Stajnie w Lublinie

czy ktoś coś wie na temat stajni nad zalewem?
a jest jakaś stajnia jest nad zalewem? 👀
no a ta  co zawody ostatnio byly to co to?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 czerwca 2009 08:49
te zawody bodajże Kapriola organizowała.
te zawody nad Zalewem organizowała Kapriola, Bonanza i chyba SJ Wieża ;]
i to było na terenie tego ośrodka nad Zalewem ;]

A co do Kraśnika to tam też nie ma chyba żadnej stajni.  🙂
MoniaaA ta stajnia to była stajnia namiotowa, teraz nie ma po niej śladu 😉
Te zawody były na jakimś boisku na terenie ośrodka Graf Marina, a stajnia to był taki namiocik na kilkanaście boksów 😉
Nad zalewem jest stajnia i są tam prowadzone jazdy. (nie ta co na zawodach)
Moglby podac ktos jak dojechac do miejsca zawodow w Pszczelej ? I o ktorej sie to tam zaczyna ??

Moze jak pogoda sie zmieni to sie zbiore w sobie i dojade ...
Pszczelej nima.
a widzicie.. a ja byłam pewna ze to jakas stajnia stajnia 😉
dzieki za info

edit: ktoś zna aktualną cenę za pensjonat w skrzynicach u Pana Strąka?
Wiwiana   szaman fanatyk
26 czerwca 2009 10:00
Monia, zadzwoń do Krzysztofa i wszystkiego się dowiesz 😉
Dzwoniłam dzisiaj do Kraśnika co z tymi zawodami bo już 26-ty a propozycji jak nie było tak ni ma i dowiedziałam się,że zawody odbędą się,a propozycje na necie będą do pobrania w poniedziałek🙂
pony   inspired by pony
29 czerwca 2009 22:24
u Pana strąka pensjonat 600 z ł;]
Czy gdzieś w okolicy Lublina jest SJ Dakar?
Słyszałam, że jakaś koleżanka koleżanki (bla bla bla 😁 ) jeździ w barwach WKJ Lublin SJ Dakar 👀
Dakar jest w Mełgwi 😉
Bardzo sympatyczna stajnia, serdecznie polecam 😉
Ktoś moze się orientuje jaka jest obecnie cena za Pensjonat w Pikerze ? Ktos cos moze o tej stajni powiedzieć ?
moge zapytać znajomych, którzy tam stali przez zimę i opowiem Ci jutro jak sie spotkamy 😉
Zawody w Krasniku  04.07  godz. 10.00

http://www.krasnik.pl/index.php?id=aktualnosci1&nid=286&more=1


Co do stajni w Krasniku zadnej nie ma. Sa tylko okoliczne prywatne.
Jesli ktos zna Natalie z LKJ (startuje na siwku w ujezdzeniu pod okiem p. Olgi) to moze ona cos wiecej podpowie bo ja nie jestem na bierzaco.
Baby kochane, może któraś z was orientuje sie czy nie ma gdzieś w Lublinie lub jego okolicach konia do dzierżawy ?
Dość pilne... 🤣
Moja koleżanka chętnie by wydzierżawiła konia, jest to klacz małopolska 10 letnia. Stoi w stajni arizona. Ona jest w ciąży i nie może jeździć. Najlepiej żeby była to osoba pełnoletnia,mająca doświadczenie z końmi i stanowcza, bo klacz nie należy do łatwych, sądzę że byłaby zadowolona z kogoś kto jej pomoże przy koniu i dopłaci się do utrzymania. Zresztą w arizonie jest kilka koni, których właściciele byliby chętni do dzierżawy lub współdzierżawy. Zapraszamy do stajni.
czy ktoś ma może nr kontaktowy do tej stajni nad zalewe? Może być na PW. Z góry dziękuję  :kwiatek:
[s]Znajoma otwiera stajnię w okolicach Lublina,full wypas,przestronne boksy,duża stylowa siodlarnia w boazerii,wolnostojąca szatnia z kominkiem,wolnostojący maleńki domek także z kominkiem z możliwością wynajmowania na weekendy lub wakacje,kilka hektarów padoków podzielonych na kwatery z doprowadzoną do każdego z nich bieżącą wodą,piękne,urocze miejsce,wspaniałe tereny do jazd,kryta hala na wykończeniu więc w zimie będzie gdzie jeździć no i przede wszystkim miła i sympatyczna atmosfera.
W związku z powyższym poszukiwana jest osoba z doświadczeniem do obsługi i opieki nad końmi(może mieć uprawnienia trenera ale niekoniecznie,trener będzie zatrudniany osobno) a także chętni do przeniesienia swoich pupili do nowej stajni.Obiekt znajduje się w Krężnicy Jarej,tereny i okolica mnie tam urzekła.
Cena nie będzie wygórowana,dodatkowo pierwsze osoby mogą liczyć na zniżki.
[/s]
nieaktualne,coś nie wypaliło i nie rozwinęli skrzydeł
Wiem, że to watek o stajniach w Lublinie, a nie lecznicach weterynaryjnych, ale proszę o pomoc.

Pilnie poszukuję WETERYNARZA dla małych zwierząt, który DOBRZE zna się na zwierzątkach typu królik, świnka morska.
Posiada wiedzę i sprzęt. Poszukuję weta, któremu mogę zaufać, bo niestety mój dotychczasowy wet mnie zawiódł.

Proszę o pomoc.
pan Piotr Listos 😉 z czystym sercem moge polecić. człowiek znający się na rzeczy, miły. czasem tylko troche za bardzo rozgadany. ma gabinet w Świdniku ale pracuje gdzies w Lbn jeszcze dzisiaj u niego będę to sie zapytam dokładnie 🙂
Kto sie wybiera  w weekend do Janowa Lubelskiego ??

I jak tam najlatwiej dojechac - 😀😀😀 ??
fruity_jelly bardzo dziękuję  :kwiatek:
Na Głębokiej i chyba na Bursztynowej są kliniki zajmujące się małymi zwierzętami 😉
pony   inspired by pony
06 lipca 2009 18:48
Poncioch- podobnie jak fruti żeli polecam Listosa

kto był wczoraj na odznace w bonanzie i jak wrazenia?
wielkie dzięki dziewczyny  :kwiatek:

z tego co mi wiadomo, to dużo osób nie zdało odznaki wczoraj...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się