produkty ANKY

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
30 stycznia 2018 22:32
ponoć od lutego zacznie napływać do sklepów 😀 jak dla mnie granat  💘 coral, raisin i gulf stream jednak 😀 który kupię, nie wiem :P chyba muszę się przejechać do sklepu jak już dojdą i obejrzeć je na żywo 🙂
A może zna ktoś sklepy, gdzie są dostępne Anky w Niemczech??
Wie ktoś może, czy w Animalii będą w ogóle w tym sezonie Anky wszechstronne? Bo albo jestem ślepa, albo są tylko i wyłącznie ujeżdżeniowe.
Pytanie do tych, co widzieli na żywo - czy nowy light gold to taki typowy beż (wiadomo, że na koniu brokat prawie znika) czy jednak jest w nim więcej życia?
To chłodny odcień czy cieplejszy?
Ma ktoś może porównanie lub zdjęcia w świetle dziennym
Print brokat cognac - cooper -  Powder Print brokat sand?  w dowolnej konfiguracji...
Porównanie ruby i raisin ... myślałam ,że będzie większa różnica..w sensie ,że raisin będzie taki bardziej śliwkowy
Porównanie ruby i raisin ... myślałam ,że będzie większa różnica..w sensie ,że raisin będzie taki bardziej śliwkowy


Dziękuję ci dobra kobieto... Już mi się raisin tak nie widzi po twoich zdjęciach... Portfel odetchnie. A mówiłam, że nigdy więcej anky a tu dwa mi wpadły w oko  😁
Który to Ruby?  😁 A tak serio są podobne, jak ma się jeden szkoda kupowac drugi.
Czy Madeira ma coś wspolnego z Raisin?Czy zupełnie różne?Na zdjęciach trochę wpada w fiolet albo bordo.Ktoś moze ma porównanie? :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
25 lutego 2018 12:23
Widokowa, no raczej nic wspólnego, to bardziej ruby, a gdzie ruby to madeiry. 🙂
Szukam jakiegoś wytłumaczenia żeby nie kupić.Chodzi za mną jak cien 🤔wirek: 😍
SzalonaBibi, to jest zdjęcie z komórki i moim zdaniem tak sobie oddaje kolory. Obydwa pady są wyblakłe, a tak nie jest. Raisina dobre fotki będę miała wieczorem, a na przykład ruby w ledowym świetle na hali to taki kolor:



Za to z nowej kolekcji jeden z ładniejszych kolorów to light gold. Zdecydowanie ciepły, słoneczny, ale wyraźnie beżowo-piaskowy, a nie żółtawy. Miodzio 😁



Alez piekny....
Dzięki quanta  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 lutego 2018 19:32
Quanta a weź Ty idź z tymi zdjęciami light gold'a... Do tej pory kolekcjonowałam pady dla siwusa, zmienił mi się koń na gniadego i taaaakie cudeńka pokazujesz? Litości nie masz!  👿 🙇 😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 lutego 2018 19:37
Śliczny ten light gold  🙂 Gdybym nie miała sand'a, to pewnie bym się skusiła
Piekny ten light gold 😍
quanta moj ruby wyglada na zdjeciach jak brudny bordo, a u ciebie już bardziej jak róż lub czerwień🙂
No a właśnie ja się jakoś wyleczyłam...może też dlatego ,że te kolory na żywo wydają się takie mniej nasycone niż na folderowych zdjęciach..a na Siwym takie mdłe jasne kolory to słabo wyglądają...light gold totalnie odpada bo by się zlał z koniem,coral jest jaśniutki: taka rozcieńczona brzoskwinia na ciemnym koniu super...na Siwym :bleeee...czekam jeszcze na night blue na żywo...no nie wzbudziło u mnie efektu wow...może dlatego ,że to taka powtórka najlepiej sprzedających ostatnimi czasy kolorów: różnią się o ton może dwa....ogólnie czekam do kolekcji jesień/zima 2018/2019  🤣
Ja zastanawialam sie nad coralem dla karego. Ale chcialam taka brzoskwinie. Chyba musze do Holandii skoczyc zeby na zywo obejrzec. Bo faktycznie roznia sie sporo od zdjec katalogowych.
Muuuuszę mieć ten light gold  😍 Bez niego moje jeździectwo leśno terenowe straci sens  😁 No i chyba nie muszę sprzedawać żółto pomarańczowych ochraniaczy - a bardzo je lubię i nie mogłam się zdecydować czy dokupować czaprak czy je sprzedawać.
A raisina muszę pomacać...
Czy organizowanie napadu na bank może być tu, czy mam się przenieść do wątku westowego? Bo szukam ekipy  👀
Hahah biere udzial 🤣  na pewno straci sens 😉
Jak dla mnie wyszła im obłębna kolekcja.Aż ciężko zdecydować się na jeden kolor.
Podpinam się do skoku na bank!  🏇
Wrzucam zdjęcia
Rasin:


i przepiękny BLACK ze złotą nitką  💘
KLIK
KLIK

Zdjęcia giganty!
Moon   #kulistyzajebisty
27 lutego 2018 12:35
karusioowa, hejt juuuu, no to piękne bordo tak mnie kuuuusi...! Chyba tylko do patrzenia na sucho, bo do gniadego Kula jak pięść do oka...  🤔wirek:
A ja kliknęłam light golda  😜
Uwaga,uwaga ruby farbuje 😤 ...prać tylko z czerwonymi lub czarnymi czaprakami  🤣
karusioowa, - jak się ciesze, że nie zdecydowałam się na granite, ten czarny wygląda dużo lepiej 😍
tulipan, - czekam na fotki na Szymku! 😀
Może się uda nawet w tym tygodniu obfocić  🙂
Mam więcej fotek 🙂

Pozytywnie zaskoczył mnie titanium, bo miałam go za zupełnie bezsensowny kolor, w dodatku złoty brokat nijak mi nie kolidował z chłodnym szarym materiałem. A ten pad jest bardzo ładny, szczególnie w słońcu.





Raisin - ciemniejszy i bardziej stonowany niż ruby:



Niestety dwa ostatnie pady fociłam w cieniu, słońce schowało sie za chmury. Trudno je ładnie uchwycić.

Coral - brzoskwinia, ale wpadająca w róż:


Gulf stream - seledynek, ale wpadający w lekki błękit, tym niemniej wyraźnie zielony:
quanta te dwa piwerwsze to titanium? Mi sie coraz bardziej gold podoba. 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się