Islamizacja Europy?

ponoć jednak przyjmiemy uchodżców-tak dzisiaj wyczytałam,PIS bedzie respektował zobowiązania poprzedniego rządu


Myślę że PIS zrobi taki syf że nawet uchodźcy tu nie przyjadą  😤
Smok10 masz ode mnie lajka 😉

Myślę że PIS zrobi taki syf że nawet uchodźcy tu nie przyjadą  zły

Przecież się niedawno tak cieszyłeś, że Polska to taki kraj do którego nie chcą przyjeżdżać. 😍
No wlasnie przyjada bo bedzie 500 zl na dziecko! Kraj z ruiny podniesiony, do tego na zasadach panstwa religijnego..  😁 😁
Przyjadą bo będą zmuszeni , spier.....ą bo bo nie wytrzymają  😵
A my??? nie bedziemy zmuszeni do ucieczki? ale bedzie paradoks,jak oni zostaną a my uciekniemy 😀iabeł:
My nie uciekniemy, bo jak tak dalej PiS będzie rządził, to nam granice zamkną...
Przyjadą bo będą zmuszeni , spier.....ą bo bo nie wytrzymają  😵


Zmuszeni przed co?
[quote author=Smok10 link=topic=91143.msg2476147#msg2476147 date=1452034322]
Przyjadą bo będą zmuszeni , spier.....ą bo bo nie wytrzymają  😵


Zmuszeni przed co?
[/quote]

Przez ogólny syf jaki będzie . Zresztą , Polska nie jest rajem dla emigrantów.
Komenda Główna Policji złapała grupę pedofilską, w TVP Info podali .
Siatka działała na terenie całego kraju, tzn w Polsce.
Zabezpieczono nośniki danych.
38 osób zostało aresztowanych.
Śledztwo jest rozwojowe.
Parszywa sprawa.
Jakiego wyznania są sprawcy?

I żeby nie było, że mi się ataki w Niemczech nie obiły o oczy.
Faceci to świnie  😁
Ale skoro mamy swoich zboczeńców to nie musimy ich dodatkowo importować . 😁
[url=http://foch.pl/foch/1,132906,19530938,jak-polscy-mezczyzni-bronia-mnie-przed-imigrantami-list.html#MT] Bo z mojego punktu widzenia nie ma różnicy, czy za tyłek na ulicy chwyta mnie Polak czy Syryjczyk [/url]

Polecam też filmik na samym końcu artykułu.
szemrana, kilka miesięcy temu wypowiedziałam się w tym wątku w podobnym tonie, co autorka listu - bo mi to bez różnicy czy to Polak czy obcokrajowiec. No i cóż... wyszło, że mi się to podoba.
Dworcika
Za polskie (czytaj katolickie) gwałty odpowiadają  ....kobiety a za pedofilię dzieci.
Myślałby kto......sami gentelmeni po ulicach teraz chodzą.
W zaciszu domowych pieleszy panowie jawią się jako ci aniołowie co o kobiety dbają i krzywdy zrobić nie dadzą.

Za to taki obcy to gwałci wbrew kobiecej woli.
Polak gwałci...tylko wtedy, kiedy kobieta sama chciała.
Nic mi nie pozostaje, jak tylko się zgodzić.
[url=http://foch.pl/foch/1,132906,19530938,jak-polscy-mezczyzni-bronia-mnie-przed-imigrantami-list.html#MT] Bo z mojego punktu widzenia nie ma różnicy, czy za tyłek na ulicy chwyta mnie Polak czy Syryjczyk [/url]

Polecam też filmik na samym końcu artykułu.

Szemrana, zgodzic się mogę, ale maksimum w 90%. Gwałt pozostaje gwałtem, bez wzgledu na to kiedy, gdzie i jak. I bez względu, co najważniejsze przez kogo. Ale statystyki pozostają nieubłagane. Prostym przykładem jest Szwecja
http://www.pch24.pl/szwecja--wiecej-muzulmanskich-imigrantow-oznacza-wieksza-liczbe-gwaltow--wyniki-badan-nie-pozostawiaja-zludzen,34020,i.html
Tak wiadomo, nie ma, nie było i nie bedzie miało nigdy znaczenia czy zgwałcił podpity polak, czy syryjczyk bo taka jego kultura.
A czy to, że polacy chcą "bronić" polek przed gwałtami syrycjzyków zakrawa na ponury żart? No cóż, ktoś musi, więc moze nie popełniamy błędu szedzkiego multi-kulti.
Ja też się boję tego niekontrolowanego zalewu z południa.
Ale to nie oznacza, że każdy z tych ludzi jest potencjalnym gwałcicielem.
Do Europy przyjechały miliony. Czy to oznacza, że na ulicach gwałcą kogo popadnie ?

A statystyki gwałtów w naszym kraju są przerażające.
Podejście do zgwałconych przeraża mnie jeszcze bardziej.
Poczytaj komentarze pod informacjami o popełnionym gwałcie....ręce opadają.
Naprawdę. ...mamy jeszcze wiele do zrobienia z polską mentalnością.
I jeszcze jeden link (przepraszam, że post pod postem ale dla mnie jest ważny).

Nie rozumiem takich zachowań

Chłopak pochodzi z Gazy.
Studiuje na Łódzkiej filmówce.
Dla mnie przerażające .....i  spory powód do wstydu.
Tak przypomnę: http://slwstr.net/pk3/2015/9/gwaty-nie-tylko-w-szwecji W 2005 r. zmieniła się tam definicja gwałtu.
A jeśli pójdzie to wszystko za daleko ? A idzie .....

Już pisałam wczesniej .... 
Mam dobrych znajomych.
Polaków.
Żona biała ale mąż i dzieciaki, którzy ...choć tu urodzeni i wychowani, to wyglądają inaczej niż my.
Córki mają.... na szczęście. Jest szansa, że tylko od szmat je zwyzywają.
A jakby syn był ....inaczej wyglądający niż Ty czy ja to ....można mu w sklepie w mordę dać ???
Na ulicy obelgami obrzucić ?
Za wygląd ???
Bo kto będzie pytał skąd jest ?
I z przerażeniem patrzę, że może im się przydarzyć dokładnie to samo, co chłopakowi z Gazy.

Dlatego proszę o rozwagę i nie hulanie z emocjami.
Jak Wojtka zatłuką na ulicy to będzie to "wypadek przy pracy" ?
Ot niefart chłop miał. Zresztą sam sobie winien, bo po huk na ulice wychodził.
Tak to ma wyglądać ??
Smok10, nie przekręcaj słów. I nie strasz linkami, bo na te Twoje 3 mogę znaleźć 10 o zdarzeniach, w których brali udział wyłącznie Polacy z dziada pradziada.
Ja nie piszę, że chcę tu imigrantów ściągać, tylko że takie straszenie nimi to już paranoja.
To proszę wstaw zdjęcia jak watachy polaków atakują tiry żeby przedostać się do Anglii i napadają i grabią kierowców , jak setki polaków atakują kobiety w Niemczech .  🙄
Czułych serduszek się nie przekona. I dlatego nie ma sensu w ogóle dyskutować, bo co to da..?
Myślę, że nie w tym rzecz. Uchodźcy to jest problem. Tylko jak się wrzuca bezrefleksyjnie choćby statystyki porównujące różne zjawiska (albo inne kwiatki niezupełnie sprawdzone), to o jakiej rozmowie ma być mowa?

A pytania są, liczne (i od dawna słabo z odpowiedzią...), bo skoro przybysze już są w Europie, to c o ś trzeba z tym fantem zrobić. Odesłać, uczyć języka i wymagać, rozesłać w grupach mniejszych, większych, pojedynczo, trzymać gdzieś, integrować, jak, kto ma płacić, zostawić ich, niech sobie radzą, segregować, działać tak samo w każdym przypadku, na ile uwzględniać względy religijne, ..., ...?

I na ile pomoże w znalezieniu jakichś sensownych odpowiedzi rzucanie hasłami o hołocie, ciapatych etc.?
Ale niby dlaczego "coś" mamy robić? I właściwie - kto? Ja nie spraszałem...
Ale jak zamkniesz oczy, to znikną?
O ile mi wiadomo, spraszała pani Anielica Merkel. Do Polski żadni imigranci (nieważne, muzułmanie czy nie...) i tak nie chcą przyjeżdżać. Mamy zatem w pełni jasną i komfortową sytuację: TO NIE NASZA SPRAWA. Koniec.
I dlatego trzeba na zapas naubliżać studentowi ???
Mamy odwracać głowę ? Że niby nas to nie dotyczy ?
A to jest moja (i Twoja) sprawa czy można bezpiecznie po ulicach chodzić.
Chcesz dostawać po ryju za ....cokolwiek ?
Bo się komuś Twój brzuch albo łysina nie spodoba.
Bo się gnojowi nagle objawi żeś Żyd albo inny diabeł ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się