Warszawskie voltopiry :)

ash   Sukces jest koloru blond....
17 grudnia 2019 06:12
infantil, przy  placu bankowym na Solidarności jest Druk24. Polecam
Dużo tam kiedyś robiłam rzeczy na studia
Dziewczyny potrzebuję rady.
Jak jest z parkowaniem przy Torze Służewiec (wydarzenie kulturalne)? Jutro w godzinach popołudniowych, ok. 16.30 muszę znaleźć miejsce na autko.
Tam jest jakiś parking na miejscu? 20zł za godzinę? 😉
rybka   Różowe okulary..
17 grudnia 2019 08:41
Dziewczyny potrzebuję rady.
Jak jest z parkowaniem przy Torze Służewiec (wydarzenie kulturalne)? Jutro w godzinach popołudniowych, ok. 16.30 muszę znaleźć miejsce na autko.
Tam jest jakiś parking na miejscu? 20zł za godzinę? 😉


Ciężko tam jest z parkowaniem, zwykle parking jest na terenie niewielki i trudno się tam dostać…. Zobacz lepiej czy nie dasz rady zostawić samochodu na P+R i dojechać kawałek komunikacją. Możesz to sprawdzić https://jakdojade.pl/warszawa/trasa/
Dzięki za podpowiedź.

Tak patrzę co mówi do mnie mapa google - a zostawienie auta pod Obi i Auchan na Puławskiej?
Jadę od południa, więc Puławską chcę wjechać.
Z komunikacji miejskiej w Warszawie praktycznie nie korzystałam - zawsze poruszałam się albo samochodem, albo pieszo. 😉 Nie bardzo chciałabym mocno krążyć ok. 21, bo zależy żeby możliwie szybko wsiąść w samochód i do północy jednak wrócić do domu (czytaj do Lublina). 
Pewnie się nie przyda już ale parkując u mnie pod blokiem Surowieckiego 8, parking wokół osiedla plus ogromny za Megasamem masz 10 min spacerkiem na Służewiec.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 kwietnia 2020 13:50
Odkopuję trochę - słuchajcie, od lipca/sierpnia będę przeprowadzać się do Wołomina na rok czasu i chciałabym zabrać ze sobą koniura; czy są jakieś stajnie do 30 km z pensjonatem w tych okolicach? Jestem zmotoryzowana, więc nie ma problemu dla mnie z dojazdem 🙂
Zapytaj tutaj. Jest troche pensjonatow w tej okolicy, chociaz wybor sredni. Lepiej podpytaj dziewczyn w tym watku.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 kwietnia 2020 15:42
Zapytaj tutaj. Jest troche pensjonatow w tej okolicy, chociaz wybor sredni. Lepiej podpytaj dziewczyn w tym watku.


o kurcze, przeoczyłam ten wątek - dziękuję 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
30 kwietnia 2020 20:09
Fajne miejsca w Warszawie, gdzie można połazić czasem, żeby się dotlenić? Gdzie nie ma tłumów oczywiście. Wyłączając Łazienki, Starówkę, bulwary...
Bischa   TAFC Polska :)
02 maja 2020 13:48
Chyba już mogę post pod postem?
Dentysta, który mnie przyjmie na NFZ w trybie pilnym? Lub nie za miliony monet?
Martita   Martita & Orestes Company
03 maja 2020 17:41
Bisha Nocna i świąteczna pomoc dentystyczna funkcjonuje
Znacie jakiś, nie wiem, turecki albo izraelski sklep w Warszawie, w którym dostanę prawdziwą chałwę?
Najchętniej praska strona miasta, ewentualnie centrum.
Nie te rejony - restauracja Maho ma sklepik, oni maja super jedzenie prawdziwe tureckie, i była tam taka chałwa fajna która wygląda jak wata cukrowa - mniaaam  😍 Ale nie wiem czy zwykłą maja tez.  Po tym jak ktoś ta "watowa" mnie poczęstował, inna mi nie smakuje.
Tę 'watową' też uwielbiam! Kurczę, tylko to jest taaaaki kawał drogi ode mnie, że odpada  🙁
To może allegro, maja teraz darmowa dostawę jak wydasz 40zl - ostatnio dużo korzystam, mam wrażenie ze tam teraz wszystko jest.
Chyba ze musi być na wczoraj 🙂 
Nie na wczoraj, ale na piątek, więc wolałabym podjechać osobiście. Chociaż jakbym się pospieszyła z tym allegro, to jest szansa  🙂
Dzięki - ale gdyby ktoś miał jeszcze jakieś miejscówki, to proszę się dzielić  👀
Poszukuję dobrej miejscówki na wegejedzenie w Warszawie, centrum  :kwiatek:  może być jakaś burgerownia roślinna czy coś, nie mam wymagań  😁
Averis   Czarny charakter
09 lipca 2020 08:28
Krowarzywa i Lokal Vegan Bistro - to tak na już 😉
Ooo zapomniałam, że Krowarzywa są w Wawce  :kwiatek:
Veganda
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 lipca 2020 08:51
Ja lubię Mango Vegan Street Food w Hali Koszyki 🙂 i Fallę. Polecany jest też Vegan Ramen Shop, ale nigdy nie byłam.
Tel Aviv, Nancy Lee  🙂
Infantil - na Wspólnej niedaleko skrzyżowania z Poznańską jest sklep prowadzony przez irańską rodzinę - Alwady. Mają genialną chałwę i baklawę 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
09 lipca 2020 19:56
SHUK jest super, Krowarzywa bardzo w porządku, Vegan Ramen Shop też (swoją drogą prowadzi to moja znajoma).
soy soy vegan - połączenie kuchni azjatyckiej i wegańskiej
Momencik Vegan Burritos & Tacos bardzo bardzo polecam  😍
O dziękuję, ile dobroci polecacie  😍  idę zatem robic rekonesans. Krowarzywa znam bo są w Krakowie, więc chętnie coś innego  😜
Jeśli dalej szukasz to ja od siebie jeszcze polecę Leonardo Verde. Mają głównie wegańską pizzę, ale też trochę innych dań  😉
Cześć, pytanie do warszawskich food loversów. Są w Wawce fajne miejsca, gdzie można dobrze zjeść, ale... zgodnie z dietą keto?  :kwiatek:
Potrzebne pilnie osocze AB rh + ozdrowiencow! Jesli ktos moglby oddac do stacji krwiodawstwa w warszawie, bede wdzieczna niesamowicie!

Tu link gdzie wszystko wytlumaczone: https://krwiodawcy.org/ozdrowiency/?fbclid=IwAR1Ct9M_cY_90cPhNyTBGqBxZ2LU1M7hnC2L-3aIOXzYk3You5QB3DuOTl4

Przekazcie dar zycia, jesli mozecie  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się