Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Mi się jakoś ten granat gryzie (a myślałam, że to kolor, w którym absolutnie każdy koń wygląda dobrze, haha :hihi🙂. Widziałabym na nim ciemniejszy odcień, coś w ten deseń, co przedostatni pad z tych caballowych (tzn. przedostatnie zdjęcie): http://sklep.caball.pl/pady-i-czapraki/38-imperial.html Ten trzeci od końca też mógłby być fajny. Albo np. bordo, musztardowy żółty w połączeniu z czekoladą...
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 czerwca 2016 23:30
Keirashara szmaragd 😉 taki głęboki ciemniejszy
albo włąsnie w brązach


i Quantowy Caball
wątek zamknięty
keirashara Dziękuję, ale już pytałam :c Powiedzieli mi ze z aktualnych kolekcji nie zamawiali z futrem kantarów.

lusia722 Quantowy Caball - Chyba się zakochałam w nim💘 😍 😵
wątek zamknięty
Toście mi ułatwiły 🤣 Brąz-brąz odpada, bo mam już 5 brązów i chciałabym coś innego, choć grafitowy brąz jest na liście do kupienia kiedyś tam. Zdecydowanie idziemy w caballa, tylko musże się zastanowaić, czy atrament+gorzka czekolada, czy stare złoto/wanillia z brązem, czy może czarny z jakąś szaloną lamówką lub sznurkiem, np. w pomarańczu - chorowałam jakiś czas na tego bicrossa, może by go podrobić, w sensie kolorów? Czy może jednak grafitowy brąz z czarną lamówką - pasowałby do ochraniaczy treningowych mi.
lusia722, - szmaragd to masz na myśli taki zielono-niebieski ciemny, czy niebieski ciemny, czy zielony ciemny? Bo ja mam ogólnie "error" z tym kolorem i nie mogę go sobie zobrazować.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 czerwca 2016 20:16
keirashara, musisz naprawdę lubić brązy 😁 Nie myślałaś np. nad takimi kolorami jak u Burzy? Albo grafit / granat?
wątek zamknięty
Livia, - uwielbiam brązy. Są ładne, praktyczne i pasują na każdą wersje zwierza - od totalnie spłowiałej, po niemal karego. I mi samej też dobrze w brązowych kolorach, także tego 😉 
Boje się, że na spłowialcu takie zimne kolory będą dość kiepsko wyglądały, choć... może. Kurde, nie miała baba problemu, to robi rewolucję w pace.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 czerwca 2016 20:38
keirashara taki jak Euro Star miał.
Coś w ten deseń

wątek zamknięty
A taki granat?
https://m.facebook.com/caball.twojeakcesoriajezdzieckie/photos
Albo morski, jest w tych błyszczących kolorkach
wątek zamknięty
keirashara, skoro chcesz do ciurania na co dzień, to bierz to co ci się podoba po prostu :P Na moim wypłowiałym takie szarości wyglądają spoko.
Pamiętacie ten czarno-biały czaprak z nausznikami od colhorse za śmieszną cenę? Myślałam nad kupnem, bo okazja, a przydałyby mi się uszy, ale właśnie wygrałam w jakimś konkursie na fb właśnie ten czaprak... 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 czerwca 2016 07:32
keirashara, tu masz GRANAT na spłowialcu i JASNY SZARY, moim zdaniem to się w ogóle nie gryzie 🙂
wątek zamknięty
A ja mam wyblakłego Karego w czerwonym Kingslandzie  😉
wątek zamknięty
Tulipan, to ten nowy kingsland? Jak sie sprawuje? To full? Bo chodzi za mną ten czaprak od dawna  😀
wątek zamknięty
Full, ja bardzo lubię te czapraki. Czerwony jest przed pierwszym praniem, ale mam niebieski dłużej używany i jest bardzo fajny.

http://re-volta.pl/galeria/foto/155176
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 czerwca 2016 09:13
tulipan, bardzo ładny odcień tego niebieskiego! Czerwony dla mnie ciut za mocny 🙂
wątek zamknięty
Niebieski jest taki uniwersalny, na każdej maści będzie dobrze wyglądał. A czerwony wzięłam, mimo że nie lubię na Karych, ale jakoś tak mnie złapał za oko  😁
wątek zamknięty
keirashara, taką zieleń ma też Horze, ale ciemna zieleń jest generalnie trudna w odbiorze. Ja bym się pchała w złoto/wanilię z czekoladą Caball lub pomarańcz 🙂 boski pomarańcz ma Mustang i Horze 🙂
wątek zamknięty
tulipan, - Pięknie! Czerwień jednak zostawiam drugiemu koniu, bo mnie mamuśka za uszy wytarga, bo to ich kolor 😉 Gdyby nie to, anka cyclamen byłaby już dawno moja, bo jestem zakochana w odcieniu.
Burza, - no właśnie... kurcze, mustang kusi cenowo.
budyń, - no, stwierdziłam, że orion najwyżej będzie do tyrania i tak leżał rok, bo co miałam założyć to było "nie, innym razem" 🤣 Nie wiem, jak się źle czuje, jak mam konia nie tak ubranego. Jak go widze w pasującej szmacie, to od razu mam lepszy humor i milej się wsiada. Może to bez sensu, ale nic na to nie poradzę.

I w ogóle, to miałam zamiar kupić coś taniego, a znowu rozważam czapraki od 150 w górę. Nosz kurcze 😁 Najgorsze, że znalazłam tego bicrossa, nawet w wersji DL, nówke, w sklepie, już prawie klikałam, ale cena zbiła mnie z nóg. 345, toć on jak wyszedł, był stówkę tańszy 😵 Eh, przynajmniej mam już mniej-więcej kolorystyke ustaloną, pogrzebie i się zdecyduję. Dzięki wielkie!
wątek zamknięty
keirashara ja bym go w takim widziała 🙂

wątek zamknięty
keirashara, ja sobie zastąpiłam dziurę w beznadziejnie spierających się cottonach mustangiem...

Niech ktoś mi powie, żebym sie opanowała!
wątek zamknięty
Burza Opanuj się!!  😉

IMO panterka to  przesada... Piorun jest za eleganckim koniem... Ostatnio widziałam czaprak w laty ala krowa...  😂

Te takie w przestrzeń kosmiczną, które były szalem na stoiskach na cavaliadzie tez mnie nie przekonują absolutnie... Koszmarek...
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 czerwca 2016 13:19
Ja tam widzę w nim Piorka 😀 i o zgrozo swojego też 😀
wątek zamknięty
jaskierkowa, jeszcze walczę... no właśnie ma piękne kolory i przejrzysty wzór, do czarnych owijeczek... zaraz chyba zacznę sprzedać ostatnie cottony! 😀

Kastorkowa, no prawda???
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 czerwca 2016 13:24
Panterkowy akcent do stonowanej reszty jak dla mnie dobrze wygląda 😀

W temacie panterki  🤣
wątek zamknięty
palemka, - yorki są mięciutkie i króciutkie - odpadają, pytałam o nie chwile temu. U nas tylko długie i sztywne szmaty, miękkie się układają tragicznie na moim koniu, długie z racji tybinki w siodle.
Burza, - Ta panterka to też mustang? Śliczna. Panterka za mną chodzi, ale póki co widziałam tylko tragiczne jakościowo wykonania. Na Piorku do czarnych owijek będzie bardzo ładnie.
Ja o dziwo na cottony nie narzekam, tylko po prostu jakoś od dłuższego czasu nie było nic takiego, żebym kliknęła od razu, albo polowałam na promocje i się spóźniłam...

Jeszcze pytanko - ktoś tu zamawiał BR Melange grey/navy. Czy mógłby się podzielić opinią o nim? :kwiatek:
wątek zamknięty
keirashara, tak też 🙂 ta jakościowo będzie petarda ale jeszcze próbuję chronić portfel 😁
wątek zamknięty
Kastorkowa , jakiej firmy ten bombowy kantar 😀 ?

Przychodzimy z padem od Jarpola, Classic Fuksja  😍 z owijkami DIY i czaprakiem HKM Starlight wino, który strasznie przypadł mi do gustu  🙂

wątek zamknięty
Kastorkowa, haha ta kolekcja LG była mega dowalona- złoto i pantery to dużo ale widzę, że na takim jasnym koniu jest pięknie 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 czerwca 2016 18:28
Burza, jeśli panterka, to moim zdaniem tylko taka, jaką kiedyś miała kujka bodajże - czaprak czarny, panterkowa lamówka i panterkowe owijki 🙂

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 czerwca 2016 19:49
Kawera to HKM Glööckler 😀
wątek zamknięty
Burza a gdzie dają takie ,, inne" Mustangi? Zawsze wzdychałam czemu nie mają jakiś grubszych czapraków, ale się chyba doczekałam? 😀
Mam jednego, do ciurania niby w sumie. Kupiłam na zawodach kiedyś na pocieszenie.  😁 Niezniszczalny póki co, a ma już 3 lata. Wychodzi z pralki praktycznie jak nowy.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.