telefony komórkowe

A ja jestem posiadaczką LG KU 990  🙂 Dotykowy ekran jest wygodny, trzeba przyznać. Wcześniej dla zabawy miałam jakiegoś Samsunga, nie pamiętam modelu. Jedyne co pamiętam, to to, że fajnie lata po pokoju  😍
Moja znajoma też ma N73 i też masakrycznie się zawiesza. Podobno pomaga energiczne uderzanie o ścianę albo rzucanie o podłogę xD

u mnie to już to przestało pomagać  🤣 do tego nie mogę robic zdjęc bo co rusz mi sam wychodzi z aparatu i za 2 sekundy wchodzi spowrotem  🙄
skąd ściągacie książki na tel . (chodzi mi o książki które zamiast czytać można spokojnie posłuchać w drodze do lub z pracy)
i nie chodzi mi o jakieś romanse i inne opowiastki ale o takie z których można się czegoś mądrego dowiedzieć 😉
Moja mama stała się dzisiaj posiadaczką SE C902. Zobaczymy jak będzie się sprawował, póki co wygląda fajnie  😎
zaba   żółta żaba żarła żur
14 czerwca 2009 00:46
karolinag4- i jak mamusiowy telefonik?Zadowolona?  🙂
Mój telefonik to Sony Ericsson W302i .
Ma ktoś tego dotykowca: Samsung Avila ?
wiecie co???
chyba sie porzadnie wkur....ie...
znow mi sie tel wylaczyl i nie chce wlaczyc. przekladam karte do innego i co? niewlasciwa karta SIM. no zesz kur...de! po raz drugi to samo w ciagu niecalego roku??????
jakieś opinie o samsungu f480? mam zamiar go wziąć i nie wiem czy warto.
jakieś opinie o samsungu f480? mam zamiar go wziąć i nie wiem czy warto.


Ja też o nim myślałam bo bardzo mi się podobał.. Ostatecznie jednak zostałam przy sprawdzonym D900i.
Tym niemniej jednak też chętnie poznam opinie bo kusi mnie żeby po obecnym coś nowego spróbować.. 🙂
Ja mam Samsunga F480 od kilku miesięcy i generalnie jestem zadowolona, noszę go w kieszeni, kilka razy mi spadł a wyświetlacz ciągle nie porysowany, jest dość cienki, więc wkładałam go na lekcjach między kartki w zeszycie i żaden nauczyciel nic nie zauważył  😁 bateria trzyma mi 3-4 dni ale bardzo często słucham z niego muzyki... jedynie strasznie nie wygodnie pisze się SMS'y ponieważ wyświetlacz reaguje na ciepło i jak ma się zimne ręce albo mokre, albo rękawiczki to nie da się pisać... i często właśnie przez to reagowanie na ciepło coś mi się nie chcący wciska albo dzwonie nie do tej osoby co chciałam  🤣 i oczywiście jak każdy dotykowy szybko się brudzi...
ale poza tym to bardzo go lubię, jest lekki i prawie nie czuć go w kieszeni... a i zdjęcia też robi całkiem fajne (chociaż ja prawie nie używam aparatu) :]   
Mam do Was pytanko..

Szukam dla taty nowego telefonu. Generalnie są 2 główne kryteria:

- ma być mozliwie jak najmniejszy
- mieć możliwość połączenia (po kabelku) z kompem żeby np wczytać kontakty itp.

Aparat nie jest wcale potrzebny, żadne "wypasione" funkcje też nie (z wyj. Bluetootch ale to już chyba standard) no i to chyba tyle..

Aha.. W grę wchodzi raczej Samsung lub Nokia ale jeśli macie coś innego sprawdzonego to poproszę również 🙂
karolinag4- i jak mamusiowy telefonik?Zadowolona?  🙂


Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie zaglądałam do tego wątku  😡
Raczej zadowolona, chociaz i tak nie korzysta z jego możliwości  😵 Służy jedynie do gadania, smsowania i przesyłania mmsów. I mimo, ze ma on dobry aparat to ciagle na niego narzeka  🤔 😵
Querido,  myślę, że te wymagania spełnia już wcześniej wspomniana nokia 5310 ;]
dla mnie super, jest cieniutka, mała i zgrabna, ekranik duży!
http://www.nokia.pl/produkty/telefony/nokia-5310-xpressmusic/cechy-i-funkcje-telefonu
Tata ma w tej chwili Samsunga M300. Gówno to to straszne bo nic w nim nie ma ale jest malutki i to dla ojca najważniejsze.. Z tego co patrzę na specyfikację to jest o ponad 20 mm krótszy (NOKIA : 103,8 mm x 44,7 mm x 9,9 mm a waga 70,2  ,  Samsung 80 x 40 x 16,7 mm waga 63 )
Mam LG z dotykowym ekranem. Ten coocie czy cos takiego.
Z dnia na dzien irytuje mnie coraz bardziej. Zapewne jeszcze z tydzien i schowam go do szuflady i wyjme poprzedniego "zwyklego Samsunga".
Mam Samsunga F480 [chyba nawet go chwaliłam w tym wątku] i dostaje drgawek na myśl o tym, że miałabym go dotknąć, a co dopiero napisać smsa. Telefon robi sobie ze mną co chce, włącza i wyłącza różne ciekawe rzeczy, sam sobie klika literki, wybiera numery... Znalezienie kontaktu w książce tel i próba wybrania połączenia, to okolo 5 minut walki z telefonem. Nienawidzę go i nigdy wcześniej nie miałam tak koszmarnego telefonu. Nie wiem niestety co mam zrobić, bo umowa jeszcze na dwa lata... sprzedać ten za grosze, dołożyć i kupić coś normalnego? Co?
rewir, to "dotykowiec" prawda??
Ja Ci powiem, ze po raz pierwszy i ostatni mam dotykowy ekran w telefonie. Jestem juz wlasciwie na granicy wytrzymalosci.
tak jest, pełny dotykowiec. Nerwicy przez ten gówniany telefon dostanę.
rewir, mam tak samo.
hmm, a specjalne piorka nie pomoga? ja mam dotykowa omnie i jestem bardzo zadowolona.
Mam ten caly rysik. Moze jestem dziwna, ale wyjmowanie go, bawienie sie, chowanie.... W ogole cala obsuga jest totalnie nieporeczna.
QUERIDO - przejrzyj sony ericssony, to są naprawde dobre telefony. inteligentne do tego i nie ma problemu z obsluga.
Moon   #kulistyzajebisty
30 lipca 2009 17:21
Nie wiem dlaczego ale SE nigdy mi się nie podobały, ani z wyglądu ani z obsługi...
Są gusta i guściki. Tak samo wszystko zależy od tego po co nam telefon - Czy głównie do dzwonienia, pisania smsów, robienia fot, grania czy ogólnego 'bawienia się'.
Ja bardzo dużo piszę smsów i ostatnimi czasy nabyłam LG ks360 i jestem w nim zakochana.  😍
Mam klawiaturkę qwerty, aparat (nie jakiś wypaśny, ale jest), mp3, szybkie wybieranie numerów - wszystko to, co mi do szczęścia jest potrzebne. Na szczęście dotykowa klawiatura jest tylko przy wpisywaniu PINu (Co dla mnie totalnym bezsensem, bo jeszcze łatwiej dotknąć w złą cyfrę... - trochę im się nie pomyślało przy projektowaniu, no... ;P) i opcjonalnie przy wyborze numerów. Dodatkowo całkiem fajnie wygląda. ;-)

Klami, a sama wybierałaś ten model, czy dostałaś?  😎

Rewir,  ty też kupowałaś przez orange.pl, nie? z tego co ja przeczytałam w umowie, możesz od niej odstąpić, po okresie 10dni (chyba!) beż jakiś kosmiczmych kar do płacenia...
Albo pozostają przeprosiny z poprzednim fonem. ;-)

edit: literówki.
Moon, dostalam. :/
I chyba sie przeprosze z moim poprzednim podniszczonym juz Samsungiem.
Moon   #kulistyzajebisty
30 lipca 2009 17:28
Uuu, no to faktyko, jesteś rozgrzeszona, możesz psioczyć. ;-)
A nie da się wrócić do poprzedniego telefonu?

Jak miałam jeszcze samsunga X520, popularnie znanego jako kolorofon, jak mnie irytował (nie wiem dlaczego, ale przy pisaniu smsów chciał zbyt często pisać z dużych liter i słownik t9 nie zapisywał mi wprowadzonych słów ...:/) to po prostu brałam kartę i przekładałam do starej, ale jarej nokii i miałam spokój. ;-) gorzej, jak potem owa nokia padła... :P
Haha !! I nawet nie musze przepraszac sie z poprzednim pouszkadzanym telefonem !!
Dostalam w swoje lapki Samsunga Soul. Na ta chwile mi sie podoba, zobaczymy jak w praniu. 😉
Dlatego nie mowie hop, a nuz jeszcze jednak powroce do starego.
Marzena,  qrcze jakoś nie mam przekonania do innych firm niż Nokia i Samsung ..
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
30 lipca 2009 20:06
a ja od kilku dni jestem szczesliwa posiadaczka nokii 5800 i jestem w 7 niebie - dotykowy ekran bardzo mi odpowiada (zwlaszcza ze przez dlugi czas korzystalam z palmtopa), do tego jest bardzo duzy- wiec dobrze sie na nim pracuje. Wlasnie siedze sobie w lozeczku i pisze z niego ten post 😉 szukalam czegos z dobrym dzwiekiem, duza pamiecia na muzyke i zapewniajacego wygodne przegladanie internetu - wszystkie warunki spelnione, jestem mega zadowolona 😀 a do tego jeszcze przyzwoite zdjecia robi ;D
Wiesz, ja sie przesiadlam z Samsunga, wczesniej mialam 2 nokie, 1 siemensa, i to jest najlepszy telefon jaki mialam. Banalnie prosty w obsłudze, jest bardzo stabilny, zapamietuje mnostwo rzeczy, nawet najczesciej uzywane przez Ciebie wyrazenia w smsach 🙂 Jestem zakochana.
A moj stary samsung to byl model biznesowy, nie jakies niewiadomoco i do pięt mu nie sięgał.
maja genianlą serie z cybershot,do robienia najlepszej jakosci zdjęc.
To są dość męskie telefony😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się