Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

PumCass   zachowaj zimną krew!
30 grudnia 2017 14:20
ansc Ale fajny dzieciuch! Zabieranie źrebaków w teren to świetna sprawa! Na pewno wyrośnie na dzielnego konia!
Magda Pawlowicz Chciałabym mieć koło siebie takie "kąpielisko", moczyłabym ogiera dzień i noc 😂
Livia Nie ma czego zazdrościć, ja już czasami siły nie mam do tej grzywy 😜
Na_biegunach Nie! Koniec! Przesadziłaś! 😵 Czy ty chcesz abym popadła w depresję?! Cudnie macie!  😍

My za to dzisiaj nietypowo, bo w towarzystwie 😁 Spacer zaliczyliśmy w towarzystwie forumowej Harji i stajennej belgijskiej babulce  😅
Krajobraz wiosenny - temperatura zimowa 😀


(Tak, babcia nie ma ogona 😉 Jest importem z Belgii, tam kopiowane ogony u belga to norma)


Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
30 grudnia 2017 17:28
Chodźcie i weźcie sobie ten śnieg w pakiecie z wiatrem i mrozem :P Brr!
Jutro planujemy wypad zdjęciowy i nie wiem co to będzie. Pewnie gęba czerwona jak u bywalców spod budki  😡
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 grudnia 2017 19:19
I nam się udało dziś pojechać w teren 🙂 I zaliczyliśmy pierwszego w tym sezonie jesienno-zimowym Pana Łosia 😀 Z 500m nam towarzyszył, odkłusowując kawałek i stając żeby na nas popatrzeć, równolegle do drogi, którą jechaliśmy. Piękny był, duży, ciemny i miał spore poroże. Niestety mój telefon jakoś nie ogarnął tematu, ale cosik tam widać 😉 i oczywiście musi być uchate z blondyna na dokładkę 😀
Teren sylwestrowy zaliczony, petardy waliły w oddali, pogoda sprzyjająca 🙂, więc jaki ostatni dzień roku, taki...(to samo dotyczy: jaki pierwszy dzień roku, taki...więc jutro też na koń)

Wszystkim terenowcom życzę szczęścia w 2018 i zdrówka dla naszych pegazów, spokojnych i bezpiecznych terenów w harmonii i równowadze z końmi.
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2017 15:35
ansc, faktycznie, było super wczoraj i skorzystaliśmy 🙂

Watrusia, to współczuję i dużo zdrowia dla kobyłki 🙂

PumCass, mimo wszystko chciałabym, żeby moje oba miały choć pół tej objętości 😁

RioBrawo, świetnie wyglądacie 🙂

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - przede wszystkim bezpiecznych terenów, zdrowia dla koni i bezpiecznych ścieżek 🙂 Pozdrawiamy z sylwestrowego spacerku 😉

RioBrawo-jak to organizacyjnie robisz,zeby dzisiaj i jutro pojezdzic?masz konia pod domem?pytam z czystej ciekawosci 🤣 zazdraszczam terenu,mi się nie udało zakończyć roku fajnym terenem.Po opadach ujezdzalnia to bajoro a boję się jechać sama do lasu na wystanym koniu (w sensie niejezdzonym od ponad tygodnia). 🙁
Livia-fajne te Twoje chłopaki,jak sie dogaduja?chyba jest przyjaźń? 🙂
Mam konia w przydomowej 🙂, dokładnie 10 kroków od domu (dawna leśniczówka w Borach Tucholskich), a że od roku wreszcie pracuję jako freelancer w domu, to mogę wsiadać codziennie i przeważnie robię to rano 🙂. Ostatnie 15 lat zawsze miałam konie w przydomowej stajni, ale pracowałam na etat, teraz jako wolny ptak 🙂😉) mogę śmigać o dowolnej porze, po zawsze suchych (niesamowite), piaszczystych duktach tucholskich.
Livia dzięki 🙂, a Twoje synchronicznie widzę pozują 🙂
Livia, dziękuję  :kwiatek: Tobie i wszystkim życzę dużo zdrowia, aby  w Nowym Roku, wszystko układało się jak najlepiej.
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2017 18:06
andzia, bardzo fajnie się dogadują. Na spacery chodzą razem bez problemu, nawet się brzuchami obijają czasem jak idą blisko siebie 😁

Watrusia
, dziękujemy 🙂

RioBrawo, zazdroszczę takiej pracy! 🙂 A co do synchronu... popatrz na zdjęcie z załącznika, to dopiero kopiuj-wklej 😀

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
31 grudnia 2017 18:54
No dobra Dziewczyny przesadziłyście! Mówiłam weźcie sobie ten śnieg, ale nie chodziło mi o cały 😉
Nie ma śniegu, słońce nie wyszło  😂  Sesja do powtórki w nowym roku
Ciepło było i konie niezbyt rącze. Takie... mało kozackie 😉 Jutro trzeba godnie rozpocząć nowy rok, oby więcej pary miały  🏇
Ujęcie z czapy



Portret zimowy lol

Uszko pytające




Zdrówka dla koni i bezliecznuch terenów w Nowym Roku!

Teraz stoje w stajni, gdzie moge po kazdej jezdzie wyjechac na stepa do lasu. Ale slisko niemozliwie dzis bylo!
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2018 11:27
Pozdrawiamy noworocznie, mimo średnio sprzyjającej pogody 🙂

Wzajemnie, dzisiaj fotek brak, ale pogoda dopisała, +8, lekkie słoneczko, trochę wietrznie, co zaskutkowało 1 spłochem 🙂 wiatrowym, a jeszcze jakiś psiak biegał luzem w lesie i też spowodował lekkie zatrzymanie 🙂, ale noworoczny teren zaliczony i oby cała taka zima była.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 stycznia 2018 14:05

Dołączam się do życzeń na Nowy Rok: Zdrówka, pogody ducha i samych pozytywnych przygód na szlakach!
Dzisiaj konie się obijają. Nie miałam serca mamutów wyciągać. Jutro będzie chłodniej 🙂
I ja dzisiaj zaliczyłam terenik  spacerowy
Nie mogę obrócić zdjęcia🙁

Usunęłam zdublowany post i obróciłam zdjęcie.

Livia, dzięki :kwiatek:.
PumCass   zachowaj zimną krew!
01 stycznia 2018 16:17
Również pozdrawiamy noworocznie!  :kwiatek:
Ekipa belgijska w akcji!  😎


😁


Na_biegunach akurat tego samego dnia, tylko w nocy zaczął u nas prószyć śnieg  👀 Przypadek?  😁

Usunęłam zdublowany post.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 stycznia 2018 16:30
PumCass, aha!
Belgijski spacer 3-pokoleniowy 😀
PumCass a ziemia się trzęsie  😁 aż jestem ciekawa jak ludzie reagują na taką ekipę  😍  😍
My też dzisiaj zaliczyliśmy teren noworoczny, podłoże tylko w jednym miejscu pozwoliło na szaleństwa i jakoś specjalnie nie musiałam grubasa do tego zachęcać  😜 poczuł nowy rok w zadku  😁
RioBrawo-tak właśnie pomyślałam.Rozwiązanie idealne,dla mnie na razie nieosiągalne marzenie.
Dziewczyny-udanych terenów,zdrówka dla kopytnych w Nowym Roku,dużej ilości pozytywnych wrażeń! 🙂
Piękne zdjęcia jak zawsze!
Nie wiem kto ukradł śnieg, ale niech go odda. U nas za moment ma paść rekord temp. na plusie w styczniu. Pomocy.

Również dołączam się do życzeń.
Ja w terenie nie byłam, ale dzielnie ruszam konia. Zarówno 31 jak i 1 stycznia.
Odbije sobie plac w weekend jak pogoda pozwoli.

Pozdrawiam!
U nas też ciepło, na zmianę z przymrozkami, w sobotę było strasznie twardo i ślisko, teraz okropne błoto, trudno znaleźć nie rozjeżdżoną ścieżkę w lesie, ciężki sprzęt straszne niszczy ścieżki  😵 można ćwiczyć zagalopowywania i przechodzenie do stępa z galopu na krótkich odcinkach 😉
Pozdrawiamy w nowym roku! U nas też zimy nie widać

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 stycznia 2018 17:01
PumCass Grubasy przefajne w takim składzie 😀 Babcia taka stateczna 😉
RioBrawo Zazdroszczę takiej pracy! Ja mieszkam w bardzo podobnym terenie, u nas też ścieżki w lesie suche, podobne grunty, ale jedynie weekendy nam zostają do czasu aż się dzień do 20 wydłuży 🙄
izydorex Bardzo fajna fotka, klimatyczna, podoba mi się, mimo, że na pierwszy rzut oka bura i ponura 😉
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2018 15:30
Co tu taka cisza? 🙂
U nas wreszcie wyszło trochę słońca - od razu inaczej się żyje 😀

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 stycznia 2018 16:31
Jeździmy, jeździmy 😀 Nie ma, że zimno, bo zawsze się jakaś "rozgrzewka" znajdzie 😉 I dziś i wczoraj teren zaliczony. Od tygodnia na minusie więc wszędzie ziemia zmarznięta, ale dziś pojechaliśmy w inną część lasu, gdzie więcej dróg jest porośnięte mchem lub pokryte ściółką to i pogalopowaliśmy co nieco 😀 Pojechaliśmy też nad Wisłę wczoraj bo pogoda była piękna i słoneczna.
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 stycznia 2018 17:46
U nas dziś tak mrozem dowaliło i mroźnym wiatrem, że ziemia jak beton i gruda straszna... Ja chcę już wiosnę, albo prawdziwą zimę
Podpinam się. U nas zimno, gruda straszna (chociaż koń ma ją w zadzie), ale śniegu brakuje. Zatem albo wiosna przyjdzie, albo prawdziwa zima.
W Poznaniu spadł śnieg więc z samego rana wyruszyliśmy w teren. Uwielbiam takie śnieżne tereny  😜



zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 stycznia 2018 06:20
U nas też nasypało 😍 Trzymam kciuki, żeby poleżał ten śnieg do weekendu .... 🏇
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
18 stycznia 2018 20:42
Co tu taka cisza? 🙂


Poszułam się wywołana ;do tablicy. Terenujemy 🙂 Nawet zdjęcia są, tylko czasu na przejrzenie brak.
Mały przedsmak z dzisiaj. Bez żadnej końskiej części ciała, ale z końskiego grzbietu :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się