Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

tulipan, piękny ten Twój konieł!

My może masy i rzeźby nie mamy, ale za to chociaż połysk! 😀
wątek zamknięty
Marzenka, jaram się Twoją radością, która bije z Twoich postów :kwiatek: 💘
Więcej fotek wrzucaj! Jak Wam się w ogóle współpracuje?
wątek zamknięty
Amnestria  :kwiatek:

To masz jeszcze 2 😀



Jak widać powyżej, jestem coraz bardziej w nim zakochana. Pomijając cieżki początek (gleba za pierwszym razem jak na niego wsiadłam) to jezdze go regularnie od miesiaca i jestem zachwycona jakiego świetnego konia udalo mi sie kupic. I w obsludze i w jezdzie jest bardzo milym, poslusznym, chetnym do pracy koniem, pozbawionym zlosliwosci.
Jedyną jego wadą jest histeria na szlauf z wodą, przy czym generalnie jest to koń "sila spokoju".
Do tego jest strasznym łakomczuchem i miziakiem, a przy tym delikatesem (wyciera sie i obciera od wszystkiego - czekam własnie na trzeci popręg dla niego 😀)
wątek zamknięty
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
10 sierpnia 2017 14:00
A ja się pochwalę fotką z sesji ślubnej . Na zdjęciu bez męża , za to z mojej hodowli Orientem :-) Uwielniam tego nicponia.

Giga fota 🤬
Fotka zmniejszona.
wątek zamknięty
Marzena, mądre oczy ma 😀 Cieszę się, że spełniasz swoje marzenia 😍 😅
wątek zamknięty
😉
wątek zamknięty
Pochwalę się moją dziecinką.  😍

wątek zamknięty
scarllet , ożesz! Jak nie przepadam za gniadymi, tak twój jest przepiękny  💘 Koniecznie wrzuć więcej! Jak się nazywa, ile lat. Chętnie usłyszę coś więcej 🙂
borkowa. jaki znudzony hihi 🙂
wątek zamknięty
ontaria ojej dziękujemy!  :kwiatek:
Smoczyca ma 8 lat, wielkopolska, charakterna panikara z niej! Jak to kobyła ...  💃

Pierwsza fotka za duża.
wątek zamknięty
scarllet fajnie umaszczona i wymalowana 💘 moja ulubiona maść z kompletem ładnych skarpet i odmiany 😜
wątek zamknięty
scarllet fajnie umaszczona i wymalowana 💘 moja ulubiona maść z kompletem ładnych skarpet i odmiany 😜


Tez mnie tym kupiła! Dziekuje!  😍 :kwiatek:
wątek zamknięty
scarllet , to jest właśnie odcień gniadego, na który liczę u swojej małej 🙂
Niedawno minęło nam 11 lat (jak ją znam) i 10, jak jest moja. I nawet do kasku dorosłam 😉

Nie wiem czemu tak wyszła, ale nie jest aż tak gruba  😁

I przy okazji jeszcze Burzu:
wątek zamknięty
Marzena, ale sympatyczny koń!
scarllet, śliczna 🙂
borkowa., elegancko 😉

Mam kilka fotek mojego emeryta od koleżanki :




No i młody:


wątek zamknięty
ontaria spodziewasz się maleństwa kopytnego? 😉
wątek zamknięty
anai , oba wyglądają świetnie 🙂
Fokusowa , od mojej niestety się nie doczekam, więc musiałam sobie poradzić inaczej. Kupiona, ale jeszcze do mnie nie dotarła. Roczniak już 🙂
wątek zamknięty
Wrzucam moje żółte stadko 🙂













wątek zamknięty
ontariamasz pięknego konia bardzo  😍 nie przepadam za wielokolorowymi końmi ale twój ma coś w sobie. Może to ta grzywa? Piękna 🙂

anai twój młody jaki ma nochal różowy 😀

tajnaa ambitny maluch 🙂

wrzucę też swoją łajzine, bo ostatnio częściej mogę ja oglądać na zdjęciach niż na żywo  :/

wątek zamknięty
Ollala🙂 , jakie świetne ujęcie! No ja moje też na zdjęciach. Cztery miesiące już mija jak mogłam je zobaczyć, a jeszcze dwa przede mną 😉
tajnaa , ojaa  😍 Ale super są. Mały skradł mi serce!
wątek zamknięty
ontaria a co się stało że nie możesz ich odwiedzić? Otylia to taki trochę koń-wąż, lubi się przytulać i oplatać człowieka swoją dlugaśną szyją 🙂
wątek zamknięty
maliniaq   Just do your job.
24 sierpnia 2017 21:25
Wywołana przez Fokusową wrzucam aktualne zdjęcia mojej już nie takiej małej końskiej sierotki  😉
Moja Ruda i dzielna Bella Monavia 😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 sierpnia 2017 21:34
Jeny! Jak ten czas leci! Dopiero co pytałaś, co z sierotką począć 🙄 Kawał konia z tej sierotki teraz! A jeszcze pewnie urośnie i się rozrośnie 😉 Piękny!
wątek zamknięty
Ollala🙂 , praca. Siedzę za granicą do końca października. Konie mają wakacje 😉
maliniaq , chwyta za oko! Piękna bardzo 🙂
wątek zamknięty
maliniaq pięknie wyrosła! Bardzo trzymałam za Was kciuki te kilka lat temu, super, że wszystko się tak potoczyło, a mała wyrosła na piękną pannę, do tego w blond kasztanie! Gratuluję kobyłki  :kwiatek:
wątek zamknięty
maliniaq, pięknie wygląda Twoja sierotka. A tak niedawno wszyscy trzymaliśmy kciuki, żeby jej się udało 😀
tajnaa, młody jaki skoczek 😀
ontaria, dzięki, najbardziej cieszy kondycja seniora.

Dzieciak z pierwszych LL:




wątek zamknięty
maliniaq   Just do your job.
29 sierpnia 2017 13:49
Dziękuję wszystkim za miłe słowa i kciuki! Wiele dla nas znaczyły w tym ciężkim początkowym okresie i pewnie dzięki nim i osobom, które w nas wierzyła nam się udało  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

anai młody idzie jak burza przez parkury! Pięknie wygląda!

tajnaa piękne te twoje żółtki!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 sierpnia 2017 20:52
Miałam mieć ładne zdjęcia z jazdy... ale że jazdę miałam do d... to i zdjęcia do d... Jedno się udało z początkowego stępa, to wrzucę na własną pociechę 😁
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
30 sierpnia 2017 15:33
a u nas miały być zawody, miał być rozwój, a wyszło jak zwykle... od miesiąca leczenie 🙁
Zdjęcia sprzed feralnego sierpnia. Zaczęłam powoli wsiadać, mam nadzieję, że szybko wrócimy do formy






wątek zamknięty
Podciągnij nachrapnik do góry, dwie dziurki minimum  😉
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
30 sierpnia 2017 19:22
już podciągnięty 😀
wątek zamknięty
anai drugie zdjęcie WoW jak się niesie skubaniec w tym galopie!ten zad  😜  😜
my podskakujemy sobie radośnie i jestem mega szczęśliwa ze ten mój konik  coś robi w swoim życiu  🥂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.