matura

trzynastka   In love with the ordinary
20 czerwca 2009 20:49
ja tez.... Wole w ogole nikogo nie spotkac. Wiec nie wiem o ktorej to godzinie najlepiej..

Ja nie spotkałam nikogo - rozdawanie wyników było u nas od 11 - 13 więc przyszłam o 12:50 wychowawca sam na mnie czekał i byłam ostatnią osobą w szkole która to odbierała wiec idealnie  🏇
ja nawet nie wiem o ktorej mialabym tam isc... <<ehhh zapomnialam ze szkola w ogole istnieje. Musze w necie sprawdzic w jakich godzinach to w ogole jest.
Averis   Czarny charakter
21 czerwca 2009 21:10
A ja nie mam wyjścia- i tak będę musiała spotykać całą moją klasę, bo po odebraniu wyników idziemy gdzieś razem  😁 Kupię wielkie, czarne okulary i jakoś przebrnę. Boję się, cholera...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 czerwca 2009 21:31
Jak tam poprawkowicze? Ja juz. zaczynam odczuwać stresa, a w dodatku zarejestrować się nie mogę na uniwerku w rekrutacji bo muszę mieć aneks 😤
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 czerwca 2009 21:46
Czy ma ktoś tak jak ja problemy z rejestracją na Politechnice Łodzkiej? 🙇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2009 20:20
Bleee, zaczyna mnie już łapać pewien strach...
trzynastka   In love with the ordinary
25 czerwca 2009 21:29
kiedy macie wyniki ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2009 21:31
Wszyscy tak samo, 30 przecież. Tylko nie wiem od której do której jeszcze...
trzynastka   In love with the ordinary
25 czerwca 2009 21:37
No przecież wiem, ze wszyscy mają tak samo ale nie wiedziałam którego, bo maturę pisałam w zeszłym roku  😉

Trzymam kciuki dziewczyny  😅
Właśnie, u mnie na stronie szkoły nie ma jeszcze żadnych informacji... Znaczy się w jakich godzinach i gdzie.
A jak ze strojem? Można iść normalnie ubranym, czy trzeba na galowo?  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2009 21:40
karolinag4, ja idę normalnie. Na ogłoszenie ustnych też poszłam normalnie, bo nie chciało mi się łazić 4 godzin na szpilkach i w spódnicy...
Strzyga, u mnie w szkole wcześniej poinformowali, że jeżeli ktoś się przebierze, to wyniki ustnych pozna dopiero pod koniec czerwca. Nie zostaną one takiemu delikwentowi podane.
Nikt nie był na tyle odważny, żeby sprawdzać, czy naprawdę tak zrobią.

Ja to nawet nie pamiętam jak szłam ubrana po odbiór wyników  😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2009 21:57
Moona, u nas na szczęście nie. Wiesz, jakby podawali te wyniki co 2 godziny, to ok, przemęczyłabym isę, ale czekanie 4 godziny w takim stroju to pewna przesada...
Ja czekałam  😂  😉
Hm, a w takim razie, jeśli wyniki są wszędzie 30., to po co jest OBIEG? W ogóle - po co on jest?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2009 22:27
to z mojego OKE:
Szanowni Państwo Dyrektorzy

Uprzejmie informuję, że Dyrektorzy szkół z terenu Trójmiasta i powiatu gdańskiego proszeni są o osobisty odbiór świadectw dojrzałości w dniu 29 czerwca w godzinach 9.00 - 15.00 z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, ul. Na Stoku 49.

Dyrektorzy pozostałych szkół otrzymają świadectwa dojrzałości 29 czerwca za pośrednictwem kurierów Pocztex-u.

Wszystkich Państwa uprzejmie proszę o dokładne sprawdzenie zawartości przesyłek. Przypominam również, że świadectwa mogą być wydane i wyniki ujawnione nie wcześniej niż 30 czerwca.
cieciorka   kocioł bałkański
26 czerwca 2009 18:05
u nas o wynikah ustnych informowali od razu po egzaminie
Coraz większego mam stresa przed odbiorem wyników  🙄 Jeszcze tylko 4 Dni i wszystko będzie jasne.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 czerwca 2009 13:08
kiedy będą wyniki w necie?
ja się nie wybieram do skzoły po swiadectwo...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 czerwca 2009 13:14
nesta, a nie składasz nigdzie dalej papierów?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 czerwca 2009 13:17
składam ale tylko na prywatne uczelnie, tudzież nie sprecyzowałam wypowiedzi o świadectwie, nie wybieram się we wtorek na rozdanie.
Ej, powiedzcie mi jedną rzecz: jak rejestruję się na wybraną uczelnię, tak, prawda, powiedzmy na Wrocławski, założyłam profil, fajnie.... ale jak chcę się zarejestrować też na Śląski to muszę robić nowy profil? Ja nie umiem się w internetowej rejestracji odnaleźć.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2009 14:54
Sankarita, tak, w każdej uczelni oddzielnie.
Cholera jasna, DWA DNI? 2? D-W-A?!
Mam nadzieję, że zobaczę w OBIEGU swój wynik, zanim pójdę do szkoły.
kiedy będą wyniki w necie?



a będą? jak tak to gdzie? nic o tym nie słyszałam 😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 czerwca 2009 16:03
Grry, już zaczyna mnie łapać klucha w żołądku.

A najgorsze jest to, że ja cały czas tak na prawdę nie wiem na które studia chcę iść  :emot4:
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
29 czerwca 2009 16:18
dajcie linka na obieg
google.pl obieg OKE i ewentualnie miasto np. Kraków
Averis   Czarny charakter
29 czerwca 2009 18:41
Teraz to oficjalne- umieram ze strachu  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się