Poszukiwany/poszukiwana

jest tu może ktoś z białej podlaskiej i zna takie konie jak??? :   (wszystkie kuce {koniki biłgorajskie}
kalinka(mała, kara)
sarna(myszata z gwiazdką i bodajże miała jakieś odmiany na nogach) (pręga na grzbiecie)
sowa ze źrebakiem (bułana, żrebak był jasny z pręgą, raczej jasnomyszaty)
chyba tyle, możliwe że jeszcze jakaś klacz z nimi została sprzedana, wszystkie do jednego właścieciela, może komuś rzuciło się w oczy ?🙂 jakiś kontakt do  właściecieli ? a może ktoś na nich jeździ(jeżeli już je ujeżdżono)
wszystkie okolo 6 lat, sowa chyba koło 8-9



ponawiam, ktoś coś ? mam ojca tego źrebaczka, chciałabym pomóc (źrebak ma nn )
Murat od matki Mutra kn po ojciu Trębacz kn miał numery po obu stronach grzbietu. btw. mam nadzieje,  że w końcu trafil w dobre ręce..
znam jego pólbrata, po trębaczu, jakbyś chciała jakieś info jest na sprzedaż, ale tego murata nie kojarze
Hej 🙂 szukam tego konika 🙂 stacjonował wcześniej w okolicach łodzi a teraz zaginął, a to syn mojej klaczy-jak jeszcze nie była moja, chciałam zobaczyć co u niego
http://www.bazakoni.pl/walet-nn-wiki
Szukam Jutlandi po Landorze z matki po Czosie.
Witam. Ma ktoś może informacje o klaczy Wrotce po Bacy/Wirundze? Klacz powinna jeszcze żyć (8-9 lat). Jest to gniady hucuł bez odmian. Ostatnio widziałam ją pod koniec 2011 roku w stadninie Chrobry w Kluczach na dolnym śląsku niedaleko Głogowa.
Klacz najprawdopodobniej była w 2011-2012 roku źrebna.
Zdjęcie:

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 marca 2015 10:49
Hej! Szukam informacji na temat klaczy Melodia[Satyra-Markiz] ur. 1992r., kasztanka, białe skarpetki. Wiem, że była gdzieś od Opolem. Chciałabym wiedzieć, czy jeszcze żyje i jak się miewa 😉
Znalazłam gdzieś też w starych ogłoszeniach jej córkę Markizę I[Melodia-Barbur]. O niej również chciałabym się dowiedzieć coś więcej. Czy nadal startuje, jaka jest i gdzie się znajduje 😉
Ktoś coś może?  👀
Szukam koni, które kiedyś były własnością Fundacji Pociechom, Tej Fajnej Fundacji. Dziś z przerażeniem trafiłam na wątek na FB z 2012 , gdzie umierały z głodu w stajni w Talarkowie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.415812958431827.104043.117160344963758&type=3. Znałam je ok 10-12 lat temu, przeżyłam z nimi mnóstwo cudnych chwil, a teraz ryczę, bo nie wiem czy wykaraskały się na dobre z Talarkowego bagna.

Jeśli ktoś wie gdzie są i jak się mają: Hazard, Perła, Karwasz, Barkas, Enigma i kilka kucyków z fundacji, dajcie proszę znać.

Podobno znalazły nowe domy, część trafiło do jakieś fundacji. Niestety  nie udało mi się znaleźć miejsca aktualnego pobytu żadnego z nich.
najstarsze trafily do centaurusa, pytalas ich? w komentarzach są ludzie ktorzy pisali ze cos biorą do siebie, z imienia i nazwiska- widzialas?
Czarna_Danka   Odważnym szczęście sprzyja. - Wergiliusz
07 marca 2015 18:31
[quote author=Czarna_Danka link=topic=472.msg2242083#msg2242083 date=1418324760]

Jedyna strona jaką udało mi się znaleźć to taka http://www.ranchoczarne.republika.pl/ .  🤔



[/quote]
Cześć, poszukuje klaczy o imieniu Szelma. Ostatni raz widziałam ją w 2010 roku, chętnie dowiedziałabym się co u niej słychać 🙂 Stała wtedy w stajni Pegaz w Redzie.

Pieszczotliwie nazywana Bunią, sp , urodzona 13.03.2004 , ojciec Lord Pit matka Szakla.

Poszukuję dwóch koni.
1. Perun,  koń mały, matka: Plamka NN ojciec: Rewir wlkp, uroczy kasztanek, z odmianą na pyszczku, ok.155cm wzrostu, konik o mocnej budowie .  Sprzedany 3lata temu,  w Pawłowie,  woj. pomorskie.
2. Rodan, wlkp, kasztan, mała odmiana na pyszczku, ok.173cm wzrostu @, matka: Riwka wlkp, ojciec: Tramal wlkp, sprzedany wiosną zeszłego roku, też w Pawłowie.  Konik miał kontuzję kolana w prawej tylniej nodze. 

Bardzo zalezy mi na jakichkolwiek informacjach o tych koniach.  Co do pierwszego już mam marne nadzieje, ale są.  Konie należały kiedyś do mnie, jeśli uda mi się znaleźć któregoś z nich,  chciałabym żeby do mnie wrócił.
Szukam
Suen (zwany powszechnie Snem), ok 8 lat, duży (ponad 170cm) kary wałach z gwiazdką i niewielkimi odmianami na tylnych nogach.
Przemywał w okolicy Warszawy, mniej więcej rok temu, podobno, pojechał w stronę morza na łąki. Miał problemy z nogami, coś z mazią stawową i chyba chip.
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/v/t1.0-9/66767_678025548883770_1353063901_n.jpg?oh=25ff8a247bf34128bb52d6dc95143768&oe=5585B362[/img]
Gdyby ktoś coś wiedział to proszę o kontakt.
Szukam klaczy urodzona około 2005r. Wzrost ok 155cm-160zm
imię: Salamanka
rasa: SP
ojciec: Lumpi
matka: Sankcja
numer paszportu: 616009540076505
Konia miałam w dzierżawie w 2012r. Odwiozłam ją do Pszczyny (woj. śląskie). Wiem, że została sprzedana przez właścicielkę. Byłabym wdzięczna za każdą informację  :kwiatek:
Szukam siwej klaczy o imieniu Cezura po Cuszima i Rio Bravo. Klacz hodowli SK Kadyny. Miałam ją kupić niestety została wcześniej sprzedana. Jakby ktoś wiedział co się z nią dzieje teraz byłabym wdzięczna bardzo.
http://www.bazakoni.pl/cezura-riobravo-cuszima
Szukam
RAFIR
616007540018800 data ur 2000 🏇
wlkp kara po BALDRAM RAWKA
Hej! Szukam informacji na temat klaczy Melodia[Satyra-Markiz] ur. 1992r., kasztanka, białe skarpetki. Wiem, że była gdzieś od Opolem. Chciałabym wiedzieć, czy jeszcze żyje i jak się miewa 😉
Znalazłam gdzieś też w starych ogłoszeniach jej córkę Markizę I[Melodia-Barbur]. O niej również chciałabym się dowiedzieć coś więcej. Czy nadal startuje, jaka jest i gdzie się znajduje 😉
Ktoś coś może?  👀


Jeżeli dobrze kojarzę to była ona w prywatnej stajni w Zielonej Górze, ale miała problemy z nogami i została uśpiona pod koniec zeszłego roku.
A o jej córce nic nie wiem.
Poszukuję dwóch klaczek, obie około roku
Na zdjęciu miały pół roku.
Stały w Rościszowie, potem zostały sprzedane. Prawdopodobnie stoją w Częstochowie, o ile nie poszły dalej.
Chciałabym wiedzieć co u nich ponieważ Perła (jaśniejsza) to źrebak mojej podopiecznej i od pierwszych dni z nią pracowałam. Spokojna, bardzo ufna, można było zrobić z nią praktycznie wszystko. O. Piarg Tabun, m. Pessoa, jednak nie jestem pewna czy mają wpisane pochodzenie.
Jeżeli chodzi o charakter to Pinacollada (gniada ze skarpetkami) próbowała dominować, lubiła kopnąć jeśli coś jej nie pasowało. o. Piarg Tabun m. Peonia

Jeśli ktoś posiada możliwość proszę o zdjęcia. Bardzo za tymi miśkami tęsknię i chciałabym przynajmniej na zdjęciu je zobaczyć bo na odwiedziny się nie zapowiada 😉



Ponawiam, link do zdjęcia http://www.photoblog.pl/riogrande/113872921/troche-mi-smutno.html
Poszukuję osoby która, w 2012 roku zgłaszała do Przystani Ocalenie prośbę o pomoc w wykupieniu niespełna rocznego ogierka o imieniu Mundek (Muniek), który miał iść na mięso, ew osób, które konia znały, pomagały.
Poszukuje ogiera Sandero sp, ojciec Rammstein, matka Sandra, rocznik 2009.
http://www.bazakoni.pl/sandero-rammstein-sandra
[quote author=justtid link=topic=472.msg1730287#msg1730287 date=1364468632]
Poszukuje informacji gdzie przebywa Pewna klacz

Iskra w paszporcie (Krasna) pochodzenie NN
Klacz srokata(malowana), z prawym rybim okiem
czarny ogon,czarna grzywka. Biała grzywa
typ. POGRUBIONA
około 13lat

5lat temu została sprzedana do okolic Piotrkowa Trybunalskiego , później poszła gdzieś dalej, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
Proszę o kontakt



Ponawiam


Ponawiam 🙁
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie grafik
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 kwietnia 2015 09:35
Szukam jakichkolwiek informacji na temat klaczy Satyna po Luzak od Dziewanna
rasa: Huculska
data urodzenia: 1984
maść: ciemnogniada

oraz jej syna Piękny Szeryf po Wabigon
rasa: Huculska
data urodzenia: 2006
maść: kara
Wiatam szukam info na temat klaczy Trylogia o. Dragon m. Tatra ur.2001 maść gniadotarantowata
Wiem ze kilka lat temu chodziła w zaprzęgu u pana Wody
Witam.
Poszukuję karej klaczy wielkopolskiej CAPOEIRA. W tym roku skończy 5 lat.

http://www.bazakoni.pl/capoeira-pasza-cza-cza

Klacz stoi w stajni w okolicy Zgierza.

Proszę o pomoc!
poszukuje klaczy Metaxa matka My Fair Lady ojciec No Limit. Stała w okolicach województwa łódzkiego.
Rodowód : http://www.bazakoni.pl/metaxa-nolimit7-myfairlady
Zależy mi na kontakcie z nowym właścicielem i informacji czy ma się dobrze itp.


Nieaktualne. Znaleziona dzięki harja za co wielkie dzięki  :kwiatek:


Kadiz urodzony w 2010 roku. Jego matką jest Kleopatra. Ojcem Drop. Rasa małopolska, ciemnogniadej maści. Ma około 165 cm w kłębie. Chodzi pod siodłem. Tka!  Koń nie ma oka.
Pracowałam z nim przez ponad rok. Później właściciel go sprzedał bez mojej wiedzy (obiecał mi, że będę przy sprzedaży) i nie udzielił mi dalszych informacji na temat konia.
Ktokolwiek widziała. Ktokolwiek wie. Słyszałam o okolicach Warszawy ale też o najgorszym - rzeźni.
Bardzo mi zależy aby go odnaleźć.
Telefon : 885 359 618
E-mail: wegonia@o2.pl

Błagam, niech ktoś powie, że wie cokolwiek jestem już na skraju załamania  smutny

POSZUKUJĘ WAŁACHA - RENESANS

Wałach Renesans urodzony sierpień 2001, rasa WLKP, maść c.gniado-srokaty, o:Metys, m:Rapsodia. Byłem pierwszym włascicielem Renesansa i niestety po kilku latach musiałem go sprzedać...niestety został jeszcze 2 razy odsprzedany i nie mam bieżących informacji 🙁

Nowego własiciciela dla Renesansa znalazła trenerka Katarzyna Kolat, która raz na ok 2 miesiące przyjeżdza do KS Centurion na konsultacje. Renesans został sprzedany pod koniec 2011 roku

Z ostatnich informacji wiem, że właścicielem Renesansa był pilot LOT'u. Na koniu jeździła jego córka i stali pod Poznaniem. Nastepnie córka pojechała na studia do Niemiec do Hanoweru i zabrała go ze sobą, by następnie sprzedać go koleżance.

Bardzo mi zależy żeby wiedzieć czy wszystko z nim w porządku  i porozmawiać z obecnym / poprzednim właścicielem lub kimkolwiek kto ma informacje.

Czy ktoś może mi udzielić jakiejkolwiek informacji ??

Kontakt : PW.

Z góry dziekuje za wszelkie wiadomosci !
Długo mi zajęło znaleźć ten wątek, gdyż panuje tutaj straszny harmider na tym forum i za to już dostałam ostrzeżenie. Ale okej, więc bardzo was proszę o pomoc, żeby nie pisać od nowa po prostu skopiowałam to co wcześniej pisałam.


Z rozpaczą w sercu poszukuję kasztanowatej klaczy Kapri po m: Konsola o: Radiator urodzona w 2008 r w Stadninie Koni Żarnowo. Rok temu została sprzedana ponoć gdzieś w okolice Grajewa, a właścicielka straciła kontakt z człowiekem, który ją kupił i nie jest w stanie mi pomóc. Jeśli ktokolwiek wie cokolwiek na jej temat czyli gdzie może być, kto aktualnie może być jej właścicielem lub ma jakiekolwiek dane kontaktowe z osobami, które mogą coś wiedzieć to bardzo proszę o kontakt na priv bądź mail: milewska_paulina@o2.pl. Proszę, od czasów kiedy jej nie ma, nie jestem w stanie jeździć, gdyż za każdym razem jak przyjeżdżam do Żarnowa to ledwo się powstrzymuje od łez. Chcę wiedzieć jak się ma i czy miałabym szansę na jej odkupienie...

Ogólna charakterystyka klaczy:

Dość wysoka kasztanowata klaczka z łysiną oraz dwiema skarpetami na tylnich nogach. Nad jedną chrapką ma dwie charakterystyczne plamki. Klacz ma lekko asymetryczne nogi, kiepsko skacze.
podbijam 🙁
Hyve, ludzie tu latami szukają konia, a Ty byś chciała, żeby się znalazł w 3 dni?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się