Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Jest może jakiś kod do pasi-konika? 🙂
koza1, allegro ze smartem? Chyba to najtańsza opcja.
Ło kurna… podobno happy horses wysłało dziś do mnie paczkę 🤣🤣🤣
edit.. paczka przyszła... ale to nie jest wszystko, co zamawiałam... ciekawa jestem czy raczą mnie poinformować o realizacji pozostałości.
Na allegro ze smartem się trafiają 🙂
W equirexie przy zakupie derki siatkowej Horseware spray na owady Over Horse za darmo
Kod: MUCHABZY
Derki niezniszczalne, więc serio polecam, może komuś się przyda 🙂
Kayraa, dzięki! udało mi się kupić z rabatem 🙂
Dobra promka w horze.pl 3 za 2, wchodzi na przecenione produkty też. Także można fajnie zaoszczędzić jak mamy coś więcej do kupienia.
zembria, ona jeszcze dziala ? Jakaś ślepa jestem xD widzę dodatkowy rabat powyżej 300 zł i 400 zł i ogólnie do -70%.
Przez Was tam zaglądnęłam i widzę derke która i tak chciałam kupić.

A jak z zamówieniami od nich? Nie ma problemu z wysyłką czy przyślą za pół roku ?
Alaska
Ja z Horze zamawialam chyba 3 tyg temu ostatnio i zapytalam pare dni po zamowieniu o cos z zamowienia bo mi sie nie wyswietlalo i zanim mi odpowiedzieli to juz paczka przyszla 🤣😅 takze wysylka raczej szybka z mojego doswiadczenia
Sivrite gdzie jestes z opinia o horze xD
Alaska, bo 3 za 2 było do wczoraj. Ja z zamówieniami raczej od nich nie miałam problemu. Zobaczymy teraz jak będzie.
Budyń, już stronę temu skomentowałam tę zajebistą promocję. xD Ale... No kupiłam. Potrzebowałam prezentu dla koleżanki. Jak już udało mi się do czapraka dobrać szóstą w kolejności rzecz do pary, bo pięciu nie było, to udało mi się złożyć zamówienie. Więc pewnie znowu mnie czymś wkur... i będę znowu swoją nienawiść wylewać, poczekaj. 😂
Jakieś opinie o sklepie Horseway? Chce zamówić oficerki więc może ktoś ma jakiś kodzik? 😀

Co do Horze to tez się skusiłam na promke 3 za 2, jeszcze moje ulubione bryczki Grand Prix były -50% wiec za niecałe 400 zł dorwalam trzy pary 😀 #januszbiznesu
Bajahorses, kupowałam tam kilka razy i bez zastrzeżeń 🙂
Bajahorses, kodów do Horsewaya raczej nie ma z tego co pamiętam - nigdy nic mi się nie rzuciło w oczy. Czasem mają promocje na stronie po prostu.
Ja co prawda mam doświadczenia tylko stacjonarnie (lub zamówienia z odbiorem osobistym), ale wszystko zawsze bardzo sprawnie 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 czerwca 2023 10:19
Alaska, Mi zawsze wszystko szybko przychodziło. Pare dni max. Teraz tez jedno zamowienie już przyszło. Podzieliłam sobie na dwa, żeby wykorzystać promkę lepiej 😉 Drugie już pakowane. Ja lubie u nich zakupy robic, bo właśnie mi zawsze sprawnie wszystko idzie i dają etykietę zwrotną od razu w pudełku, a żem leń, to mi takie gesty robią na plus.
Bajahorses, z Horseway też mam dobre doświadczenia.
Dzięki za informacje! Zamawiam wtedy 😀�
Gdzieś trafię teraz promocje na czapraki LeMieux? 🙏
Milla, na pewno były jakiś czas temu na GNL 🙂
Jest jakaś promka na sieczki?? Lub kod do sklepu który obejmie żarcie?
Jest jakaś promka na sieczki?? Lub kod do sklepu który obejmie żarcie?
siwaaa, na allegro ze smartem jest spoko Hartog Comfort 18kg. Kupiłam, koń chętnie zjada ładna, drobna frakcja w pellecie.
BUCK   buttermilk buckskin
11 czerwca 2023 10:33
animalia.pl jak zwykle ma niektóre z darmową dostawą
Alaska, dzieki, mam Digest też od nich, dużo taniej była. Jak dla mnie extra pachnie.

BUCK a zaraz lukne, dzięki 🙂
Jest -20% na Torpole magnetyczne w Bergo
Kiedy tak mniej więcej zaczynają się wyprzedaże derek? niestety musze "odświeżyć szafę" prawie w całości, wiec jakieś promki chętnie bym przytuliła
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 czerwca 2023 08:41
ptyśmiętowy, myślę, że teraz i w lipcu to idealny czas, później już będą nowe kolekcje i będą drożeć na jesień
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
13 czerwca 2023 18:41
Potrzebuje jak najtańszych(ale jednak nie rozpadających się po jednym użyciu - raczej do częstego używania)czapraków wszechstronnych, bo zmieniłam siodło i wszystkie mam za krótkie - ktoś słyszał o fajnych promkach?
Potrzebuje jak najtańszych(ale jednak nie rozpadających się po jednym użyciu - raczej do częstego używania)czapraków wszechstronnych, bo zmieniłam siodło i wszystkie mam za krótkie - ktoś słyszał o fajnych promkach?
JustKaro,
Na horze są w śmiesznych cenach i jeszcze -20% jest, warto przejrzeć
Te z horze są w miarę ladne i wygladaja solidnie, ale mechacą się od samego patrzenia na nie 😑

Jesli nie muszą byc nowe to ja bym zapolowala na euro stary (mozna w ogloszeniach nawet nowe dorwać) nie ma lepszych i bardziej nieśmiertelnych czaprakow. 😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 czerwca 2023 08:22
JustKaro, Fair Play Amber, dużo kolorów, sensowny materiał, dobrze się piorą i są trwałe. No i można znaleźć w świetnych promkach często.
https://sklep.bergo.pl/fair-play-amber-2-0-czaprak-wszechstronny
JustKaro, z mustanga są moim zdaniem solidne i nie drogie czapraki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się