Konie srokate

śledzę wyniki na bieżąco 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 marca 2015 20:17
Zawsze jak na nia patrze to mysle sobie,e chcialabym takiego😀
Oj po zdjęciach nie widać - wiadomo ALE ta srokatka co wstawia jej fotki ogurek ma tak przeogromne serducho do skoków i taka dzielność, że naprawdę wiele osób chciało by mieć takiego bez względu nawet na umaszczenie 🙂
Westa ma swój funclub  🤣
Na Cavaliadzie Summer w Kołobrzegu startował jakiś srokacz, gdzieś mi mignęło zdjęcie ale teraz nie mogę znaleźć. Co to za koń był?


A tu tacy kumple  😀 (zdjęcie znalezione na facebooku)



lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 lipca 2016 14:34
amazonka* to [s]Rekrut[/s] Rewizjon z KJ Zbyszko
Łaciate też potrafią



Ano potrafią, fajnie się patrzy na skaczące kolory  🙂
Na fb mignęło mi zdjęcie Ramireza z potęgi skoku (170cm)
A my mamy taką czteroletnią pannicę:



Piękna jest 🙂 A mi się udało zrobić takei zdjęcie:
A ja mam takiego robala 😉 1,5 roku
Będzie się chłopak ruszał coś czuję 😀
Jakie są obecnie srokate wierzchowe ogiery z licencją w PL? Coś jest oprócz Rewizjona i Ramireza?
Lub u naszych sąsiadów w Niemczech?
Jeśli może być dalej niż za Odrą to polecam Utah van Erpekom - ogier klasy GP pod Whitakerem.
Waneelya znowu podskakuję, za to Westa zmieniła właściciela i straciłem ją z oczu 🙁
Może ktoś z was coś wie?
Widać mało jest fanów maści srokatej. Ja szaleje za srokaczami. Oto mój 9-cio miesięczny ogierek Wlkp 135 cm wzrostu na chwilę obecną.  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 października 2017 23:00
Z cyklu srokate też potrafią ogier Ulyss Morinda
Przedstawiam moją krówkę-Nicea zwana Łatką


Widzę że wątek umarł na kilka lat ale może warto go odświeżyć ??? choć ja osobiście srokacza nie posiadam ale marzy mi się takiego wyhodować 🙂 Może ktoś podpowie jakieś srokate ogiery dostępne poza granicami naszego?
Srokacze uważa się ( i słusznie ) za mniej użytkowe , trudniej jest je oceniać choćby w dyscyplinie ujeżdżenia. Czasem znajdzie się wybitna jednostka w skokach. Niemniej jednak są to konie bardziej chwytające za oko wyglądem niż sportowo.

Miałam 3 szt srokaczy z czego jeden na prawdę super skakał. A pozostała 2 już takie średniaki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się