NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

ajozwiak89 edytuj swoje posty i napisz wszystko w jednym poscie, nie piszesz jeden pod drugim!
No nie.... chyba i ja się dałąm oszukać wymienionej tu  Imagine1983 Ditzmi, pAsiaczek itd... Z tym, że ja przez olx🙁
Dziewczyny jak się zakończyły Wasze sprawy z tą laską? Oczywiście odkąd dostała kasę na konto 0 odzewu...


Niech zgadnę, derka KL lub bluza ? Ja się skapłam po tym jak weszłam na jej ogłoszenia na olx. Podawane różne miejscowości, do dnia dzisiejszego paczki nie dostałam .Tylko ja sobie zażyczyłam pobraniową  😉 
Idźcie wszyscy na policję na to cholerne dziewczę bo już mnie szlag trafia od samego czytania.
MONIKA FLIS CZY JAK KTO WOLI BEDNARZ z Zagumnia ZNOWU WCHODZI DO GRY TYM RAZEM NA ALLEGRO!! NICK:MONDZA1993....
kupiłam czaprak i już 3 tyg  nie chce się ze mną skontaktować.... a pieniądze oczywiście przelałam...  zgłosiłam już na allegro spór i będę składała zenanie na policji mało tego  będę za jakiś czas jechała obok Biłgoraja i zajadę do tej dziewczyny bo żadna z nas pieniędzmi nie sra żeby jakaś małolata tak robiła.....!
poniosło mnie wiem... ale naprawdę mój portfel nie jest pełny i nie mogę szastać kasą i długo odkładałam....


Sprawa wygląda tak: poszłam na policję donieść o oszustwie i podziałało- dostałam list o wszczęciu postępowania i po 2 tyg dostałam Paczkę od Moniki Flis 🙂 czaprak zgadzał sie z opisem co baardzo mnie cieszy 😀
Jak widać czasem warto zgłosić do służb i takich osób się nie żałować. Owszem wszystko trwało 2 miesiące ale wyszłam na tym bardzo dobrze 😉
Nikomu nie życzę transakcji z tą Panią.....
Czy ktoś ma jakieś coś do załatwienia tutaj na forum z panią Pasoń? Bo chcę jej bana nałożyć, ale nie chcę ludziom odciąć możliwości kontaktu z nią.
Pasoñ sie teraz za faceta podaje znowu sprzedaje nowe  lub prawie nowe markowe rzeczy.
bellfast, a dokładnie  za kogo?
Przestrzegam przed użytkownikiem Julka🙂 Pani wystawiła na sprzedaż pad eskadrona umówiłyśmy się na konkretną kwotę, podane zostały dane do przelewu, teoretycznie wszystko w porządku, (coś mnie jednak podkusiło i postanowiłam zadzwonić do tej Pani) zapytałam o ten pad i Pani oczywiście twierdziła, że jest na sprzedaż, ba dogadała ze mną konkretną kwotę i chciała mi go sprzedać, gdy zapytałam czy jest chociaż zarezerwowany przez kogoś innego twierdziła, że nie  😤
edit
teraz otrzymałam taką oto wiadomość od Julka🙂 przez tel zaproponowałam jej 10zł więcej
[quote author=Julka 🙂 link=action=profile;u=37897 date=1448898608]
Przepraszam nie wysyłaj pieniędzy , ponieważ nie bede w stajnie jak na razie go wysłaćponiewaz jestem w szpitalu , odezwę się jak juz bedzie po wszystkim
[/quote]

szok jak ludzie oszukują i grają na uczuciach innych, jeszcze 5minut temu przez telefon nic tej Pani nie dolegało
haha, ale wtopiła. Teraz powinien nikt go od niej nie kupić. Chytry dwa razy traci.
Dodam jeszcze, że użytkownik Julka🙂 to jeszcze dziecko, więc nie polecam żadnych transakcji z Julka🙂
przepraszam Madzie5333, chodziło mi Kinie163
nogal, ale co z tą Kinią? Bo post został całkowicie zedytowany i na dobrą sprawę nie wiadomo o co chodzi.
Kinia 163 miała wystawioną derkę na sprzedasz obiecała zaraz ją wysłać, po moich interwencjach napisała że na pewno wyśle, a po jakimś czasie napisała że nie wyśle. Plus dla niej bo odpisała a mogła nie odpisać a ja dalej bym czekał na tą derkę
nogal, zapłaciłeś za nią? Oddała kasę?
Trochę nie ogarniam...
Gaga, Miało być za pobraniem i zgodziła się na tą opcje.
Może jak bym wysłał pieniądze to już wtedy nie miała by wyjścia i bym otrzymał tą derkę
Ja widziałam post nogal przed edycja. Chodziło o to, ze prawdopodobnie użytkowniczka sprzedaje rzeczy, których nie ma, ale nic nie było o tym czy w końcu kupił, czy nie, brak dowodów, post chaotyczny 😉
Libeerte, zgadzam się z Tobą było to napisane chaotycznie.Derka miała być kupiona i podarowana na rzecz jednej z fundacji zajmującej się starymi końmi. Miał być to prezent na mikołaja,a wyszło jak wyszło.
[Derkę kupiłem dziś  od kogoś innego]
Witam!  Również  nie polecam użytkownika Veestiel.  Zamówiłam u niej TYLKO PRZYMIERZONY kask Fouganzy w rozmiarze 57. Dziewczyna miała dwa kaski do sprzedania, dwa fouganzy w różnych rozmiarach, o ile dobrze pamiętam 55 i 57. Kask dotarł do mnie nie dość że brudny, poździerany i obity w jednym miejscu to jeszcze z odciętą metką z rozmiarem. Oczywiście kask nie miał swojego rozmiaru. Po zmierzeniu o centymetrem wyszło 55 cm. Nie wszedł mi nawet na głowę. Nie pominę  również faktu, że  czekałam na wysyłkę ponad miesiąc zapewniana milionem wymówek w stylu jestem w trasie itd.  Po  dwóch tygodniach od wykonania przelewu dostałam wiadomość że kask został wysłany. Minął tydzień , gdy poprosiłam o potwierdzenie dowiedziałam się że po weekendzie, gdy dostałam potwierdzenie miało datę z tego samego dnia w którym je dostałam czyli zostałam oszukana.  Kask został wysłany w foliowej torebce zaklejonej taśmą.
[quote author=Julita link=topic=5367.msg2450834#msg2450834 date=1447713733]
No nie.... chyba i ja się dałąm oszukać wymienionej tu  Imagine1983 Ditzmi, pAsiaczek itd... Z tym, że ja przez olx🙁
Dziewczyny jak się zakończyły Wasze sprawy z tą laską? Oczywiście odkąd dostała kasę na konto 0 odzewu...


Niech zgadnę, derka KL lub bluza ? Ja się skapłam po tym jak weszłam na jej ogłoszenia na olx. Podawane różne miejscowości, do dnia dzisiejszego paczki nie dostałam .Tylko ja sobie zażyczyłam pobraniową  😉 
[/quote]

Hehe... Kupiłam i derke i bluzę.... Finalnie paczke otrzymałam po kilku @, że zgłoszę sprawe na policję i po wyznaczeniu terminu do którego paczka ma dojść. Bluza jest ok, natomiast derka miała byc nowa a jest używana- metki były przywiązane ale juz mi sie dochodzić nie chcialo.
Laska znowu wystawiła rzeczy na olx wiec uważajcie.
A ktos wie mniej wiecej skad ta Joanna Pasoń jest?  Bo znam kogos o tym samym imieniu i nazwisku...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 grudnia 2015 14:12
Chyba z Częstochowy 😉
To na 90% mowimy o tej samej osobie. Bo Joanna ktora ja znam lubowala sie w kingslandzie i innych matkowych gratach. Sek w tym ze nie jestem pewna na 100% ze to ta sama osoba i nie wiem czy powinnam wam podawac namiar na stajnie w ktorej trzyma konie...
To na 90% mowimy o tej samej osobie. Bo Joanna ktora ja znam lubowala sie w kingslandzie i innych matkowych gratach. Sek w tym ze nie jestem pewna na 100% ze to ta sama osoba i nie wiem czy powinnam wam podawac namiar na stajnie w ktorej trzyma konie...


Powinnaś  😀  dziewczyna przegina i dalej handluje, teraz na olx
W takim razie na Pw moge podac namiar na fb (bo ona ma podwojne nazwisko od jakegos czasu ), imie konia (pamietam tylko jednegoa ma kub miala dwa ) i stajnie w ktorej je trzyma.
Swoja droga dziwi mnie to bo na biedna nie trafilo...
Tylko jeśli to ta sama to kilkoro z nas wie gdzie trzymała tą swoją W-Corinę. W stajni Apollo. Ale taką wiadomość chyba można podać bez strachu na forum. 😀 a jeśli nie, to zaraz zacenzuruję :P
No dokladnie to ta sama osoba. W sumie dziwie sie ze ktos sie tam nie wybierze i nie zglosi tego faktycznie na policje. Ta dziewczyna ma pieniadze i za wasze pieniadze ktore kradnie , utrzymuje 2 konie i startuje na zawodach... . Wiec dla mnie to niepojete ze nadal jest bezkarna.Moze warto uderzyc w rodzine jesli ona sama sie nie boi.

wyedytowalam nazwisko , (szczegolnie te 2 czesc ktorej byc moze nie znalyscie )Joanny ze wzgledu na jej obrazilwe i zastraszajace PW, a ze mnie nie oszukala i za stara jestem na gownoburze na forum to wybaczcie ale musialam, co nie zmienia faktu ze w razie czego mozna pisac na PW.
.
Próbowałam. Na fb mnie zablokowała, jej chłopak olał temat. Na policje kilka osób tez zgłosiło (w tym ja), ale jak widać nic. Moja sprawa się rozwiązała i po stosownym sms szybko zwróciła pieniądze ale wiem ze na pewno nie wszystkim się tak poszczęściło. W sumie może fakt, że warto uderzyć do kogoś z rodziny, ale nie chłopak (mąż?) tylko właśnie rodzice. Bo chore jest to ze pozostaje bez karna juz podobno od daaaawna. Kiedyś na rv była z nią sprawa, na żywo tez podobno miała lepkie ręce...
Ja ja znam osobiscie. Nie mialam jakichs pozytywnych odczuc w zwiazku z Nia, ale tez nic mi nie zrobila i nikt nic zlego nie mowil. Nigdy nie slyszalam tez zeby komus cos ukradla. Nawet sie troche zdziwilam jak to tutaj przeczytalam i pokojarzylam fakty.

Ona ma meza juz chyba jakies 2 lata, albo nawet wiecej. Proponuje uderzyc w tescia.
A jak ma teść na imię? Bo za dużo ich Google wypluwa 😀 może być pw
Wiesz ze nie pamietam, ale poszukaj w necie po imieniu syna.

wyedytowalam imie meza Joanny ze wzgledu na jej obrazilwe i zastraszajace PW, a ze mnie nie oszukala i za stara jestem na gownoburze na forum to wybaczcie ale musialam, co nie zmienia faktu ze w razie czego mozna pisac na PW.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się