moda, ciuchy etc...

a podlinkujecie przykłady? Bo ja się zatrzymałam na tych niby atłasach, satynach czy co to jest
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 lutego 2018 08:46
Mohito. Na zdjęciu nie widać ale w talii ma trójkątne wycięcia
keirashara nie twierdzę, że to niemożliwe, bo sukienkę kupiłam (no name, na vinted 😉 ), ale trudne. Wystarczy w grafikę google'a wpisać "sukienka na wesele". Idzie się załamać. Tzn. skoro jest sukienek w takim stylu dużo, to chyba jest popyt. Mi się one nie podobają.
Mi było trudno znaleźć sukienkę bez falban, tiulu, w prostym kroju, ale nadal będącym krojem sukienki wieczorowej, a nie biurowej/fartuchowej/uniformu. I nie w kolorze czarnym, białym, czerwonym (podobno też nie można) i w moim przypadku też nie w kolorze różowo- beżowo- nudziakowym (to nie mój kolor).
Udało się, znalazłam.
Pozostało mi jeszcze szukać sukienki na wesele późno- jesienną porą i wiem, że tu będzie jeszcze trudniej, bo będzie musiała to być sukienka do rajstop, a nie uznaję beżowych/cielistych. 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2018 11:24
Orsay dla mnie odpada w kwestii jakości 🙁


Ja zawsze trafiam u nich na ciuchy super jakościowo  😍 Jakbym miała ubierać się w jednym sklepie, to tylko tam. Do tej pory zdarzyło mi się kupić jeden sweter, który zmechacił się po pierwszym założeniu - oddałam i po kilku dniach miałam pieniądze na koncie  🙂


A fajne sukienki najczęściej trafiam w.. ciuchach  😁 Bo nie lubię masówek i wyglądania tak samo jak ktoś inny.
Orsay dla mnie odpada w kwestii jakości 🙁


Aż mi się głupio zrobiło, bo mam od nich sukienki, które noszę od lat. I to nierzadko. Zdarzały się buble, ale raczej nie w sukienkach.
ashtray, - po prostu źle wpisujesz 😉 Google (czy wyszukiwarka ogólnie) szuka po słowach i trafności - "sukienka na wesele" pokaże Ci głównie różowe falbany jak z amerykańskich filmów, bo to są kiecki typowo na wesele. I zapytanie ma duży % trafności. A Tobie chodzi o elegancką sukienkę, którą ubierzesz na wesele, a nie typową weselną, co dla mechanizmu wyszukiwarki nie jest tym samym, więc musisz wpisywać "kolor+sukienka", np "granatowa sukienka", czy "prosta sukienka"  lub szukać po stronach 😉
Co do rajstop - teraz jest taki wybór, że na prawdę można coś wybrać, nie z cielistych. Modeli "modowych" jest zatrzęsienie, w tym takich mega eleganckich też 🙂 Ja byłam w czarnych rajstopach już na dwóch weselach, bo też średnio lubię cieliste, dość ciężko dostać odcień nie opalony, nie żółty i nie trupi, nikt złego słowa nie powiedział.
Co do kolorów... no biel rozumiem, ale czerń, czerwień - to już zależy od panny młodej. Ja też unikałam (bo bałam się psioczenia) i poszłam w fioletowo-burgundowej, ciężko mi kolor opisać, ale było pełno osób w czarnych i czerwonych kieckach, ciężko o inne w sezonie jesień-zima. O czerwieni też nigdy nie słyszałam przesądu z resztą. Bezpieczny i elegancki jest z pewnością granat, zieleń (butelka to bardzo elegancki odcień), jak komuś pasują, to w sumie niebieskości jest pełno.

Ja i mamcia mamy dużo kiecek, czy ogólnie ubrań z orsaya i imo są bardzo przyzwoitej jakości. Mają buble, ale mają dużo fajnych rzeczy.
Znajoma moja kupuje kiecki na lou i tam sprzedaje po imprezie. Mówi, że wychodzi na "jednorazowych" kieckach na zero lub czasem nawet z lekkim zyskiem 😉
Spoko, dziewczyny, nie musicie mnie przekonywać 😉 Ja mam po prostu swój gust, wydaje mi się, że swój styl, dlatego trudno jest mi znaleźć coś, co będzie mi się podobało pod każdym względem i spełniało moje wymagania.
I w sumie mając swój styl, bez sensu jest proszenie o rady (de facto nie prosiłam). Rzuciłam tylko hasło, że nie podoba mi się 90% sukienek na wesele. Także luz laski, poradzę sobie 😉
keirashara to był przykład, nie robię zakupów w ten sposób 😉 Chciałam tylko pokazać jaki jest trend. Z tego co widzę, to na weselach też on obowiązuje. Takie mam przynajmniej spostrzeżenia. On mi się nie podoba. Tyle w temacie 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 lutego 2018 15:43
Dziewczyny, poszukuję kostiumu kąpielowego (góra obojętna, majtki brazylijskie lub stringi) w kolorze czerwonym. Nic nie mogę znaleźć 🙁
Help!
ashtray, - na żadnym weselu, na którym ostatnio byłam nie było osoby w różowej czy nudziakowej falbankowej kiecce, więc nie wiem, czy jest taki trend, czy internety tak po prostu wypluły 😉
yga, - tu są z dwa modele w czerwieni, może akurat podpasują - https://whitervbbit.com/pl/c/Stroje-kapielowe/30

Znacie może jakieś miejsce z fajnymi torbami? Szukam czegoś mniej sportowego (w miarę eleganckiego), ale pojemnego, żeby zmieścić np strój na siłkę. Musi być opcja noszenia na ramieniu. Materiał - nie skóra, chętnie bawełna itp.
Znalazłam np takie coś
https://zuziagorska.pl/pl/p/Hobo-Wool-100-Grey/1107
https://www.pakamera.pl/torby-na-ramie-damskie-duza-torba-worek-black-nr2015236.htm
https://www.moose-design.pl/torby/118-chameleon-g-grey.html
I w takim stylu szukam, tylko że chętnie taniej albo chociaż sprawdzona marka, może jakaś 'manufaktura'?
magda blogerka juliarozumek ma swój sklep i tam są torby z bawełny płótna itd, tylko ma dość charakterystyczny styl 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 lutego 2018 20:14
magda szukasz trochę czegoś innego, ale ja przyzwyczajona do eleganckich skórzanych torebek kupiłam sobie jakiś czas temu wielką torbę Cargo w kolorze moro - od tamtej pory nie rozstaję się z nią na krok czy to do dresów czy do szpilek  😂 mieści wszystko - obiad, laptopa, książki, rzeczy na siłownię, ciuchy na weekendowy wyjazd. I ma udźwig 60kg. Najbardziej uniwersalna rzecz jaką kiedykolwiek miałam 😉
smarcik, pokaż! Do szału doprowadzało mnie wieczne przepakowywanie się między torebkami, więc teraz albo do dresów noszę skórzaną torebeczkę, albo do obcasów bawełnianą torbę. 😁 Ozłocę tego, kto pomoże mi znaleźć coś pasującego do jednego i drugiego. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 lutego 2018 20:34
mundialowa ja nie wiem, czy ona pasuje do czegokolwiek  😂 Ale kocham ją ogromnie. No i jest z cordury, więc nie przemaka a jak się pobrudzi to można ją wsadzić pod prysznic. Ja mam taką a chciałam żółtą, ale akurat nie było. 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2018 08:11
KLIK


😂


edit:

Mana mana mają teraz worki, w niektórych kolorach w promce 😉
https://manashop.pl
Czy kojarzycie plecaki w stylu "Kanken", ale spokojniejszych cenach? 🙂 Nie chodzi mi o podróbki, raczej coś, co właściwościami i stylem będzie odpowiadało temu, co Kanken (miejski styl, stonowane kolory, absolutnie nie typowe, kolorowe, sportowe plecaki).
Dziewczyny, a co jest z czerwonym nie tak? Przeszłam dziś przez monnari, orsaya, top secret, reserved, mohito...jedyne co mi się podobało w miarę i kojarzyło z weselem było czerwoną koronką z monari i czerwoną kiecką z moltona i ta ostatnia była super i była też granatowa, ale za 800 zł  😵
Mana mana mają teraz worki, w niektórych kolorach w promce 😉
https://manashop.pl


Ma ktoś torbę z tego sklepu?
nika77, - robiłam aż research o tym czerwonym z ciekawości i żadnego powodu rozsądnego nie znalazłam, poza tym, że w czerwonym nie wypada, bo zbyt sexy i będzie się odwracać uwagę od panny młodej 😂 Ja tego przesądu nie słyszałam i jak masz możliwość to spytaj panny młodej lub kogoś jej bliskiego, czy ona ma coś do czerwieni 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2018 09:47
[quote author=JARA link=topic=168.msg2754816#msg2754816 date=1517904675]
Mana mana mają teraz worki, w niektórych kolorach w promce 😉
https://manashop.pl


Ma ktoś torbę z tego sklepu?
[/quote]

Ja będę mieć, zamówiłam wczoraj  😍
To czekam na opinię, bo kuszą bardzo.  🤣
Znacie może jakieś miejsce z fajnymi torbami? Szukam czegoś mniej sportowego (w miarę eleganckiego), ale pojemnego, żeby zmieścić np strój na siłkę. Musi być opcja noszenia na ramieniu. Materiał - nie skóra, chętnie bawełna itp.
Znalazłam np takie coś
https://zuziagorska.pl/pl/p/Hobo-Wool-100-Grey/1107
https://www.pakamera.pl/torby-na-ramie-damskie-duza-torba-worek-black-nr2015236.htm
https://www.moose-design.pl/torby/118-chameleon-g-grey.html
I w takim stylu szukam, tylko że chętnie taniej albo chociaż sprawdzona marka, może jakaś 'manufaktura'?


Nenukko sprawdź. Mają fajne, wielgachne torby.
Altiria ja mam dwie i są fantastyczne! Po pierwszej powiedziałam, że już nigdy więcej żadnej torby z sieciówki. Super wykończenie, duży udźwig, spersonalizowany haft w cenie, jedyny minus, ale tak na prawdę może to plus - długi czas oczekiwania. Na swoja ostatnią czekałam dwa tygodnie. Torby trzymają się świetnie, na mojej prawie 2 letniej nie widać w ogóle śladów użytkowania, na sieciówkowej torbie pierwsze przetarcia pojawiały się już po pół roku.
Pierwszą mam czarną z ekoskóry, drugą materiałową moro 🙂
Polecam bardzo!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lutego 2018 08:53
No według regulaminu czas oczekiwania to 6-10 dni plus wysyłka, także może wyjść 2 tygodnie, ale o tym kupujący jest od razu powiadamiany, bo oni szyją taką torbę po tym jak ktoś ją zamówi. Nie maja już ich uszytych i nie leżą oczekując, aż ktoś zakupi.
Już nie mogę się doczekać!  💃
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 lutego 2018 08:55
A dzisiaj jest tłusty rabat na tłusty czwartek  😁
little-girl pokażesz te swoje na żywo? Tzn na zdjęciu?  😉 Ciekawa jestem jak one wyglądają wielkościowo.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lutego 2018 08:59
Nawet mi nic nie mów! 😁
Ja kupiłam już torbę z promki, więc chyba te -55zł na nie nie działa, uff 😁
smarcik Jasne, nie ma problemu. Wstawię wieczorem.
Warto też spojrzeć na profil Mana mana na Pakamerze, mam wrażenie, że tam jest większy wybór.
Ten rabat był argumentem nie do przebicia, zamawiam.  😁
Do jakich butów pasują boyfriendy? Bo mi się wydaje, że tylko do trampek i z utęsknieniem czekam do lata...
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2018 15:40
bawarka, do traperów, ja i do obcasów noszę, ale takich na grubym słupku. No i podwijam ciut nogawki. Jeszcze zależy dokłądnie jakie to spodnie, ale moim zdaniem pasują do wielu rodzajów butów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się