Wrocławianie :))

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2015 09:19
Nie kracz o załamaniu pogody, bo w niedziele mamy plan jechać konno do Sobótki na zdjecia 😁
Wczoraj mialam pisac , ale zabiegana bylam i wylecialo. No wiec termin grilla i spotkania revoltowego proponuje na 17.05. Wiem , data odlegla ale z drugiej strony kazdy bedzie mogl zaklepac sobie juz termin na mur beton . Co Wy na to?
Dziewczyny...znacie jakieś studio piercingu które dzisiaj mi zrobi kolczyka? Nikt nie ma czasuuuuu 🙁
rosek0, 17 maj- jak dla mnie super 🙂

whitemoon071, znajoma robiła tu i jest zadowolona:
https://www.facebook.com/ewa.piercing.wroclaw?fref=ts
Ewa przyjmuje w Pierce of cake a tam nie maja czasu. Miałam robić dzisiaj w body extreme aleAlex się okazało jest tylko do 16..
Ja na 17 maja odpadam, mam urodziny syna i komunię u męża bratanka,
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2015 14:42
A w połowie maja nie miałyśmy jechać na Ślężę? 😉
rosek0, ja mam w tym czasie zawody 15-17 maja, więc też odpadam 🙁
Kurde komplikujecie  😁 24.05 bedzie oki?
rosek0, a 10.05?
Kibluje na wyborach 🙁 chyba , ze w sobote? Teraz w sumoe dluzej jest jasno 😉
Hmmm chyba , ze rzeczywiscie w nd za tydzien tj 26.04 , sa niby zawody na partach ale w sumie mozna by grilla kolo 14zrobic. Co Wy na to?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2015 17:55
Ja w sobotę 9 maja mam urodziny, także nie wiem czy w ogóle będę w stajni 😉
JARA tez mam 9ego urodziny 😎

Mi.w zasadzie wszystko jedno, byle nie weekend majowy i ostatni weekend maja.
No to 26 w niedziele?
Mi właśnie od dzisiaj chyba wszystko jedno, więc dla mnie 26 może być. Może przynajmniej oderwę się od wszystkiego.
Ale 26 kwietnia czy maja?
Jak 26 w niedzielę to kwiecień, za tydzień.
Tak, za tydzien . kolo 14tej , zeby Ci co chcieliby skoczyc z rana na partki , zeby zdazyli 😉
26.04 niestety nie mogę 🙁
Mi pasuje ale nie wiem jak reszcie?
To co z tym grillem? Jak nie robimy to moze ktos sie wybiera na otwarcie sezonu wyścigowego? Mam ochotę porobić troche zakladow 😁
Ja będę w nd, ale na "zawodach"  😁
Ja dojadę w niedzielę na finał skoków, wcześniej raczej się nie wyrobię, chociaż kto wie.
Kurde no ja tez nie wiem co ztym grillem, ja mam sesje w niedziele jednak , nawet na chwile na zawody nie wpadne chociaz mieszkam od Partynic 20min z buta  😵 a chcialabym zobaczyc extreme trail 🙁  moze juz sie zgadamy po majowce , na mur beton?
A ktoś będzie jutro na Party?
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 kwietnia 2015 08:17
Ja będę z wyścigówkami pewnie łazić 🙂
Ech pojechalam na Party na wyścigi (z zawodów bezogłowiowych obejrzałam tylko skoki). Ijak zwykle wróciłam stratna. A tak mi dobrze szło... póki typowałam patrząc tylko na padok, a nie w program...  (tylko raz się pomyliłam patrząc na padok, przyszło coś czemu szans nie dawałam, bo sie całe spieniło jeszcze przed gonitwą. ale był to najlepszy koń w stawce, więc widać mimo tego dał radę). No ale co, podoba mi się coś na padoku, ale widzę w programie że słabo biegało no to przecież nie zagram... błąd  😎 Do tego w kolejce oczywiście jak sie stoi to widać na ekranie jak ludzie typują i to mi mieszka w głowie. A jak w jednej gonitwie wytypowałam dobrze dość fuksowy porządek i trójkę to zamknęli kasy zanim zdążyłam postawić  😵
Ale teraz mam już strategię - jak najmniej zakładów ale za wyższe kwoty niż 3zł, bo tak to się nie opłaca zbyt groszowe wygrane, nawet za trójki. coś czuje, że jak co tydzień będę tam jeździć, to zbankrutuję  😁

Ktoś regularnie bywa na torach? Ja nie przepadam za wyścigami, no ale jednak sympatia do hazardu wzięła górę, hehe.
Ja zaluje , ze nie poszlam na wyscigi , popatrzylabym jak biegaja konie ze stajni , w ktorej chwile pomagalam. Moze nawet bieglby kon z ktorego ostatnio zlecialam  😁
Ja na Partach bylam na pol h w sb , na extreme trailu , bo moj kolega startowal , ale nie poszlo mu
Ja byłam chwilę na końcówce trailu, potem na całym ujeżdżeniu i dałam sobie spokój, poszłam popaść Rudego 🙂
No właśnie rozglądałam się za nim na padokach i za Tobą na widowni, a jedyne co wyczaiłam... to Twoje auto  😁

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się