Wrocławianie :))

Jezuuu, umrę.. A weekend mi się faktycznie o piątek rozszerzył... 😵
Ja też umrę ... JARA mnie rzuciła  😕
Dziewczyny, szukam dobrego dermatologa, chodzi o sprawy typowo trądzikowe. Prywatnie, ale żeby nie brał też majątku za wizytę. Najlepiej Śródmieście, ale w miarę możliwości mogę też gdzieś dojechać. Ktoś, coś?
Bardzo dobra jest dr Ewa Bielanów, przyjmuje przy Legnickiej, obok pl. Solidarności.
Mnie parę lat temu wyleczyła z totalnej masakry, gdzie moja twarz wyglądała jak pizza 🙂
Moze ktos polecić naprawde dobrego pediadre?
A dermatologa? Najlepiej na NFZ i z miarę niedługim czasem oczekiwania na wizytę...
Ja moge polecić gabinet Aw derma na Kromera. Jedyny dermatolog który zrozumial ze antybiotyki i izotek na mnie nie działają i nie polecal bez sensu powtarzania leczenia skoro nie dzialalo. a który zwrócił uwagę na wpływ diety czy stresu na trądzik. Zabiegi jakie wykonywala tamtejsza dermatolog bardzo mi pomagaly niestety finanse sprawily, że juz z półtora roku tam nie bylam. Moja twarz dalej wygląda średnio, ale jest mimo wszystko duuużo lepiej, ale plecy i dekolt wyleczyla mi calkowicie. Takze jak ktos ma kasę to polecam - same zabiegi nie są takie drogie, ale niestety chodzi o regularność.. A to juz sumując kosztuje.

Btw właśnie widziałam a propos grilla, ze ma w weekend padac :/
ovca   Per aspera donikąd
24 marca 2015 18:56
Skąd bierzecie eko jajka? Potrzebuję kilka sztuk na wielkanoc, a nie ufam marketowym "zielononóżkom".
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 marca 2015 07:04
A dermatologa? Najlepiej na NFZ i z miarę niedługim czasem oczekiwania na wizytę...


Na kasę chorych i bardzo szybkie terminy są na ul. Łowieckiej (na terenie elektrociepłowni).
Ovca poszukaj na tablicy albo na placu np na Komandorskiej 🙂
JARA, branka, dziękuję  :kwiatek:
Musimy przelozyc grilla na po swietach , bo pogoda ma byc kijowa w niedziele, ma padac 🙁
No miałam to proponować. Inaczej będziemy w futrzanych czapach siedzieć 😉
Polećcie jakiś hostel/noclegi blisko centrum do 40 zł za osobę, mogą być pokoje wieloosobowe.
Espana ja byłam kiedyś tu: http://www.avantgardehostel.pl/  i mogę polecić
A wie ktoś może gdzie szukać osoby do posprzątania ogródka działkowego? Na razie powiesiłam karteczkę przy ogródkach, ale zero odzewu...
celsijs, polecam firmę:
http://familiahelp.pl/

baffinka dziękuję  :kwiatek:
b]Perlica,[/b] dzieki  :kwiatek:
Polećcie proszę dobrego fryzjera, co mi końcówki podetnie.
Mój jest niestety w najbliższym czasie jest zajęty.
Dzwoniłam do http://www.candystudio.pl/ ale 70zł za końcówki to trochę dużo.
A bylas kiedys u Olivki? Tam na przeciw tulidentu?

Ej laski robimy tego grilla? Pogoda coraz lepsza 🙂
branka, a nie byłam, dobra jest?
Moje wszystie kolezanki tam chodza ja tez I zawsze bylam zadowolona. Jest tanio a dobrze. Type ze ja chodze do fryzjera raz na lol roku- rok wiec moze nie widac 😁 Tylko trzeba sie umawiac do p. moniki ta drugs fryzjerka jest slaba.
Dzięki 🙂
yeuga zapraszam do mnie na gaj, nie zedre 😉
branka no wlasnie!trza pomyslec nad terminem grilla  😀
Jaka lepsza?? Dzisiaj znowu daje jak w kieleckim :/
Ee tam sloneczko swieci 😀 a w weekend ma byc cieplej
yeuga zapraszam do mnie na gaj, nie zedre 😉
O ja z Tarnogaju, odezwę się na fb.
Czy jakieś grillowe wieści są?
W te niedziele ma być znowu załamanie pogody i zimno, ale może w przyszły? 🙂
rosek0, co Ty na to?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się