Końska Rewia Mody XI 2017

Co z tym eskadronem?? Nie wiem czy czekać na cottona czy odkladac na Anky 😁 Jeszcze mi sprzed nosa zwineli racingreen 👿
wątek zamknięty
Anil22 - a na jakie kolory cottona liczysz?
wątek zamknięty
Bordo, fiolet, pomarańcz  😀 Horze chyba w najnowszej kolekcji ma fiolet.
wątek zamknięty
Szokomole też ma fiolet, całkiem niegłupi zresztą.
wątek zamknięty
anil22, to zbieraj na Anky 😉
wątek zamknięty
A jakieś brązy albo czernie będą? 👀
wątek zamknięty
A jakieś brązy albo czernie będą? 👀


Oba 😉
wątek zamknięty
CZEKAM. 😜 😜 😜
wątek zamknięty
Kolory sa w watku ankowym 🙂
wątek zamknięty
Laguna coś mi się  wydaje,  że  wiesz coś o nowej  kolekcji  Eskadrona,  zdradź szczegóły  :kwiatek:
wątek zamknięty
kochani  :kwiatek: gdzie znajdę jeszcze eskadron merlot heritage XL lub L  promo cenie? (bordowa) jakby komuś rzuciła się w oczy, będę wdzięczna za info
wątek zamknięty
Precelek,  marne szanse. Ja też szukam już od roku tych derek w rozm L i XL i jak narazie bez rezultatu 🙁

RatiNa, Niestety nie mogę nic zdradzić.
wątek zamknięty
Laguna jak możesz trzymać taka tajemnicę tylko dla siebie 🤔  😀iabeł: Ja myślę o czymś ciemnym. Ale niebieski mam, szary mam. A bbsic mam pod reką ciągle więc czarny, brąz, biały i granat.
Powiedz zaskoczą czymś?
wątek zamknięty
Laguna, - a co wyjdzie? Classic, niciaki i co dalej? NG czy może coś w stylu hertridge?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 sierpnia 2017 19:10
O ile się nie mylę to jest w sklepie Koński Świat, ale chyba nie na promocji ta derka merlot.
wątek zamknięty
Nie ma ng, będzie haritage  😉
wątek zamknięty
Oj ja to chyba bede na caballa czekać. Widziałam zapowiedź 😍
wątek zamknięty
anil22, moda na Equestrian Stockholm dotarła do Caballa 😉 Ale to chyba dobrze, bo wygląda bosko zapowiedź  😍
wątek zamknięty
A są jakieś bardziej obszerne te zapowiedzi? Bo ja widzę kawałek granatowego czapraka i nic więcej. 👀

No ja bym się nie obraziła, jakby ktoś w ogóle bezczelnie skopiował takie Iceblue i Silver Browna z ES razem z kamizelkami w niższej cenie, bo są przeprzepiękne, a ja przeprzebiedna. 😁
wątek zamknięty
kitty, - rewelka! Ciekawe w jakich kolorach... 😀
wątek zamknięty
Zuzu. Jest jeszcze jedna firma, która robi w sumie kopie. Ale mi nie zależy na metce tylko na wyglądzie czapraka  😁
https://www.facebook.com/caball.twojeakcesoriajezdzieckie/photos/a.1075526305913127.1073741852.590316871100742/1075802162552208/?type=3&theater
wątek zamknięty
Nowy Eskadron, chyba  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
dairoxroxi, - oby nie... szarości z różem, zginę! 🤣 A jeszcze anky taką cudną kolekcje puszcza, że minimum 2 szmaty będą moje...
wątek zamknięty

Fajne połączenie z MatychyDressage, że ja na to nie wpadłam  😁
wątek zamknięty
dairoxroxi Masz racje to będzie chyba nowy CS sugerując się tym filmikiem na fanpage Reitsport Hinrichs :
https://www.facebook.com/119271011464040/videos/vb.119271011464040/1524400730951054/?type=2&theater
wątek zamknięty
Wygląda jak minimalnie zmodyfikowany chocochip. Mam nadzieję, że jednak to nie do końca to. 🙁
wątek zamknięty
flygirl Właśnie też to zauważyłam, dla mnie tak kolekcja - jeśli to ona, oczywiście. To będzie totalna porażka, ale to tylko moje zdanie  😅
wątek zamknięty
anil22 też choruję na tego Caballa  😍
wątek zamknięty
Ten eskadron nowy to raj dla właścicieli kobył :P Ech, czekam na jakiś ciemny fiolet, bo tak mi się prosty cottonik zamarzył... Może heritage coś zaoferuje.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.