diety i ćwiczenia czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

znacie jakieś ćwiczenia na dół pleców? Mam na samym dole placów takie "boczki" (mniej więcej w tym miejscu co na rysunku) i nie wiem jak się z nimi uporać

Graba.   je ne sais pas
25 stycznia 2016 16:57
Odkopuję 🙂 Poszukuję ćwiczeń na mięsnię podtrzymujące kręgosłup. Ogólnie coś rozluźniającego, rozciągającego... nie wiem czego szukać 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 stycznia 2016 17:57
może Thoracic Bridge? 🙂
Graba.   je ne sais pas
25 stycznia 2016 20:22
o, dzięki. podoba mi się!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 kwietnia 2016 15:03
ruszyła sprzedaż biletów na 3 edycję Reebok Fitness Camp 🙂
http://reebokfitnesscamp.pl/
Byłam na poprzednich edycjach i polecam!
ruszyła sprzedaż biletów na 3 edycję Reebok Fitness Camp 🙂
http://reebokfitnesscamp.pl/
Byłam na poprzednich edycjach i polecam!

Ja się właśnie zastanawiam czy iść. Też byłam na poprzedniej i podobało mi się, ale widzę, że jest sporo zmian.
Słyszałyście może o czymś takim jak Jumping Frog? Każdy może chodzić na takie zajęcia, czy są jakieś ograniczenia na przykład wagowe? 😉
Ivra, ograniczenia wagowe są - do 120kg chyba o ile pamiętam. Świetna sprawa - tylko musisz nie mieć problemów z kręgosłupem i stawami. Mi niestety siadało wiązadło boczne w kolanie - ale ja już kiedyś miałam z nim problem i teraz wyszedł mocno. Natomiast forumowa Zairka śmiga i bardzo sobie chwali. Fajna, energetyzująca sprawa.
epk dobrze wiedzieć, bo już się bałam że z moim wielkim tyłkiem się nie kwalifikuję  🤣 teraz tylko czekać aż w Tarnowie coś takiego zrobią  🙄
znacie jakieś ćwiczenia na dół pleców? Mam na samym dole placów takie "boczki" (mniej więcej w tym miejscu co na rysunku) i nie wiem jak się z nimi uporać

Możesz mieć taki rozkład tzw trudnej tkanki tłuszczowej, po prostu tam się będzie umiejscawiać. Dla pocieszenia powiem, że ja też mam (mimo niskiego BF) i próbowałam wielu ćwiczeń, niestety bez rezultatu  🙁
Potrzebuje porady. Chce sie zapisac na silownie. Okoliczne oferuja tez zajecia cardio. Co wybrac? Od razu pisze, ze jestem totalnie bez formy. Od roku mam arytmie. Schudlam 7 kg od Wielkanocy. Cel cwiczen to wyprostowac sie , bo strasznie sie garbie. I troche forme, bo na wiecej niz troche na razie nie licze
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 sierpnia 2016 15:39
Small Bridge, zacznij od lekkiego cardio. tak będzie najbezpieczniej. potem będziesz mogła dołożyć trening siłowy/interwały wedle potrzeb. Ja bym nie brała na początek niczego innego, tylko poprawiła wydolność (i skonsultowała z kardiologiem?)  :kwiatek:
Small Bridge, masz u siebie na siłowni zajęcia z kettle bells? super wzmacniają mięśnie głębokie, kondycję, poprawiają postawę, gibkość i siłę. pozwalają spalić mnóstwo kalorii.
zajęcia dla początkujących pod okiem ogarniętych instruktorów, którzy dobiorą odpowiednio odważniki i nauczą techniki, są bezpieczne i odpowiednie nawet dla osób bez formy.
Potrzebuje porady. Chce sie zapisac na silownie. Okoliczne oferuja tez zajecia cardio. Co wybrac? Od razu pisze, ze jestem totalnie bez formy. Od roku mam arytmie. Schudlam 7 kg od Wielkanocy. Cel cwiczen to wyprostowac sie , bo strasznie sie garbie. I troche forme, bo na wiecej niz troche na razie nie licze

Pilates, dorzucić cardio w formie marszu lub spacerów. Wcześniej skonsultować się z kardiologiem  😉
Od 2 lat pod opieką kardiologa, co prawda dochodzimy do wniosku, że to jednak arytmia z nerwów, a nie sercowa jako taka.
Zacznę od Cardio tak jak radzicie.
Też mam arytmię. Jak jest gorszy dzień to biorę magiczną tabletkę, a oprócz tego nie jestem na lekach ćwiczę normalnie. Nie robię nic ponad swoje normy, tak na spokojnie. Od siebie polecam bardzo hula hop. 🙂 Tylko kręćcie jednakową ilosć czasu w dwie strony. Kręciłam w prawą i po tygodniu widać było jak prawa mocno, gołym okiem różni się od lewej.
Może bieganie Ciebie odstresuje? Przestaniesz myśleć w trakcie biegania o czymkolwiek to będzie miło. Dobrze zacząć od marszobiegów. Ja na początku zaczynałam przebiegając kilka kroków. Poznaj w tym wszystkim siebie, kiedy i jak Twoje ciało się zachowa. Dostosuj ćwiczenia do siebie i możliwości.
Marszobiegi po płaskim strasznie mnie irytują  😀iabeł:  Wolałabym gdzieś na bardziej zróżnicowanym terenie, najpierw sobie poćwiczę te cardio, a potem zobaczę jak będzie, czy siłownię dołączyć czy coś innego dam radę. Tzn planuję wrócić też do jazdy konnej, ale najpierw trzeba mieć trochę formy żeby po kilku chwilach jazdy nie spaść z konia  z powodu braku tlenu  😁
Dziękuję za porady  :kwiatek:
Siedzę w domu z chorym dzieckiem i poszukuję na FB lub YT filmików/programów z ćwiczeniami, takie zwykłe, że najpierw rozgrzewka, potem coś tam  a potem rozluźnianie. Możecie coś polecić? Bo ja nie kumata jestem, kto jest godnym polecenia a kto nie. A oszaleję jak czegoś nie zrobię, a sama nie jestem kreatywna, więc potrzebuję z kimś ćwiczyć, może być z kompem :-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się