Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

faith
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 😉

krysiex213, haha prawdziwy mrówkojad 😁

Livia, u nas trochę nie łatwo z siodłami. Wrażenie potęguje tybinka mocno wysunięta do przodu. Pamir jest bardzo krótki z tyłu (mówię o miejscu gdzie może leżeć siodło), kiedyś siodłałam daleko (re-voltowe zbiorowe uwalnianie łopatek wszystkim koniom), po naszych przebojach z super-siodłem i ponad rocznym leczeniem pleców skonsultowałam się z  Doktorem, (świetny wet, wielokrotnie tutaj chwalony) po zapoznaniu się od A do Z z naszym przypadkiem, zaproponował mi zacząć siodłać Pamira bardziej z przodu, najlepiej z napierśnikiem. Koń w końcu chodzi bez żadnego ale. Przed konsultacją z Doktorem Pams był leczony bez skutku, co wsiadałam (z osiodłanym dalej siodłem - wg re-volty prawidłowo) to był bunt.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 maja 2015 13:56
Nirv, skoro tak, to ok, wolałam na wszelki wypadek spytać 🙂
wątek zamknięty
Czy mógłby ktoś zrobic zestawienie neongrren z kiwi ? :kwiatek: 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
21 maja 2015 19:04
Ja z pytaniem: Czy caballowe pady serio są "niezniszczalne"? Bardzo kuszące są  😉
I jak to jest z trwałością eskadronowyh cottonów?
wątek zamknięty
Pati2012, caballowe pady są serio świetne 😉 Nie wiem, czy niezniszczalne, bo mam dopiero pół roku, ale zdecydowanie (moim zdaniem) lepsza jakość niż cotton 😉
wątek zamknięty
Pati2012 - nie mam cabbala, ale cottony mają całkiem niezłą jakość. Po 2 latach tyrania zaczyna kolor blaknąć, jeszcze żaden mi się nie przetarł (najstarszy ma 4 lata). Z tym, że to zależy też od użytkowania - bo ja mam hopla na punkcie prania i susze tylko w cieniu. Uważam, że jakość może nie powala na kolana, ale jest naprawdę w porządku, szczególnie w stosunku do wyprzedażowej ceny - bo zawsze jakieś na wyprzedaż trafiają 😉 W cottonach podoba mi się to, że idealnie leżą mi na grzbietach moich koni, bo dużo czapraków ciągnie się na nich tyłem do góry (m.in. jarpol, schockemohle).
wera5510 - ślicznie jej w tym granacie 😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 maja 2015 09:44
Pati2012, przede wszystkim caballowe pady są grubsze i bardziej "puchate". Wg mnie nie ma co porównywać cottonów do Caballi, bo to dwie inne bajki.
Cottony lubię latem, gdy są upały bo są cienkie i łatwo je potem wrzucić do pralki, wyprać i na następny dzień są suche (gdzie np Caball nigdy mi nie wysechł w ciągu jednej nocy)
Caballe z kolei uwielbiam za ich właśnie miękkość i puchatość. No i to, że można każdy dowolny kolor tęczy sobie połączyć ;-)
wątek zamknięty
Caballa mam w sumie od niedawna, ale jeśli chodzi o szybkie wysychanie to Jarpolowe pady są świetne. Po południu prałam je w rękach, bez wirowania, wieszałam na płocie i przy minimum słońca i wiatru wieczorem były suche. Z tego co pamietam Caball wysychał dłużej (raz prałam).
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 maja 2015 10:12
To też zależy ofc od modelu - pisałam o padach Caballa i o Imperialach ofc ;-)
wątek zamknięty
Ja mam Caball classic i Jarpol ten miękki, też classic 😉
wątek zamknięty
Mi pad caballa szybko schnie, w noc jest suchy (za to ubił się pod siodłem w pół roku i "odbić" już nie chce). Za to okunkowy już dłużej, ale on jest bardziej puchaty niż caball :P
wątek zamknięty
Moje Caballe (classic) są prane, ciorane i trzymają się świetnie - ani jeden się nie ubił. Po praniu jak nówki 🙂 Uwielbiam je!
wątek zamknięty
Widział ktoś, gdzieś jeszcze nauszniki eskadron artwork w kolorze darknougat rozmiar FULL? Najlepiej przecenione... 🙇
wątek zamknięty
Nie wytrzymałam i kupiłam kantar navy/dark lime; jest prześliczny. Chciałam zrobić zdjęcia na modelce a tymczasem ona do każdego zdjęcia albo robiła głupią minę, albo fuczała na koleżankę z boksu obok, a na koniec postanowiła się podrapać po nodze i odpadł jeden z tych małych ozdobnych ćwieków (nie wiem jakim cudem, one naprawdę dobrze się trzymały  🤔wirek: )
No ale to w końcu koń specjalnej troski, tego Sandro Hita w papierze to ona ma chyba przez pomyłkę 🤣
wątek zamknięty
wera5510 wooow, mega !!

Ed w kantarze CS 2015 Pink

wątek zamknięty
dairoxroxi, on jest tak sztywny na nosie, czy koń był przypięty, że tak na boki się rozchodzi?
Do pyska mu 🙂
wątek zamknięty
budyń Sztywny, bo od nowości drugi raz na koniu do zdjęć 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 maja 2015 12:19
leleiria, ładniejszy ten kantar u ciebie niż na fotce katalogowej 🙂

dairoxroxi, fajny ten róż 🙂
wątek zamknięty
wera5510, bardzo jej ładnie! Jednak co granat to granat, do każdego pasuje 🙂
leleiria, świetny!
dairoxroxi, prawdziwy facet różu się nie boi 😉 Bardzo mu ładnie! My też mamy różowy akcent w Suchego urodzinowym prezencie 😉 wykonanym przez cavezzę 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 maja 2015 09:09
harja, pokaż kiedyś całą swoją kolekcję kantarów 🙂 Bardzo fajny!
wątek zamknięty
harja a mogłabyś mi podać ile wynosi wewnętrzna przekątna tego kwadratowego zaczepu z boku kantara?  😉
wątek zamknięty
leleiria, piękny ten kantar! Kurcze Siwek też by dobrze w nim wyglądał 😀

harja, twój koń to we wszystkim wygląda rewelacyjnie

Siwego w komplecie Eskadrona, którego nazwy nigdy zapamiętać nie mogę :P
wątek zamknięty
dairoxroxi ale mu ładnie!
harja  😍 Ty masz dla swojego bajkowego rumaka (sorry, zawsze mi się tak kojarzy  :icon_redface🙂 dużo różnych kantarów, prawda?
xxagaxx kupiłam go głównie dlatego, że widziałam gdzieś zdjęcie twojego Siwego w granatowym komplecie z tej kolekcji i stwierdziłam, że to połączenie kolorów jest świetne  🤣
wątek zamknięty
Livia, będzie problem 😀 Ale pomyślę nad tym 😉
Fokusowa, 3,5cm 🙂
xxagaxx, :kwiatek: twój również! Szczególnie w niebieskościach! Pięknie wam 🙂
leleiria, trochę się uzbierało 😉
wątek zamknięty
harja dzięki  :kwiatek:
A pochwal się - iloma sztukami Cavezzy już nagrzeszyłaś?  😁
wątek zamknięty
Fokusowa, póki co "popełniłam" 6 😉 Uwielbiam je.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 maja 2015 07:56
harja, no to już dobra liczba na wspólne kolekcyjne foto 😁

xxagaxx, bardzo fajnie wam w tym komplecie!
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
26 maja 2015 08:24
Wpadam! Z jarpolem gold kobaltem z owijkami do kompletu!




I na dokładkę caball odkupiony od forumowej Viridilii z ochraniaczami Euro-Stara. Koń wtedy miał pierwszy raz styczność z równoważnią.  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.