Końska rewia mody cz. 3

tak, to jakaś stara kolekcja (jaka?), czaprak utrafiony w toruńskim lamri w zeszłe wakacje
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
24 maja 2009 19:03
To iceblue-mocca z 2004 roku:-)
Mam derkę z tej kolekcji. Bardzo mi się wogóle ona podobała.
wątek zamknięty
jak myslicie ktory z tych czaprakow http://amigo-konie.pl/sklep/product_info.php?cPath=17_127_128_134&products_id=2919  bedzie pasowal do ochraniaczy bezowych takich jak eskadronowe? ma ktos wogle ten czaprak, bo te kolory sa takie blade czy na zdjeciu tak blado wyszly? zastanawiam sie nad bezowym, brazowym badz oliwkowym
wątek zamknięty
Ja z innej beczki. Ma ktoś może nowego fairplaya OPAL w wersji kolorystycznej fioletowo-szarej [interesują mnie dwa warianty ustawienia kolorów] bo niestety w ofercie widzę tylko te czapraki 'od grzbietu' a to trochę jak kupowanie kota w worku. oO'
wątek zamknięty
to kolor lila szary bo fiolet jest połączony z żółtym

wątek zamknięty
Boskie są te czapraki, ale za małe pod moje siodło niestety  🙄
Tzn. może i dobrze, bo mnie nie kusi  😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 maja 2009 15:02
jakie znacie czapraki łezki?

- HKM


- Lamicell Jumper


- Eskadron


jakieś jeszcze?
szukam jakiejś łezki, ale najlepiej grubości jak Jumper, tylko z inną gamą kolorów
wątek zamknięty
Gniady w bieli Anky.

wątek zamknięty
tulipan- ślicznie 😉
ja właśnie próbuje sobie wmówić, ze na lato lepszy będzie cienki czaprak ale chyba jednak się nie opre anky sand  😍
wątek zamknięty
tulipan klasycznie, elegancko. ale zawinięty perfekcyjnie 🏇
wątek zamknięty
to kolor lila szary bo fiolet jest połączony z żółtym




A druga wersja? Tzn szary z obwódką lila?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
fruity_jelly - tysiące zawinięć 😉
wątek zamknięty
Super! Dzięki wielkie ;*
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 maja 2009 17:58
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 maja 2009 17:58
Piekne te opale szczególnie lila, żółc i ten pasiak. Ale na razie na co innego trzeba kase składac, a nie na szmatki 🙂 😎
wątek zamknięty
If proszę bardzo
wątek zamknięty
asds - no mi też się mega te trzy o których piszesz podobają! i podejrzewam jak banan by wyglądał na Bandim - ach!! i ten pasiak też świetny.. ale że marzyłam o czymś szarym to chyba się zdecyduję na szary z lila, plus owje lila, plus nauszniki szare z lila 😀 zbankrutuje😉 a jeszcze ten fair play jasno różowy... i muszę Deb o jakąś zieleń ciemną pomęczyć.. masakra:P


edit - Argento, masz PW, nie wiem czy zauważyłaś😉
wątek zamknięty
aszka   day by day
26 maja 2009 20:01
dziewczyny potrzebny mi różowy czaprak ale żeby był dość szybko dostępny i w dość przystępnej cenie. Pasujący do tych bryczesów
wątek zamknięty
Moje gniade na czerwono  😀



i biało-czarno 😀

wątek zamknięty
aszka wydaje mi się , że najlepszy będzie Eskadron Coton z nowej kolekcji o taki http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/46 . Szkoda , że nie ma takiego lila z żółtym ;p
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
27 maja 2009 12:43
Skoro o opalach mowa, to ja juz mam-oczywiscie od Argento :kwiatek:

Gruby nie chcial pozowac.
Owijki niestety ciut za jasne, ale na razie innych brak 😉



planuje jeszcze uszyc pasujace do lamowki podkladki, tylko musze sie wybrac na poszukiwania materialu w odpowiednim kolorze
wątek zamknięty
Jak myślicie dla gniadego żółty opal czy yellow eskadrona?
wątek zamknięty
Misia żółty Opal bo ma cieplejszy odcień niż Eskadron
wątek zamknięty
tez mysle ze opal! 🙂
wątek zamknięty
Misia, yellow jest duzo jasniejszy, pastelowy...
Tu masz yellow na gniadym:
wątek zamknięty
Misia! Miałam takie same plany co do kompletu! 😉
wątek zamknięty
milusia, Przez ciebie zachorowałam na tego opala  😜 (hmm ... kiedy kupiłam żółtego? Tydzień temu?  :hihi🙂 Pięknie Wam!
wątek zamknięty
Ruda w czarnym anky+ eskadrony deepblue- pasuje idealnie bo pad nie jest idealnie czarny  😉
na zdjęciu może odrobinke zbyt granatowo wyszedł <cały komplet> 🙂
wątek zamknięty
Wiecie może jakie owijki oprócz Anky będą mi pasować do padu Navy (granatowego, z podstawowej kolekcji)... Miałam Ankowe, ale niestety ukradli.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.