Kącik WKKW

u mnie tez sie tnie🙁
zacieło się ;/;/
Nie no po prostu k$%wa nie wierzę. Myślałam że to jakiś żart a widzę że nie tylko mi przerwało. Żenada.
Czy kogoś w tym TVP poj...bo? GRRRRRR!!!!!!!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2016 17:54
Ku%$^%
a jak odwieżyłam to idzie od nowa od startu Polaka do tego samego miejsca.... super
toż to jakiś sabotaż narodowy 😵
juz dziala
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 sierpnia 2016 17:56
a jak odwieżyłam to idzie od nowa od startu Polaka do tego samego miejsca.... super

mam to samo 🙁 Za duże zainteresowanie na możliwości łącza... wrr!

Paa, ratuj linkiem  :kwiatek:
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 sierpnia 2016 17:58
Cholera...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2016 17:58
Cholera ...
chyba jednak wolałam tego nie widzieć  😵
Ale upadek ;/ I Banderas kulawy
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 sierpnia 2016 17:59
Strasznie szkoda 🙁
Oby to nie było nic poważnego.
Pozostaje teraz kibicować Zimbabwe 🙂
i to mocno kulawy 😕
To było straszne...  😲
dziwnie ogon miał uniesiony długo po tym upadku  🤔
....wa mać.
Strasznie to wyglądało... I faktycznie kulawy 🙁 Dobrze że tylko to.
No Pan komentator ma rtg i usg w oczach, bo stwierdził, że lekko kleje i nic mu się przecież poważnego nie stało. Oby 🙁
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
08 sierpnia 2016 18:01
Oj, ale walnęli. Mam nadzieję, że się Banderasowi nic nie stało poważnego, że się tylko poobijał, bo przydzwonił tym zadem...
Ja ogladam na ZDF i chyba bardziej się niemcy przejeli .Szkoda Banderasa bardzo.
Cały czas transmisja działała super - na start Polaka zaczęło się ciąć :/
Oby nic poważnego nie było Banderasowi, bo upadek wyglądał nie najlepiej ...

P.S. Widać było, że mocno kuleje? U mnie jak wspomniałam zaczęło się ciąć i po upadku widziałam tylko 1-2 sek. a potem parę transmisja stała
Na poczatku tak, potem na chwile go jeszcze pokazali to już było mniej widać. Może tylko się obił i naciągnął. Ale upadek okropny
Tyle co tłumaczyłam koleżance z pracy (nie zna się zupełnie) że może być ciężko, że koń młody i niedoświadczony...DUP. Mam nadzieję, że kontuzja nie jest poważna 🙁
No i ...  bombki strzelił  🙄 Sory , ale przy całej sympatii do Pawła i do dyscypliny , to nie była para na olimpiadę.  😕

Płakali nad Jungiem że nie wystartuje na swoim podstawowym koniu , tylko n -tym z garnituru , a póki co jest 2-gi  🙄
Ojjj oglądałam i nie widziałam, że chcecie linka 🙁. Na przyszłość: http://rio.zdf.de/live/
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 sierpnia 2016 18:08
U mnie nic się nie cięło, cały przejazd oglądałam bez problemu.

Ale upadek potworny, aż zaniemówiłam na parę minut  🙁
Jak dla mnie , to za mocne i za długie przytrzymanie . Nie było z czego skakać. Ale ja się tam nie znam. 🙄 Zdaje się że w Atenach było podobnie
Paa, Error wyskakuje. 🙁
Nie wyglądąło to dobrze... Koń porządnie kulejący mimo produkcji endorfiny w trakcie startu i zajarania zawodami i bieganiem. A komentator, że nic się nie stało, tylko odrobinę kuleje. -_-
No Pan komentator ma rtg i usg w oczach, bo stwierdził, że lekko kleje i nic mu się przecież poważnego nie stało. Oby 🙁

A to gdzie wy to ogladacie? U mnie było bez komentatora i po upadku od razu pokazali innego jeźdźca.
No szkoda, ale czy mi sie wydaje, czy to z winy pana Pawła, bo za wolno wszedł w tą pierwszą przeszkodę i brakło z czego się wybić, to już potem poleciało? Czy źle mówie, bo aż tak się na wkkw nie znam  😡  A broń Panie Boże nie chcę kogoś oskarżać  :kwiatek: 
Na ile pamiętam to wydaje mi się ,że za szybko weszli w tą przeszkodę :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się