Stajnie w Lublinie

Dobra widze ze wyjasnianie moich pokretnych mysli nie ma sensu  🤣
Juz nawet nie tyle mi sie rozchodzi o godzine, tylko o to utrudnianie zycia, ze odznake musze im dac osobscie a nie moge przesłac (chocby oryginału), równie dobrze mogłby byc wymóg składania osobiscie papierów, przeciez 'kogo to obchodzi' ...
pony   inspired by pony
08 lipca 2009 20:04
Ja rozumiem Twoje mysli po wyjasnieiu tylko piszę jak ja to widze🙂😉
co z zawodami u drwala? o której się zaczynają? jakie będą klasy? może ma ktoś propozycje?
a u drwala są w ogóle jakieś zawody?  😲
pony   inspired by pony
08 lipca 2009 21:36
łaaaaał, własnie, co, gdzie kiedy? ;|
zawody u drwala są 11 lipca, ale nic więcej nie wiem więc pytam.
EDT: data
pony   inspired by pony
09 lipca 2009 07:57
11 czerwca za rok?;]
Wiwiana   szaman fanatyk
09 lipca 2009 08:04
O dacie się nie wypowiem, ale cóż się stało, że Stajnia Drwal urządza ZAWODY? Znaczy, prawdziwe zawody, nie pokazy ułańskie ani ogniska integracyjne, jak to w przeszłości wielokrotnie bywało.
Dzieje się tam coś wreszcie? Kto bywa z forumowiczów?

Za moich czasów ostatnie zawody skokowe były w 1992 czy 1993 roku....
pony   inspired by pony
09 lipca 2009 08:17
no właśnie, też się zdziwiłam. Data się pomyliła to może i miejsce zawodow inne niz u Drwala:P
zawody są na pewno w tym roku 😉 11.07.2009 dlatego pytam o coś więcej, bo na ogłoszeniach na osiedlu jest napisane tylko że 11 lipiec, nie ma godziny i dokładniejszych informacji, więc pytam.
EDT: zła data
ee? mamy już lipiec.
sory, oczywiście chodziło mi o lipiec, ale tak to jest, jak żyje się jeszcze poprzednim miesiącem, a poza tym rozmawia się przez telefon i pisze na forum, oczywiście chodziło o 11.07.2009
mam informację z pierwszej ręki, od osoby, która zamierza startować.
data i miejsce zawodów: wyżej podane
będą skoki i ujeżdżenie 😉
tylko, ze to będą zawody raczej towarzyskie - stajenne
skoki do 70 cm ujeżdżenie - program podobny do brązowej odznaki
sędziują jakieś instruktorki 😉
pony   inspired by pony
09 lipca 2009 23:44
łał, szaleństwo!
Witam
Mam pytanie czy orientujecie się gdzie można w lubelskich stajniach wstawić konia na pensjonat na rehabilitacje jest to koń po kontuzji który za nie długo zacznie chodzi na wybiegi . Potrzebuje stajni która w swoich usługach może zaoferować trawiaste padoki żeby mógł stać całymi dniami tam i na dodatek w swoim zakresie mogla zakładać mu na przednie nogi owijki. NO oczywiście standard tak to pensjonat odpowiednie jedzonko, opieka, czysty przestronny boks itp.

pony   inspired by pony
10 lipca 2009 08:29
Skrzynice u Krzyśka Strąka.
Wracając z Domiowa zahaczyłam o Drwala, śmiech na sali powiem wam  🤣 i potęga skoku nawet była, jakieś 100 cm, chyba  😁

szkoda Eskadrona, bo strasznie się zmarnował konik, a konkursy 110 chodził i WKKW, wygląda jak koń ze wsi normalnie 🙁

edit: i podobno pensjonat kosztuje 400 zł miesięcznie  😵
Arroch, wstaw proszę duże zdjęcie swojego konika, podejrzanie znajomo wygląda!
MoniaaA proszę Cię bardzo :P tylko się nie przestrasz bo wygląda strasznie, ale pracujemy nad tym 😉



znasz go? to małopolak jak by co...
Nie jednak nie, myślałam, że to półbrat mojego Młodego-bardzo podobny 😉
A co to za konik, pochwal się 🙂

Czyli jednak stoicie w Dominowie? a byłaś w ostrodze?
Konik to 4 letni małopolak po Boku (Bona-Kwartet) jest wałachem od niedawna i dopiero powoli zaczynamy z nim pracę. Stoimy w Dominowie, bo jest hala i w sumie mam blisko  🙂 do Ostrogi nie dotarłam, bo mało czasu strasznie miałam :/ po cudownym kowalu nie chce dawać nóg :? ale jest strasznie grzeczny i siedziałam na nim już na oklep 😀 bo z siodłem nie mogę, bo w krzaki wpadł i podrapany jest trochę :? ma jakieś 163-164 w kłębie i raz skakał koperty :P
konik z wierzchowisk może?
Nie, z Zamościa 😉
pony   inspired by pony
11 lipca 2009 20:48
z Zamościa od Wasila?
kto się wybiera na zawody do Rejowca?🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lipca 2009 16:38
dziewczyny nie wiecie czy gdzieś potrzebują osób do pomocy w stajni w Lublinie?
Malaaa a będzie jakiś konkurs towarzyski? ;> z tego co wiem to parę osób z Dominowa się chyba wybiera  🙂
80cm będzie towarzyska🙂  no to zapraszamy, zapraszamy🙂
Ja nie polecam stajni u Krzyśka Strąka na rehabilitację dla konia po urazie, ma on duże wybiegi,ale konie ich nie widują. Wszystko w teorii jest fajnie, ale w praktyce jest gorzej.
Malaaa o to super 😀 zapewne ktoś z dominowa się pojawi, mnie raczej nie będzie, chyba że jako luzak, bo startować nie mam na czym, na razie, ewentualnie za rok 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się