Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

uwielbiam smiley'e  😎 gdyby tylko miala ladniejsze zeby to od razu polecialabym zrobic.

skąd ja to znam ;p
może do 18. mi się troche 'naprostuja' ...
ale Smiley i Tongue Web.  😍
Mój tongue web kończy rok za miesiąc i trzy dni 😉.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2009 17:21
Mam pytanko do szczęśliwych posiadaczek kolczyka w jęzorku, ile sztanga powinna wystawać ponad język? tzn. ile powinno być luzu??
Ja od listopada mam cały czas długą sztangę (tą do spuchniętego języka), jakoś mi nie po drodze, żeby ją wymienić i zaczęłam się zastanawiać, czy w ogóle powinnam. Kolczyk w niczym mi nie przeszkadza, nie obijam sobie nim zębów, o nic nie haczę, nie wbija się w podniebienie itd. A kiedy język leży sobie spokojnie 😉 kulka nawet nie odstaje...
Mam nadzieję, że w miarę obrazowo to przedstawiłam 😉
Co myślicie??
Pauli, ja miałam język przebijany sztangą 20 mm, obecnie mam 16 mm i wystaje mi tyle, ile widzisz na zdjęciu powyżej 😉. Ogólnie to zależy od Ciebie, niby im krótszy kolczyk, tym wygodniej. Ja mam taki średni i jest mi ok 😉. Jeśli Tobie nie przeszkadza ta długaśna sztanga, to chyba nie ma problemu 😉.
Seksta   brumby drover !
17 czerwca 2009 21:50
http://deser.pl/deser/1,97052,6724675,Prosila_o_wytatuowanie_trzech_gwiazdek_na_twarzy_.html

o matko, wyglada okropnie. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze zasnelaa koles sobie tak tatuowal i tatuowal...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2009 21:57
Moim zdaniem to jakaś bzdura  🤔
Poza tym jak tatuażysta mógł się "rozpędzić" i zrobić coś, czego laska nie chciała, w dodatku przy jej bliskich??  🤔wirek:

Żolka
Nie przeszkadza mi właśnie wcale 😉
Swoją drogą nie wiem nawet ile mm ma moja sztanga.
Dzisiaj wizyta- double tongue- im bliżej przebicia tym bardziej się boję  😲
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 czerwca 2009 13:02
Chatonne zdjęcia, zdjęcia! pokazuj jak tylko zrobisz  😁
Już po. Przekłócie prawie bezbolesne. Gorzej po. Było dużo krwii, początkowo nie mogłam nic mówić, teraz seplenię trochę. I nie mogę jeść, a taki dobry torcik leży przede mną :/ a zdjęcia mam tylko komórkowe kiepskiej jakości, więc szkoda wrzucać.
o kurcze dziewczyny, ale jesteście dzielne, ja bym chyba umarla ze strachu przed przebijaniem jęzora.
od dluzszego czasu wybieram się na przekłucie pępka, ale jednak cykora mam  👀
przeżyłam jakoś tatuowanie lewego boku co trwało jakiś czas, a przekłucie pępka- chwila moment , a jednak mnie troszke przeraża, zwłaszcza, że się nasluchałam jak to źle się później goi
Chatonne, oj tam kiepskie. Pokazuj!
same chciałyście :P



jesli by ktos chcial zrobic kolczyk w kielcach albo tatoo to polecam children of the grave milo sterylnie profesjonalnie
galopada_   małoPolskie ;)
27 czerwca 2009 07:12
ja od ponad roku nosze sie z zamiarem zrobienia tatuazu. nic wielkiego, maly na plecach ew. podbrzuszu  😜
ja myślałam o podbrzuszu, ale w przypadku ciąży w przyszłości boję się że się rozjedzie🙁 dlatego najintensywniej zastanawiam się nad a) karkiem - kicha bo w sumie nie do ukrycia, b) łopatką - nie lubię niesymetrycznie🙁, c) kością ogonową (zwracam uwagę - NIE krzyżem! tylko niżej😉 ) no i nie wiem co zrobić... już nawet wzór wybrany mam, a na miejsce coś się nei mogę zdecydować🙁 ale spoko, mam czas - chciałąbym go zrobić już, teraz, ale nie chcę na waklacje go robić, tylko na jesień, więc mam czas, żeby się zastanowić🙂
Ja chciałam na udzie, po wewnętrznej stronie, u samej góry, ale nie za bardzo się dało...

A teraz to już w ogóle nie chcę tatuażu - podobają mi się, niektóre to wręcz dzieła sztuki i to dla mnie niepojęte, jak takie cudeńka można wyczarować, ale na mojej skórze tatuażu nie będzie 😉
Breva, mam to samo... Myślałam o podbrzuszu, ale strach właśnie, że w końcu pożegnamy się w nieprzyjaznych warunkach, później wymyśliłam miejsce nad piersią, ale obawiam się, że ono też może ulec rozciągnięciu... No i tak się przymierzam, przymierzam, wiem na pewno, że chcę jakiś gwiazdkowy wzór i nie mogę się zdecydować na miejsce.

I pojawia się kolejny dylemat związany poniekąd z gwiazdkami. Wymyśliłam sobie małe tunele - 6 mm, właśnie z jakimś gwiazdkowym wzorem. Widziałam u ludzi takie duże i bardzo mi się podobały, ale nie chcę rozciągnąć swoich uszu więcej niż na 6, ew. 8 mm, dlatego zdecydować bym się mogła tylko na taki mały tunel, ale chciałabym zobaczyć, jak taki w uchu wygląda. Posiada ktoś z Was takie małe tunele, albo chociaż zdjęcia takowych? Bo ja ich znaleźć nie potrafię, mimo, że bardzo mi zależy.

Trzecia sprawa jest taka, że czaję się już od dłuższego czasu na rook'a albo daith'a, ale obawiam się, że mogę przegiąć z ilością kolczyków i przestanie się to podobać nawet mnie. Czy według Was mogłabym do któregoś z uszu dodać któreś z tych przekłuć?

Zdjęcia odpowiednio, ucho lewe i ucho prawe 😉. Wiem, że mój rozbabrany industrial nie jest czymś, co każdy chciałby zobaczyć, więc przepraszam 😉.

yga   srają muszki, będzie wiosna.
27 czerwca 2009 15:55
u Żolek konkretne te uszy, może już nic nie dorabiaj  🙂
wiem że korci, bo sama mam 8  🤣
Manta   Tyłkoklep leśny =)
27 czerwca 2009 16:09
a jak to jest z tatuażami w miejscu, gdzie włosy rosną konkretnie - np głowa? chodzi mi konkretnie o kawałek za uchem

jakoś szczególne jest to miejsce? Poza tym, że by bołało jak cholera;-)
Yga, no też właśnie trochę mnie to boli, że się tego nazbierało, bo tak mi się te dwa przekłucia marzą... 😀 No ale nic, w takim razie poprzestanę na... tunelach 😀.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
27 czerwca 2009 18:01
hah
też mnie korcą  😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 lipca 2009 22:30
ma ktoś tatuaż za uchem albo na karku?
tak jak np. Rihanna


lub na nadgarstku?
Ja mam na nadgarstku  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 lipca 2009 22:52
i jaki masz wzór? 🙂
Mam napis Poetry In Motion po wewnetrznej stronie nadgarstka:]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lipca 2009 12:52
a masz może zdjęcie? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lipca 2009 13:41


U faceta jednak nie wygląda to fajnie.
Seksta   brumby drover !
09 lipca 2009 13:48
zbyt plasko :] chociaz tak samo zle wyglada u lasek, ktore maja b. maly biust. :/
Strucelka mam:] Wrzuce wieczorem;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się