... ślub :) ...

Pauli, trzymam kciuki, by ten dzień był taki wyśniony, wymarzony 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
05 czerwca 2015 12:24
Mamy tu krawcową w wątku?  👀
Ile może kosztować uszycie takiej sukienki? Marzy mi się taka na poprawiny  💘


mało kobiet wygląda korzystnie w asymetrycznych kieckach, niestety.  🙁

Pauli, powodzenia !  :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2015 17:03
desire o tym nie pomyślałam! Tylko gdzie ja taką przymierzę? No nie kupię tej i nie odeślę bo nie mam "chwilowo" takiej gotówki  😁
Strzemionko w Simple 😉 maja podobny model, tzn o podobnym kroju 🙂 moja siostra sobie go upatrzyla na moje wesele :P

No! melduje, ze:
* detale sali dogadane
* lista gosci zamknieta
* menu ustalone
* tort zalatwiony
* winietki, zawieszki, menu, pamiatki dla gosci i ksiega gosci do wpisow zamowione!

Idzie jakos 😀
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2015 20:42
faith dzięki 🙂 Sukienki piękne choć cenowo...  🤔

To co, już wszystko załatwione? 😉
do krótkiej przodem sukienki trzeba mieć obłędne nogi i dobrą figurę 🙂
No co wy, jak przód jest do kolana a tył do pół łydki lub dłuższy to aż ciężko wyglądać źle, niezależnie od nóg, nawet moje balerony w tego typu kiecce wyglądają ok


strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2015 21:00
Ja już mam jedną asymetryczną, dokładnie [url=http://www.topsecret.pl/pl-PL/produkt/5999/165/sukienka/SUKIENKA-DAMSKA#color=KOLOR_127]tą[/url] i na prawdę ładnie leży  🙂
Pewnie, że pięknie wygląda na modelce 185 cm wzrostu i rozmiar S ale 165 i L też może być ok  😉
Wszystko jeszcze nie 🙂
Zostalo kupienie alko - jutro, dopiecie kwiatow, finalne spotkanie z fotografem, z djem, finalna przymiarka sukni, odebranie zapowiedzi, spowiedz, doniesienie wszystkich papierow do kosciola i koperty... probny mejkap i fryzura przed panienskim..i tyle 😀
nie mam sukienki na panienski!! moze jutro mi sie uda wyskoczyc bo sobie pinup klimat wymyslilam :P
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 czerwca 2015 19:36
Faith, ja też mam ślub 4 lipca ale w porównaniu z Tobą jestem w proszku. Do tego mieszkam 850 km od miejsca imprezy, jest ciekawie  🤣
Ale wino kupiliśmy, badeński, teraz zastanawiamy się, czy nas gdzieś na granicy przy jakieś przypadkowej kontroli nie zgarną  🤔
Hahahahha, oby nie 😉

A duzo tego wina?

My wczoraj tez alko zalatwilismy, wodka i wino  jest 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 czerwca 2015 15:38
faith a szukaliście promocji na wódkę czy nie zależało Wam na tym?
Bo my to pierwszą połowę mamy chyba od listopada jak za 18 coś była butelka. A jeszcze wcześniej była po 17 zł, szkoda że wtedy nie wzięliśmy  😤

Jaką macie? 😉
Nie szukalismy, przyjechał teść, pojechali z narzeczonym i kupili - wesele sponsoruja nam rodzice, obie strony po polowie, wiec po prostu kupujemy z rozsadkiem, ale bez zbytniego kombinowania 🙂
Mamy Deluxe Żoładkowa, białą oczywiście 🙂
faith, też ją mieliśmy 🙂
Pauli, jak było??
Ulalala Ty też się nie wywiniesz! Opowiadaj 🙂😉
Pauli, wrzuć fotkę. Jak makijaż?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 czerwca 2015 16:25
Przychodzę do Was już jako najszczęśliwsza na świecie mężatka 💃 💃 💃

Makijaż wyszedł pięknie, choć niestety nie był tak trwały, jak bym tego oczekiwała, już po ceremonii, kiedy uroniłam łezkę, oko nie wyglądało powalająco (na szczęście z daleka nie było tego widać). Jak tylko zostaną opublikowane na stronie, pokażę Wam zdjęcia z bliska. Fryzura była piękna 😀

Nie potrafię opisać jak piękny przeżyliśmy dzień.
Zaczęło się bardzo nerwowo, głównie dlatego, że musiałam jechać na makijaż do Gdańska, sprawa się trochę przeciągnęła, więc mieliśmy półgodzinne opóźnienie, przygotowania do ceremonii minęły w napiętej atmosferze, bo czas nas gonił, zapomniałam o kilku drobiazgach jak perfumy, stroik do marynarki męża (jak to cudownie brzmi 😍 ), ale nikt nie zwracał na to uwagi 😉
Sama ceremonia była magiczna, a na koniec pani urzędniczka przeczytała nam wiersz, czym absolutnie rozbroiła wszystkich, nie mogłam powstrzymać łez.
Pogoda była wręcz wymarzona. Nie obyło się oczywiście bez drobnych wpadek, ale jak dla mnie to był dzień idealny. Wybawiłam się za wszystkie czasy, goście nie mogli przestać chwalić mojej sukni, fotografów, jedzenia i DJ-a z wodzirejem.
Nie wiem czy wspominałam, ale fotografów jednak mieliśmy dwóch, naszego, dogadanego wcześniej i tego z Australii, który w pierwszej wersji miał wziąć te 100 euro. Obaj okazali się świetnymi fachowcami, a co najważniejsze genialnymi ludźmi. Nie mam jeszcze efektów ich pracy, ale współpracę z oboma uważam za bardzo udaną.
O DJ-u i wodzireju mogę wypowiadać się w samych superlatywach i szczerze każdemu polecić, przygotował i prowadził zabawę taktownie i w taki sposób, że nikt nie miał szansy się nudzić.

Wieczór minął w mgnieniu oka, bardzo żałuję, że tak szybko się skończył 🙁

Chciałam bardzo podziękować wszystkim revoltowiczkom, które podtrzymywały mnie na duchu i służyły radą podczas przygotowań :kwiatek:
Dwie fotki dla Was



strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 czerwca 2015 16:29
Pauli wyglądaliście pięknie!!!  🙂
Wszystkiego najlepszego  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
08 czerwca 2015 16:45
Pauli, slicznie wygladalas, gratuluje 🙂
Gratulacje! 😀
Pauli, śliczna panna młoda z Ciebie! Samych dobrych dni na nowej drodze życia! :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
08 czerwca 2015 17:33
Pauli, wow, pięknie wyglądałaś ! gratulacje  :kwiatek:
Pauli super, że wszystko się udało! I wyglądałaś faktycznie ekstra. 🙂 Gratulacje i czekam na więcej zdjęć. 😀
yegua, już, już 😉. Musiałam przekadrować zdjęcie, żeby jednak pary młodej nie pokazywać na forum 😉. Tort wyszedł pyszny, czekoladowo - śmietankowy z malinami. Lekki, nie bardzo słodki a maliny robiły kwaskawy kontrast. Pycha.



Jak ktoś ma FB to tutaj jest więcej zdjęć zrobionych przez wykonawczynię tortu: https://www.facebook.com/agata.musialik/posts/832123730190886?notif_t=close_friend_activity


Wiem, że post strasznie stary ale przyznam że kocham torty Agatki 🙂 ja miałam od niej tort na 18, taki z koniem, są też fotki na profilu 🙂

Pauli gratulacje!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 czerwca 2015 18:33
Pauli, królewno z bajki, matko założycielko wątku o problemach sercowych - jaka piękna ta Twoja bajka! Moje gratulacje, bądźcie obrzydliwie szczęśliwi!
Pauli, wyglądałaś przepięknie, czekam na resztę zdjęć.  😉 szczęścia  a nowej drodze! :kwiatek:
Pauli, super wyglądałaś! Szczęśliwego życia razem 🙂
Pauli gratulacje!! Wyglądałaś super i cieszę się że to był bardzo szczęśliwy dzień! Ale jak wszyscy- czekam na więcej zdjęć!! Fajnie będzie porównać foty od dwóch fotografów, bo pewnie różne fajne momenty uchwycili!!
Pauli gratulacje!!  😀

i powodzenia wszystkim, którzy się szykują 🙂

ja też bym już chciała swoje weselicho 🙂 ale u mnie póki co pierścionka nawet nie ma, gdyby były pieniądze na wesele to by podobno był (tak TŻ mówi  😁 ) bo on z tych co nie zaręczają się nalata, tylko po zaręczynach od razu planowanie wesela 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się