Howrse gra :)

o lol, a przecież w nagrodę przy pierwszej choince dostaje się właśnie 8-letniego jasnosiwego perszerona 😁 a ja go dałam dementek 😁 nie to, że mi to robi różnicę, ale może na te boskie się zbiorę z odpowiednimi końmi, żeby długo nie czekać.
A mój się właśnie sprzedaje. 🤣 🤣
Ja swojego perszerona już sprzedałam i to za jakieś grosze 😁
I proszę, nowy dzień, a tu znów ten Zestaw Hery.... 🙄
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 grudnia 2015 10:10
A dziś mam niespodziankę:
O kurcze, ale wymyślili  😁 Brawo !

U Kermitek razem z choinkami konie przyniosły ozdoby, a u mnie jak zwykle brak niespodzianek 🙁
Ja mam już 3 zestawy hery, ble.
Ja mam 4 😂
sprzedam OM (tylko kupony)
mam ich na sprzedaz 21 🙂
O, a jakby ktoś preferował pociągowego z nyksem oraz czaprakiem,siodłem i ogłowiem bucefała to mam klacz na zbyciu 😉
Za kupony albo OM.
Nie idzie tego konia sprzedać normalnie, a ja się na kuce nastawiam tylko🙂
sprzedam OM (tylko kupony)
mam ich na sprzedaz 21 🙂



Ja wezmę chętnie 😉
2 szt - 3 kupony
Możesz wystawić na wabankowa to potem kupię 🙂

Możesz jeszcze pisać do Naleli, neko, Meian, Eun-Sul-Hwa
Mogę uśmiercić konie na com za 2 kupony na pl 🙂

edit: szukam sittera, wszystko do dogadania na priv 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 grudnia 2015 18:07
[quote author=Ajlona link=topic=49169.msg2466383#msg2466383 date=1450183837]
sprzedam OM (tylko kupony)
mam ich na sprzedaz 21 🙂



Ja wezmę chętnie 😉
2 szt - 3 kupony
Możesz wystawić na wabankowa to potem kupię 🙂

Możesz jeszcze pisać do Naleli, neko, Meian, Eun-Sul-Hwa
[/quote]

Jeszcze wirek i parafka  😉
Wracam do gry  😀
Trochę się howrse pozmieniało  😉
Jakie rasy opłaca się teraz hodować? Wszystkie moje konie mają przestarzałe umiejętności, więc pozostaje mi je jedynie sprzedać. Ale trochę mi ich szkoda, niektóre maja ZH, ZJ.  😉 Chcę wiedzieć w co inwestować moje 120 tys  😂
też dostałam choinkę ze Snow. kurczę, chyba nie okaże się, że boskie też będą losowo przyznawane, jak się przyciągnie choinkę 🤔
szukam osoby do hodowli rogatych klusakow nie ma zadnych limitow ani nic (taka rekreacyjna) 🙂 mam 8 pg do czolowego miejsca. Jak cos to wiadomosci na howrse : Ajlona
wysłałam już dwie wyprawy po boskie 🏇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 grudnia 2015 13:09
A mi konie znalazły choinkę z Zimą.

edit: I przed chwilą kolejna choinka z Zimą.
możecie dać screen boskiej choinki?
taka jest do Snow. za kilka dni będę mieć jeszcze do Baliosa, tego zodiakalnego i jeszcze jakiegoś, ale nie pamiętam teraz.
Ha! Też dostałam choinkę do Snow. Jak długo ją ubierałyście? Strasznie dużo tam tych zawieszek...
A oprócz tego mam 6 choinek do Zestawu Hery 😁 i po dwie do siana i 5000 e.

Moje nic nie przynoszą... Oprócz hery :/
Cynamonowa_, ja ciągle ubieram 😁 ale już jutro wejdzie pewnie dodatkowa promocja i wywalę wszystkie diamenty na te ozdóbki (laski, dzwonki, mikołaje itp) i może wreszcie skończę te wszystkie, co mam zaczęte.

aha, jak się wybierze wyprawę to pokazuje się plansza, gdzie macie do wyboru choinkę za kupony albo poczekanie na nią. i tam u góry są strzałki i tam można wybrać jaki prezent się dostanie i jakie ozdoby będą na tej choince  😎

ale kurde wolałam planszówkę, szczególnie, że brakuje mi tylko jednego (no dwóch, jeśli by zrobić Sleipnira) Graniego :/
Mam nadzieję, że pomogę 🙂


wabankowa, mi pomogło 😉

jeśli ktoś ma upominki hestii na com i nie wie, co z nimi począć, to mam kogoś kto je skupuje po 4 passy. ale oni lubią szybkie przekazywanie fantów
aha, jak się wybierze wyprawę to pokazuje się plansza, gdzie macie do wyboru choinkę za kupony albo poczekanie na nią. i tam u góry są strzałki i tam można wybrać jaki prezent się dostanie i jakie ozdoby będą na tej choince  😎

...aha, no fajnie 😵
wabankowa, dzięki za drzewka. Ja tych strzałek w ogóle nie widziałam i siedzę z 6 zestawami hery  🤔wirek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 grudnia 2015 21:43
wabankowa, mi pomogło 😉

jeśli ktoś ma upominki hestii na com i nie wie, co z nimi począć, to mam kogoś kto je skupuje po 4 passy. ale oni lubią szybkie przekazywanie fantów


Mam tam dwa i chętnie sprzedam.
Dementek, dałam znać dziewczynom. jak mi odpowiedzą, to odezwę się na pw 😉

dekoracje w RO  🏇
budyń wolałabym chyba Zestaw Hery niż 500x pasza 🤣 🤣
jest jakiś sens wieszania dekoracji na tej "komunalnej" choince czy to tylko wyciąganie naszych dekoracji?  👀
Nie można przypadkiem zrobić z wałacha ogiera?  😂
Kupiłam dobrego konia, za 2 kupony i co? Nie zauważyłam, że to wałach  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się