" i jest ok.


Ps. chciałam wstawić zdjęcie, ale ono tego nie chce 🤔
Nirv, zamek nie jest wszyty centralnie od wewnątrz, biegnie pod skosem jakby, w miejscu gdzie noga nijak nie dotyka siodła i konia

edit:

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
06 maja 2009 10:47
czy ktoś ma zdjęcie typu real foto oficerek Hippica Hanower najlepiej na nodze i na koniu???
Ja może w tym tygodniu zrobie zdjęcie na nodze, na koniu nie bardzo bo kontuzjowany.
A jak z oficerkami USG ?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 maja 2009 13:15
[quote author=k_cian link=topic=211.msg244940#msg244940 date=1241452974]
Nirv, zamek nie jest wszyty centralnie od wewnątrz, biegnie pod skosem jakby, w miejscu gdzie noga nijak nie dotyka siodła i konia

edit:


[/quote]

k_cian jaki to model na zdjęciu?
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 maja 2009 13:20
to wyglada na Petrie Anky Elegance
w każdym razie - w Elegance'ach własnie tak to wyglada


edit
skoro znalazłam moje fotki, to od razu wklejam jak Elegance wygladają na nodze

   
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 maja 2009 14:36
Bo mam zgryz roku, co do wyboru modelu oficerek  😵 serio...

waham się nie tylko między firmami jak i między modelami... grrrr...

zastanawiam się czy iść wersją ekonomiczną, zamówić hippicę i już (np. model hanower), czy dołożyć i kupić coś lepszego, aczkolwiek z wersji "coś lepszego" podobają mi się same z górnej półki czyli absolutnie przerastają moje aktualne możliwości finansowe 🙁

jednocześnie słyszałam tyle złego w tym wątku o petrie, cavallo (a to że niewygodne, a to że się sypią) ... te na Twoich zdjeciach Caro są pięęękne  💘 i naprawdę mam zgryz...  🙄
asior   -nothing but eventing-
07 maja 2009 14:40
Efka - Koenigsa nie polecam (o ile bierzesz go pod uwage). 3,5 kola wywalone w bloto  🍴
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 maja 2009 14:41
aaa! a właśnie Koenigsa tak tu w wątku chwalono - przewertowałam zanim napisałam ten wątek wzdłuż i wszerz :/
asior   -nothing but eventing-
07 maja 2009 14:45
Dla mnie beznadzieja... To, ze zaczely sie przecierac od wew. strony lydki po miesiacu, to nic. Przecieraja sie nawet na stopie, na cholewce. Zamek sie psuje non stop, szyje go recznie (kazdy zabek zamka po 2 razy okrazam nitka), no do du py. Dlatego mam te oficerki teraz tylko na zawody a w domu jezdze w Hippice. 🙄
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 maja 2009 14:51
Asior fajnie... nie ma to jak wywalić kasę i być niezadowolonym...

to mnie chyba utwierdza powoli że nie ma co szaleć i kupię pewnie hippicę, jak się rozpadnie to chociaż zawału nie dostanę że drogo było...


Lutien
- Udało Ci się może cyknąć fotę na nodze? 😉

Asior - A jaki masz model hippica? Ja szukam ujeżdżeniowych i polecono mi Las Vegas albo Hanower, które różnią się miejscem wszycia zamka..
asior   -nothing but eventing-
07 maja 2009 15:00
Efka - to, ze same buty jakosciowo sa jak szmaty, to jedno. A to, ze sklep Mustang w Wawie (a kawalek drogi z Koszalina mam  😉) zle pomierzyl mi nogi, to juz inna sprawa  🙄 Specjalnie kupilam buty szyte na miare, bo mam jedna noge krotsza o 1cm i ogolnie chudsza, a to juz robi roznice jak przymierzam 2 identyczne buty. No i co? Oba buty okazaly sie oczywiscie zrobione identycznie, wiec lewy jest za wysoki i za luzny. To bylo juz jakies 3 lata temu, ale dalej cala sytuacja mnie wkurza jak nie wiem co.  😵

Hippice mam London - model wszechstronny. Zamek ani razu sie nie zepsul, skora calkiem dobra, tyrane od ponad 1,5 roku praktycznie codziennie przynajmniej na 2 koniach.
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 maja 2009 15:01
asior, mnie mustang też załatwił złym dobraniem Konigów 😤
dlatego mam te Petrie - robione na miare, miara brana w Karinie i jest perfekt.
ale co mi mustang krwi napsuł to moje... :/
asior   -nothing but eventing-
07 maja 2009 15:07
Caroline - wez nic mi nie mow... Do tego wkopalam sie w Mustangu z cylindrem, bo kupilam go przez telefon. Okazal sie za duzy i juz nie chcieli go wymienic tlumaczac, ze nie sprowadzaja juz cylindrow Penty. Szkoda slow...

A jak z jakoscia Petrie? Ile kosztowaly te Twoje? Zamek sie nie psuje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się