Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Wie ktoś może gdzie dostane jeszcze Owijki polarowe Eskadron Next Generation deep pink full?  👀
wątek zamknięty
Vendettka jeszcze 2 dni temu przewinęły mi się przed oczami także gdzieś są, ale teraz szukam i nic ... 🙄

Wie ktoś z Was może jak wypadają kantary waldhausen przy eskadronie rozmiarowo? Z eskadrona nosimy M, ale ostatnio w coba koleżanki Blood się nie wcisnęła. 😲 Za to fair play'owe coby na najciaśniejszych dziurach jeszcze są luźne ... 🤔 Chodzi mi o ten model: http://www.pasi-konik.pl/pl/p/WALDHAUSEN-Kantar-Dottie/8086
wątek zamknięty
srokate mam walhausena satin i jest bardzo mały w porównaniu do eskadrona 😉
wątek zamknięty
srokate mam walhausena satin i jest bardzo mały w porównaniu do eskadrona 😉


Ogromnie dziękuję! :kwiatek: Dobrze, że poczekałam na info - w takim razie wypada zamówić full'a . 🙂
wątek zamknięty
Potwierdzam, Waldhausen nie jest duży. Fulle mogą być za małe na konie ze sporą głową, a dla konia z pogranicza full/cob z Waldhausena trzeba na pewno brać fulla.
wątek zamknięty
Potwierdzam, Waldhausen nie jest duży. Fulle mogą być za małe na konie ze sporą głową, a dla konia z pogranicza full/cob z Waldhausena trzeba na pewno brać fulla.


Moja właśnie ma to pogranicze, fulla miałyśmy jednego, reszta (5/6) coby. Dość długi pysk, a szczupły. O tak to wygląda w eskadronowym M.
wątek zamknięty
Mogę gdzieś jeszcze nabyć Eskadronowe owijki iceblue?
Albo hibiskus?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
O świetnie, dziękuję 😀
To teraz musze jeszcze przetrzasnac internet w poszukiwaniu iceblue i będę szczęśliwa 🙂
wątek zamknięty
TheWunia jakbyś dorwała iceblue to daj mi znać, bo też poszukuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Quantanamera udało mi się dobrać te owijki z hkmu, w dziennym świetle nie ma żadnej różnicy  🙂
Livia dziękuję bardzo także przypasowal mi ten kolor :-)
wątek zamknięty
Czy te czapraki róznia sie od siebie odcieniem czy sa identyczne no oprócz lamówki    😉

Potnik Cotton UNI Eskadron - navy


Potnik Cotton Eskadron CLASSIC SPORTS jesień-zima 2014 - navy


Ponawiam pytanie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziekuję wszystkim.  :kwiatek:

Dzisiaj ubraliśmy microfaser petrol, nawet nie wiedziałam, że będzie tak fajnie. 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
20 marca 2015 21:17
Wybaczcie ale wpadam po małym re-voltowym "odwyku"

TheWunia foteczki wrzucę może w niedzielę zakładałam już raz w zeszłą i mnie z butów wykręciło taki szał 😀

arika to ogłowie z Wembley model chyba dokładnie to http://www.pasi-konik.pl/pl/p/WEMBLEY-Oglowie-X-line-Arona/3113 z podmienionym naczółkiem http://www.horse-trade.eu/pl/p/Naczolek-START-U-2line-Crystal-podszyty/3708

anai,Livia dziękuję  :kwiatek:

olson czaprak jest ze starej kolekcji tej w której był neogreen i neopink

ja z nowych eskadronów czaję się na czapraki i obrożę z "ćwiekami" + te śmieszne moro owijki 😀
wątek zamknięty
Moge gdzieś dostać owijki do kompletu do tego czapraka ? http://konik.com.pl/potnik-eskadron-cotton-uni-navy  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
stówka Dziękuję Ci bardzo  :kwiatek:
wątek zamknięty
Propo iceblue - czy owijki z linku stówki w wersji błękitnej nie będą przypadkiem takie jak iceblue? 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 marca 2015 15:48
Odejdę na chwilę od Eskadronów. Dostałam wczoraj katalog z Loesdau i powiem wam, że oczy mi się do paru rzeczy zaświeciły 😎

Taki czaprak np., mega elegancja 💘
Drugi podobny, też cudowny 🙂
I derka 🙂
wątek zamknięty
Livia, a Ty już nie west? 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 marca 2015 16:02
Libeerte, ciągle west 🙂 Dlatego pozostaje mi tylko powzdychanie (czaprak z gwiazdką jest naprawdę śliczny!) i podzielenie się ładnymi rzeczami 🙂
wątek zamknięty
Livia, a ja właśnie przeglądam westową rewię i też pozostaje mi tylko wzdychanie 🤣
wątek zamknięty
Pierwsze poglądowe foty Eskadrona iceblue. Ktoś dopasowywał do niego owijki lub widział oryginalne w sklepie? 🙂
wątek zamknięty
lalasatan czad, Lejcik super teraz wygląda  :kwiatek:

Pogoda w Krakowie była dzisiaj wyjątkowo łaskawa, aż grzech nie skorzystać.  😎

nici cobalt


brillant apricot


nici hazel z dereczką


polopad navy royal


brillant cooper


big square capri


polopad taupe winterred
wątek zamknięty
lalasatan, fajnie, nawet ze zlewającą się z koniem lamówką 😉
Haffek, super wygląda! Że też się zawsze obudzę tak późno, jak już jakaś rzecz z danej kolekcji jest niedostępna! :-P
kidczekaj, wszystkie świetne, a najbardziej widzi mi się w ostatnim i polopadzie royal 🙂

U nas za to pogoda dziś okropna, ale zanim pokręciliśmy się trochę w siąpiącym deszczu cyknęłam fotę, aktualnie na tapecie smaragdgreen 😉
wątek zamknięty
kidczekaj, super Libii we wszystkim - ładnemu we wszystkim ładnie 😀- ale najlepiej w apricocie i hazel 💘
lalasatan, świetnie Lejt się prezentuje w petrolu. Ogólnie super teraz wygląda :kwiatek:.
wątek zamknięty
harja , zdjęcie dobrze oddaje kolor? bo zdaje mi się że w sklepie był bardziej ciemny ten zielony a jakoś na zdjęciu taki smutny  😉
wątek zamknięty
kidczekaj- no na ten hazel dla gniadego to sama bym miała ochotę: )
Harja- świetna odmiana dla tych niebieskości 😉
wątek zamknięty
arika00, na moim monitorze nie wygląda na smutnego 😉 😉 😉 Może też kwestia pogody, było pochmurno i padało, więc fotkę robiłam w wiacie zabudowanej z trzech stron, przez co miałam jeszcze mniej światła, ale kolor jest oddany dość dobrze 🙂
palemka, czas na trochę innych kolorów 😉
wątek zamknięty
harja, super, to jest świetny kolor dla siwków  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.