AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Ponia   Szefowa forever.
25 maja 2009 22:48
kpik gratulacje!
widziałam jak się rozprężałaś przed fiałem w nd ale potem musiałam iść się pakować😉

Arimona trzeba było się ujawnić, ps. miło,że Ci się Złocisz podobał😉

No to ja pozwolę sobie wrzucić kawałeczek Nas by Jessy🙂

Złoty Dresażysta:

Skoczek:

i Robin :



Ha!

Ja też byłąm i bardzo się ciesze, że poznałam Ponie (szkoda że sie nie porzegnalam i jakoś sie chyba mijałyśmy na imprezach:P) kasztanki super🙂 😍

Mi nie poszlo strasznie ( mam nadzieje ze to zmęczenie konia...) 🤔

Organizacja w miare, było pare niedociągnięć ale w sumie szybko sie poukładało i było OK.

pozdrawiam
Ponia   Szefowa forever.
25 maja 2009 23:34
Ha!

Ja też byłąm i bardzo się ciesze, że poznałam Ponie (szkoda że sie nie porzegnalam i jakoś sie chyba mijałyśmy na imprezach:P) kasztanki super🙂 😍


pozdrawiam


Mijałyśmy miajłyśmy bo jak Ja przyjechałam w pt to Ty już wychodziłaś.
Z tym pożegnaniem to spoko, Ja się przed 10 w nd zwinełam także  mogłas mnie nie spotkać już😉

Jeśli moge wtrąćić swoje trzy grosze to powiem tak - Ponia za pozno przyjechala a Wy Dosia (jako reprezentantka Drk  😉) za szybko sie zmyliście  😁 i na to nie ma  żadnych usprawiedliwień 💃  😉
Arimona trzeba bylo sie nie czaic tylko zagaaaadac 😉 btw fajnie ze wroclawianie (tak, tak sie mowi 😉 ) przypadli Ci do gustu, ja tam szczerze mowiac nie wiem kto byl w sobote na imprezie i skad ale zabawa byla przednia! Ot co  😀 i finaly sie dobrze jechalo  🏇
Poniaa Ty juz wiesz co ja o nich mysle  😍
Arimona wpadłam w niedziele na kilka godzin  😉
Ponia pilnuj zlotego bo ci go ukradne jestem nim oczarowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ponia   Szefowa forever.
26 maja 2009 17:04
Ponia pilnuj zlotego bo ci go ukradne jestem nim oczarowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehe to najpilniej  strzeżony koń w polsce hihi

byłaś we wrocku?
Witam wszystkich. Mam nadzieję, że ktoś mnie poratuje. Potrzebuje zdjęcia Wira z ujeżdżenia amator, taki złoty ogier. Czy ktoś może takie posiada? 😀
ja krociutko, bo jeszcze dochodzę do siebie  😁
żałuję, że nie udało mi się rozpoznac na miejscu Waszych koni teraz oglądając foty zaczynam dopiero kojarzyć  😉
znalazłam siebie na 1 zdjęciu

Na imprezce byłam - sobotniej do rana, ujawnic się kto jeszcze był  💃

Gratuluję wszystkim  😀
ponia:

  nie nie bylam ale jak patrze na fotki tej koniki to az sie milo robi rusza sie swietnie , poskladany jak scyzoryk ino jakby jeszcze byl odwazny i dobrze galoopowal to cudny wkkwista🙂 pilnuj bo zabiore🙂
Ponia   Szefowa forever.
26 maja 2009 22:19
ponia:

  nie nie bylam ale jak patrze na fotki tej koniki to az sie milo robi rusza sie swietnie , poskladany jak scyzoryk ino jakby jeszcze byl odwazny i dobrze galoopowal to cudny wkkwista🙂 pilnuj bo zabiore🙂


:kwiatek: ale koniec off masz pw.
epk
Drugi jeździec na Majorze



i Replay  👀
kpik   kpik bo kpi?
27 maja 2009 18:07
hbc,  bardzo ładne zdjęcia 🙂

a naszej pary naprawde w zadnej galerii nie ma  😂... chyba musieliśmy aż tak nieapetycznie i niepozornie wyglądać ...  🏇
Będę miał jeszcze 2 galerie może się znajdziesz 😀

Nikt nie zgubił kasku ? Bo aż dziwne że się jeszcze ktoś nie połapał.

Pozdrawiam
kpik   kpik bo kpi?
27 maja 2009 18:21
oho jest nadzieja :P

pewnie nawet jak się połapał to nie liczy, że jest się po co fatygowac
hbc śliczne zdjęcia!
A masz może więcej siwuska?  😀
aniamic   tegoroczny sezon sponsorują literki C
27 maja 2009 18:49
hbc dzięki za wrzucenie Majorzastego, ale tylko pierwsze zdjęcie nas przedstawia - na drugim jest ktos inny  😀
gdyby ktos jeszcze miał jakies poukrywane zdjęcia Majora, pode mną lub pod Markiem,  to baaardzo byłabym wdzięczna za przesłanie ich mailem: aniamic@tlen.pl
2 kpik

prynamniej masz cos ,a ja nie mam ani jednego zdjecia. Bylam tak zastresowana ze nawet nie poprosilam nikogo mi zrobili , ani poprosilam dziewczyny ktore robili zdjecia prypadkowo wyslac mi cos na maila 🙁  😕 😕 😕
Witam,

Pierwszego dnia byłam bardzo zadowolona,mimo przyjazdu o 23 do Wrocławia, Amadeusz był wypoczety i pojechaliśmy czworobok na 63 % .
Drugiego dnia ogierek był w super zabawowym nastroju no i niestety nie dało rady się skupic na pracy skoro w koło tyle nowych panienek  😎
Więc do finału się nie doastaliśmy  🙁

Jestem pod ogromnym wrazeniem organizacji.Wszystko dopiete na ostatni guzik. Bardzo sympatyczna obsluga,mnóstwo medali i pucharów, w sumie to chyba kazdy cos dostał  🤣, wyniki w tempie ekspresowym. Niczego nie zabrakło- konferansjer znający sie na rzeczy,dziewczyny do pomocy,faceci do noszenia drągów, na rozprżalni osoba czytajaca kto teraz jedzie,kto sie przygotowuje/
Posiłki wporzadku, nie mozna chyba narzekać.
Boksy przygotowane, nie rozpadały sie jak to czasami bywa, woda leciała,słoma i sianko było, dużo miejsca na przyczepy,więc nikt sobie nie przeszkadzał no i zero kradzieży jak to się czasami zdarza.

GRATULUJE ORGANIZATOROM ZAWODÓW  💃

Nasze zdjęcia zrobione przez J.Boron







aniamic - jakie piękne to Wasze zdjęcie zrobione przez hbc 🙂
Ponia   Szefowa forever.
27 maja 2009 21:55
Petit aa to że mnie poznałaś napisać to co:P foch z przytupem. 🤣
ps. bardzo mi się podoba jak jeździsz😉

Już Ci to mówiłam ale się powtórzę, Adameusz jest obłedny 😍
aniamic   tegoroczny sezon sponsorują literki C
27 maja 2009 22:06
Anaa - dzięki  😀
to jest wyzwanie dla Ciebie - zrobić takie, lub ładniejsze, w Bajardówku  🙇

a dla hbc jeszcze raz wielkie podziękowania  :kwiatek:
Aaaa...poznałam Poniusia i jej Pączusia  🏇
Twój rudzielec też jest prześliczny,i ta jego okrągła dupka  😎
Poniuś,jeździć to ja niestety nie umeim ;-/ Czego przykładem są wyniki z tych zawodów.

Poznałam Amazonke Riplaya z super grzywką  🤣
No i oczywiście gratuluje przejazdów drogim forumowiczkom  😀

I jeszcze kogoś ale obecnie nie pamietam  🙄
Ponia   Szefowa forever.
27 maja 2009 22:32
Poniuś,jeździć to ja niestety nie umeim ;-/ Czego przykładem są wyniki z tych zawodów.

Spójrz na moje i mnie nie denerwuj;]
większosc jak nie wszyscy liczyli ze zdobęde medal w skokach.. i co? dałam ciała na całej lini.. :emot4:


Robin to z budowy mini wersja Amadeusza;]hihi
Kochani, w związku z tym, że dużo ludzi chce zdjęcia a ja nie mam możliwości wysłania ich internetem, to mogę jedynie ponagrywać na płyty,aleeee
jak nagram 30 płyt i każda z nich wyślę to zapłace jakieś 150zeta.
Więc moja propozycja wygląda tak:
Napiszcie na priv kto w jakiej stajni stoi i do jakiej ew. moze dojechać i jak nastepnym razem będę w wa-wie to postaram się zostawić chociaż część, albo umówimy się znów na jakichś zawodach🙂
Teraz urzęduję we wrocławiu.

Mam dużo zdjęć animic, marka waclawika & Petit też (odezwijcie się na priv jak coś )

pozdrawiam
asia 🙂
Widzieliście:
http://www.swiatkoni.pl/news-display/1068.html

Brawa dla naszej ekipy  😀

Swoją drogą ciekawe na jakiej zasadzie są wybierani reprezentanci?  W ogóle to tam jakieś inne zasady mają że każdy musi pojechać i skoki i ujeżdżenie z tego co zrozumiałam?  🤔wirek:
Przy okazji robienia porzadkow na kompie pare fotek z AMP. Galerii nie bylo i nie bedzie, poniewaz nie mam na tyle zdjec niestety.

















reszte mozna znalezc tutaj:

http://picasaweb.google.com/foto.faraa/AMP?feat=directlink
Akademickie Mistrzostwa Polski (organizowane przez AZS) w Jeździectwie w roku 2010 ...
Czy za rok może zabraknąć tych zawodów ?
Niestety z informacji jakie posiadam na dzień dzisiejszy brakuję chętnych do przeprowadzenia Mistrzostw.
Politechnika Wrocławska raczej nie złoży oferty.
Może ktoś z was chciał by zorganizować te przepiękne zawody ?
Pierwsze Mistrzostwa odbyły się w 2000 r. i szkoda by było by się skończyły na roku 2009 ....
Jeszcze jest dużo czasu, by spokojnie zorganizować AMP.

Co wy na to ?

Pozdrawiam serdecznie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się