Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2015 10:29
Breva, podziwiam Was. 6 godzin, brrrr. 🙂 Co to będzie?
Breva, ekstra! Ja ide na poczatku pazdziernika i nie zejde wczesniej niz po 7 godzinach 😜 😉
zen, hardcorze😀 ja do tej pory najdłużej siedziałam 4.... więc już 6 mnie przeraża😉

emptyline, powiększam rękę🙂 czyli nadal watercolorowe kwiaty🙂 do dwoch orchidei dojdą lilie albo magnolie🙂
A ja po pierwszej sesji dziś  😍
Mega robotę zrobił tatuażysta, którego uwielbiam  😍
A dziarać się mogę śpiąc - nic mnie nie boli, w studiu się dziwili  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
10 września 2015 17:50
Fokusowa, pokaaa
emptyline pokaże jak skończymy, bo to cover i jeszcze trochę poprzedniego widać, jak tylko zrobię całość (jakoß w listopadzie) to wrzucę  😁
Ja też mam nadzieję niedługo idę na cover jednego z moich tatuaży, nie mogłam się zdecydować chyba z rok, jaki wzór wybrać, w końcu to poważna decyzja 😉 Ale w końcu trafiłam na coś fajnego, autorski projekt, tatuażysta spróbuje go zmodyfikować do mojej wizji, zobaczymy, co wyjdzie 🙂 Pochwalę się, jak już coś konkretnego się "urodzi" 😉 Trochę mam stresa, tak dawno temu miałam robione tatuaże, że zapomniałam czy bardzo boli, tym bardziej, że robienie wcześniejszych trwało dość krótko. Teraz pewnie będzie to kilka dobrych godzin :-P
zen, świetne te lwy! Bardzo lubię tatuaże z przesłaniem. Koniecznie pochwal się lwicą, jak będzie gotowa 🙂
ekuss   Töltem przez życie
11 września 2015 15:28
Troche konsko, troche patriotycznie i troche mrocznie 😀

Zrobione w Sauronie w Rudzie 🙂

i jest  💃

emptyline   Big Milk Straciatella
12 września 2015 09:47
Breva, ja cie kręcę ale wieeelki. Fajnie!
emptyline, nooo już mi niewiele brakuje do rękawu🙂 teraz tylko znowu u góry gdzieś coś trzeba wrzucić z czernią żeby wizualnie oba bardziej połączyć, a na dole zrobić coś bez czerniw  samych jasnych kolorach:P i będzie pięknie🙂 a serio już te będą lepiej wyglądały jak ten nowy ściemnieje i kolory się stonują bo na razie daje po oczach😉
Boże dziewczyny jak mnie noga swędzi, zaraz tu zwariuję  😵
Powiedzcie mi, czy któraś z Was spotkała się z siniakiem ale w 3 dniu po zrobieniu tatuażu? Wczoraj zauważyłam, że mam czerwono-sine ślady na nodze, koło miejsca gdzie jest najwięcej wypełnienia.. przejmować się? Skontaktuję się chyba z tatuażystą czy wszystko ok..
Breva, czad! pokażesz się z całą łapką?

rozmawiałam z tatuażystą <3 będziemy robić niedługo napis i zabiera się za projekt rękawów już jako całości. Będziemy od początku iść z założeniem, że robimy pełne rękawy a nie tylko oddzielne motywy 🙂 wstępne bardzo założenie to jeden z "moimi ważnymi rzeczami" a drugi albo również analogiczny, albo industrial 😀 jaram się 🙂
Breva, fajny jest, taki delikatny!
Isabelle, ale super! Zdradzisz co mniej więcej chcesz mieć wydziarane na rękawie? 🙂
Ja ciągle czekam na mój projekt... I się doczekać nie mogę..
harja,  na pewno na prawej ręce będę miała napis. Napis średnio współgra z rękawami, więc pewnie zrobimy na tej ręce tylko motywy od ramienia i jakoś wpleciemy ten napis, żeby był widoczny. co do motywów, na pewno będzie w klimacie j-rock. Czyli taki słodko ostry. różowo-czarny. Będzie na pewno sporo motywów mangowych, japonskich i koni. raczej nie realistycznych. druga ręka to albo analogicznie, również mangowo i rockowo, albo w drugą stronę, industial i zrobienie "mechanicznej" ręki z zębatkami, zaworami itp 😉

dobijam do 30 stki. skoro już czytam te mangi od pypcia kilkuletniego i mi nie mija to chyba już raczej będzie to coś, co mnie określa 😉
Isabelle, mam takie instagramowo-facebookowe😉

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 września 2015 18:10
Kusi mnie cover jednego ze starszych tatuaży (po 18. latach może się znuuuudzić 😉 ) ale brak mi absolutnie weny i koncepcji - polecicie kogoś w Gdańsku, do kogo warto się przejść i popracować nad koncepcją i wykonaniem?
Czy spotykałyście się z reakcja alergiczna na tusz? Czy robiliście przed pierwszym tatuażem test alergiczny? Nigdy nie miałam żadnej alergii i nie wiem czy sprawdzać, czy to raczej mało możliwe
Ja robilam test na tusz, ale to dlatego, ze jestem dziwnym przypadkiem alergika, który bez znanego powodu trafia do szpitala  😉
Każdy tatuażysta jakiego spotkałam powiedział, ze alergie zdarzają się rzadko a zwykle dotyczą czerwonego koloru. Lekkie reakcje alergiczne da się też załagodzić, w skrajnych przypadkach dzieją sie tragedie zmuszające do usunięcia, musisz sama zdecydować i rozmyśleć, czy jest sie w ogóle o co martwić.
Facebook porzucił mi dzisiaj tę fotkę jako wspomnienie. 22.09.2012
Za tydzień powtórka z rozrywki 🙂


Alabamka, hmm, no ja nigdy alergii nie miałam i pewnie nie ma różnicy, czy zrobię małą kropeczkę, czy mały 5cm wzór. Prędzej zrobiłabym to dla spokoju mamy 😉 Dzięki :kwiatek:
Czy któraś z Was byłaby chętna pomóc mi na PW z projektem mojego końskiego tatuażu?
Dostałam projekt, muszę wprowadzić zmiany a pewnie nie wszystkie "wady anatomiczne" uda mi się wychwycić 😀.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 września 2015 09:55
Breva- extra! bardzo mi się podoba!  😍
Gillian   four letter word
25 września 2015 10:24
Ponad pół roku temu wyciągnęłam Christinę. Nic się nie działo, dziurki zarosły. Niedawno szwędałam się na koniu po lesie stepem 3 godziny i po tym zauważyłam, że coś się z tymi dziurkami dzieje. Najpierw myślałam, że może wyskoczyły mi jakieś pryszcze, ale potem sobie przypomniałam o przekłuciu. Wygląda jak krostka, twarda, zaczerwieniona i nieco nabrana. Nie boli absolutnie. Jak nacisnęłam to wylazło troszkę ropy. Ki czort? czemu po takim czasie się sfafluniło?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 września 2015 10:28
Może zwyczajnie w świecie nie zarosła tylko kanał się zawęził. Podrażniłaś i wychodzi zerbana w kanale wydzielina?
Gillian   four letter word
25 września 2015 10:34
kurcze ale to taki wygląda, jakby było zakażone. Po takim czasie, skąd jak co. Tribiotic da radę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 września 2015 13:19
Gillian, jak nie ma zielonej, cuchnącej ropy to żadnych antybiotyków. Przemywaj jakimś czymś odkażającym.
Moje nowe dziecko, dzisiejsze. Obolałe i spuchnięte ale już je kocham 🤣





plus fotka zrobiona przed nałożeniem koloru



Patrząc na niego coraz poważniej zastanawiam się nad poprawką starego tatuażu.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 września 2015 23:36
Chess, suupeeer!
Mam pytanie,a mianowicie czy ma ktos doświadczenia z tatuażem wykonanym na bliźnie?Czy są jakieś przeciwwskazania?Czy może coś się nie udać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się