... ślub :) ...

Pauli CUDOWNIE!!! Gratuluję i życzę wiele wspaniałości!!!!! 🏇 💃 😍 😅 :kwiatek: 💘
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
08 czerwca 2015 20:24
Pauli, wyglądasz fenomenalnie! 😀
Gratuluję serdecznie!
Również czekam na zdjęcia i czytając opis aż chcę swój dzień szybciej 😀
gratulacje Pauli 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2015 06:26
Pauli gratuuuulaaaacjeee!!! 💃 Suknię to miałaś po prostu zjawiskową! 😍
Pauli, jaka szczęśliwa! 😍 Pięknie wyglądałaś, gratulacje! 💃
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 czerwca 2015 08:14
Pauli, pięknaś  😀
I co? W końcu się rodzicom podobało, czy nadal było jakieś ALE?
Pauli, dołączam do gratulacji! 😀
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2015 10:30
Pauli, ogromne gratulacje! Wyglądałaś bosko, przepiękna sukienka!

Dziewczyny, ja z takim pytaniem, idę niedługo na ślub kolegi. Kolega taki średnio bliski, zresztą idę na sam ślub, na wesele nie. Co wypada mi przynieść jako prezent, ew. jaką kwotę rzucić do koperty? :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 czerwca 2015 10:32
Livia, ja bym dała kwiaty i jakieś wino 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 czerwca 2015 10:42
Ja uważam tak samo jak safie. Pieniędzy bym nie dawała.
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2015 11:58
Dzięki dziewczyny! Tak zrobię 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 czerwca 2015 13:03
Pauli pieknie wygladalas 🙂 gratuluje 🙂
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy, być może w sierpniu wezmę ślub 🙂 staram się zrobić listę spraw i rzeczy do załatwienia:
- nauki przedmałżeńskie
- licencja z mojej parafii i z parafii narzeczonego
- sukienka, buty, biżuteria, garnitur i buty dla narzeczonego
- fryzjer, make up, paznokcie
- obiad dla rodziców więc jakaś restauracja
- fotograf

Czy czegoś jeszcze potrzebuję?
[b]Jolaa 🙂, dokumenty z USC
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 czerwca 2015 14:14
Kwiatki? 😉
aaa i obrączki 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2015 14:49
Bardzo dziękuję Wszystkim razem i każdej z osobna za miłe słowa :kwiatek:
Muszę przyznać nieskromnie, że sama sobie bardzo się podobałam w ten dzień, nie sądziłam, że mogę robić aż takie wow (mina męża, kiedy szłam w jego stronę przed ceremonią, komentarze gości, rodziny i Wasze, aż mi się robi ciepło na serduchu 💘 ).

safie
Nawet jeśli było jakies ale, to nikt mi tego nie mówił, wszyscy byli zadowoleni i świetnie się bawili, także nasz Wielki Dzień zakończył się pełnym sukcesem 😉

Jolaa 🙂
A jakiś grajek?


Dostałam zdjęcia makijażu od pani Doroty Lipińskiej (serdecznie polecam) 😀






Nie mogę się doczekać sesji i efektu końcowego prac obu fotografów 🏇
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 czerwca 2015 15:13
Pauli super, że Ci się udało z makijażem  😉 a buty wygodne? (jak nie to jeszcze może zdążę zmienić  :hihi🙂
Długo będziecie czekać na zdjęcia?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
09 czerwca 2015 16:57
Jolaa 🙂, gratulacje 🙂
Może jeszcze świadkowie?

Pauli, ślicznie wyglądałaś, cieszę się, że miałaś cudowny dzień. Szczęścia Wam życzę  😅

Mnie zostało 3,5 tygodnia. Zamówiłam winietki na stół, sprawdziłam, że za przewiezienie z 15 butelek wina raczej mnie niemiccy / polscy celnicy nie zakratkują.
Wciąż nie mam biżuterii, i jakiegoś nakrycia typu szal na plecy. Kwiaty nie zamówione. No i obrączki.
Powiedzcie mi, czy obrączki można kupić w miarę "z marszu"? Czy raczej trzeba je wcześniej zamówić?

Chyba mi już troszkę brzuszka przybyło i martwie się, że będę wyglądać jak jakaś beczuszka. A wzmożona aktywność fizyczna w tym okresie nie jest wskazana. Ehh.
Jesli macie standardowa rozmiarowke to mozna kupic z marszu, my musielismy zamawiac - ja mam drobne palce, czekalismy 6 tygodni, zamawialismy w terpilowskim🙂
Ja dzis dopielam fotografa i zrobilam sobie soczewki!😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 czerwca 2015 20:21
Pauli, woooooow! Przepięknaś! Śliczny makijaż!

Lotnaa, a jaką masz sukienkę? Bo sukienka potrafi naprawdę dobrze zamaskować. Ja brałam ślub w 6. miesiącu i na niektórych ujęciach nie widać brzucha w ogóle.
Pauli bardzo ladny mejkup, dobrze ze sie zdecydowalas na zmiane 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
09 czerwca 2015 20:47
maleństwo, mam taką nietypową ślubną, ale nie chciałam takiej wersji "brzuszkowej" - myślałam, że skoro ślub będzie pod koniec 3 miesiąca to brzuch jeszcze będzie mały. Ale jednak troszkę się zmienił. Mam tylko nadzieję, że nie urośnie za bardzo w ciągu najbliższych 3 tygodni.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 czerwca 2015 21:30
faith :kwiatek:
Również uważam, że było warto 🙂

maleństwo :kwiatek:

strzemionko
Bardzo wygodne! Byłam zaskoczona, że aż tak.
Oczywiście, jak to na obcasach, w pewnym momencie zaczęły mnie boleć stopy, ale miały prawo po całej nocy, koło 2 rano, prawda? 😉
Poza tym chabrowe buty zrobiły furorę, goście nie mogli się nadziwić i nachwalić 😀


Wiecie co, warto było z pewnymi rzeczami postawić na swoim z uporem osła, życzę wszystkim przyszłym pannom młodym zdecydowania i stanowczości, dzięki temu ten dzień pozostanie niezapomniany! 😉
Z drugiej jednak strony jest całe mnóstwo detali, które przysparzają tylko zmartwień, a w cale nie mają znaczenia w dniu ślubu, nie ma co się nimi zbytnio przejmować 😉 
Pauli, ślicznie wyglądałaś!
Dziewczyny, co myslicie o takiej sukience na panienski? i jakie dodatki do tego? wymyslilysmy sobie pinup klimat 😉

https://topvintage.net/en/vintage-retro/60s-jane-zip-pencil-dress-in-royal-blue
faith, dla mnie ta sukienka jest... zwykła, nie powiedziałabym, że szczególnie pin-up, ale może tak miało być 😉 Z dodatków na pewno czerwone usta, kreska na powiece, szpilki t-bar i wysoka, podkreślona talia, fajna fryzura - tak można ją zamienić w pin-up.
A najprostsze według mnie sposoby to: 1, 2, 3. I taka esencja pin-upu <3 : 1, 2, 3, 4. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 czerwca 2015 07:42
faith,  🤬 za pokazanie tego sklepu
Jest jakiś polski odpowiednik?  👀
desire   Druhu nieoceniony...
10 czerwca 2015 09:06
Pauli,  makijaż klasa !  😀

Lotnaa, w Yes czeka się max. do 3 tygodni wraz z grawerem, bez to jakieś 2 tygodnie - ale grawer można później sobie dać dorobić, w cenie jest.
Achaja - no wlasnie ta klasyka wydaje mi sie jakas taka banalna i zgrana do bolu🙂 a w dzinsach sie na panienskim nie widze😉 nic to, pomysle jeszcze.
Safie - brit style ewentualnie. Ale wybor mniejszy😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się