Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Ma ktoś (jakimś cudem) porównanie zieleni Casual od Caball'a, a nową zielenią Heritage? Może ktoś widział na żywo oba materiały i potrafi porównać kolory..  🙇 :kwiatek:

edit.
Widział ktoś w jakimś polskim sklepie Eskadron Heritage Velvet, kremowy DL najlepiej?  👀 bo przejrzałam sporo sklepów i nigdzie nie widzę

wątek zamknięty
Ja swojego zielonego z konika zamawiałam.
wątek zamknięty
No właśnie zielony i czerwony w koniku jest, a kremowego nie ma nigdzie  😵 napiszę do Pegaza może oni mnie poratują i jeszcze Cavalloshop, bo na cavaliadzie mieli wystawione, a na stronie ich nie ma.
wątek zamknięty
Czaprak Mustang, ochraniacze Lamicell i nauszniki FairPlay 🙂 Derka HKM.
wątek zamknięty
Czarny w racingreen Heritage. Niestety hala nas pokonała i strasznie ciemny wyszedł, a to taki ładny kolor  🙁

wątek zamknięty
tulipan przepięknie !  😍 chyba dla mojego czarnego tez sobie sprawię, ale zastanawiam sie czy Big Square czy velvet lepiej, bo BS pózniej taki szmatki sie robią, ale sa piękne  👀
wątek zamknięty
Ja już BS nie chce, kiepski stosunek ceny do jakości  🙁 Już lepiej wypadają cottony. Jak narazie jestem tym velvetem zachwycona, ale zobaczymy jak po praniu  😉
wątek zamknięty
To zdaj proszę relacje, bo chyba przyjdzie mi kupić dwa takie jak znajdę kremowy 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 grudnia 2016 14:56
Niciaki będą dostępne już od piątku 😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 grudnia 2016 16:51
wątek zamknięty
Kaloszki  😍 szkoda, że takie mdłe te kolory
wątek zamknięty
niciaki nowe są super 🙂. Byłam sceptycznie nastawiona zwłaszcza że braz w kończynki szał 🙂. Cały czas chciałam zeby był nici w koniczynki 🙂


wątek zamknięty
Macie pomysł jakie owijki by pasowały do cottona mustangbrown? Właśnie mój Mikołaj się pytał, jaki profil tej 'derki' musi zamówić. 😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 grudnia 2016 01:10
chyba zwariowałam, ale podoba mi się ten niciak  😵
wątek zamknięty
Mi się wydają te niciaki jakieś takie.. bylejakie.  🙄
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 grudnia 2016 11:22
Od kilku lat Eskadron nie zmierza w kierunku, który mi się podoba.
Chociaż mile zaskoczyli mnie tegoroczną kolekcją Heritage.
Dawno nie mieli czegoś w tak dobrym guście 😉
A nici to dla mnie strasznie jarmarczne są.
Z resztą jakość nie ta...

wolę Caball 😍
B//Vertigo, RG Italy czy inne podobne.
wątek zamknięty
A na moim potworze w zasadzie tylko Eskadron dobrze leży... Kupiłam Anky brokate black- i porażka- pad piękny, ale wyjeżdża spod siodła i się na kopytnym nijak nie układa.. Dobrze, że koleżanka na Ankę chętna...

Kolekcja Heritage bardzo mi się podoba, zwłaszcza Velvet i Brand.  😍

Jak myślicie - na gniadego just blue czy może merlot? (Nie mam nic w bordo do tej pory)?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 grudnia 2016 13:44
Dziewierz jedno i drugie  😀iabeł: A tak serio, jak nie masz bordo, to bierz merlota  😉
wątek zamknięty
Za oknem tak szaro, że odważyłam się na mojego najbardziej poważnego konia zarzucić mango. I oka nie mogę oderwać 🙂 A jeszcze w ruchu to już w ogóle wygląda fantastycznie.

wątek zamknięty
quantanamera, super odmiana, dobry wybór na taką pogodę. Dużo lepiej gra z tą mąścią niż na poprzednim koniu 🙂
wątek zamknięty
Właśnie mój mąż się pytał jaki chcę czaprak Niciaka Eskadrona na Święta  😜

Wybrałam cotton light purple.  💃

Oby zdążył dojść 😉
wątek zamknięty
Dziś doszła do mnie świąteczna paczka z konika..a w niej BS Glossy justblue z owijkami, Brand merlot z owijkami i kantar z futerkiem merlot... 😵 😍
Moje pierwsze takie szaleństwo! Całkowicie zakochałam się w tej kolekcji i rozmyślam czy nie domówić jeszcze racinggreen  👀 💘
Jednak nie ma to jak samej sobie robić prezenty  😜 😁
wątek zamknięty
KaWeRa Koniecznie zamów, na pferdetrends są dwie fotki na haflingerze  😜
http://pferdetrends.com/index.php/en/outfits/english-riding/image?view=image&format=raw&type=orig&id=52750
http://pferdetrends.com/index.php/en/outfits/english-riding/image?view=image&format=raw&type=orig&id=52749

A ja upolowałam na wyprzedaży Brillanta Blue  😍 teraz tylko owijki muszę dorwać i obfocić wszystkie zaległe- nowe czapraki  😁


Przy okazji, do karego koniska derkę z Heritage zieloną czy tą w krateczkę? Kantar zielony czy granatowy?  👀 cotton i owijki już wybrałam zielone, czeka mnie spore zamówienie po świętach  😜
wątek zamknięty
dairoxroxi zdecydowanie zieleń dla karego! A Brillant cudowny, aż ślinka leci na jego widok  :kwiatek:
Właśnie jestem rozdarta pomiędzy sangrią a zielenią..w dodatku pikeur ma piękny golfik w kolorze sangrii idealnie pasujący do kompletu  😜
Chyba wezmę dwa cottony i golfik...boże zbankrutuje..  😵
wątek zamknięty
Macie pomysł jakie owijki by pasowały do cottona mustangbrown? Właśnie mój Mikołaj się pytał, jaki profil tej 'derki' musi zamówić. 😁


Ma ktoś jakiś pomysł? :kwiatek:
wątek zamknięty
Ja z kolei wyjdę z pytaniem o podobieństwo Anky Jasper a Eskadron Racinggreen? Czy owijki jasper będą pasować?  👀
wątek zamknięty
Nirv Przepięknie w tym kantarze racinggreen! 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2016 16:18
Właśnie dotarły moje Niciaki Light Purple (cotton i derka) i są przecudowne! Bardzo mi się podoba ten odcień fioletu 😍
wątek zamknięty
A do mnie dotarło takie cudo  😍
wątek zamknięty
lrotoniasta a co to za cudo ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.