Bryczesy

Mi tez nic nie zjeżdża nawet jak są już trochę przetyrane życiem, mega się dopasowują do ciała cały czas. Dobra, to zostaje przy Function a Performance kupię białe sobie w końcu. Nie prześwitują? A czy ma może ktoś zimowa wersje (nie białych)?
Ktoś ma PSoS model Maggie? Fajne?
Screenshot_20231111_104110_Facebook.jpg Screenshot_20231111_104110_Facebook.jpg
Ktoś ma PSoS model Maggie? Fajne?
Screenshot_20231111_104110_Facebook.jpg Screenshot_20231111_104110_Facebook.jpg
morale, a duża jest różnica w wysokości stanu? Właśnie zamówiłam Adrienne Performance po czym doczytałam że mają normalną wysokość stanu, a Compression (które też zamówiłam) mają wysoki stan.
Nie znoszę spodni z niskim/średnim stanem w których nie da się kucnąć bo tyłek i plecy na wierzchu i które się wrzynają w krocze bo i tak je podciągam. I teraz zastanawiam się czy pisać do nich żeby mi zamienili te Performance na drugie Compression czy zaryzykować że nie doprowadzą mnie do szału.
Horze Grand Prix Thermo założyłam raz i nigdy więcej.

Swoją drogą legginsy z Equiline mi się rozeszły w szwie po jednej jeździe. Miał ktoś taki przypadek czy mam pecha?
IMG_9035.jpeg IMG_9035.jpeg
Sivens, moje Equilinowe legginsy zyją i mają sie dobrze, ale nie są moje ulubione :P Zdecydowanie wolę PSy
Sivens, performance (czarne)trochę niższy mają stan, ale nie za bardzo porównując z zielonymi function. Za to performance są cieńsze na pewno. Ich ubieram w upały głównie
1000008634.jpg 1000008634.jpg
xxagaxx, jak wypada rozmiarówka PS porównujac do Equiline? Z Equiline mam rozm. S 36, w PSy celuję w 34, nie wiem czy słusznie.
Sivens, Equiline dla mnie wypadają mniejsze. W 38 weszłam, ale bez tego luzu który mam w PSach. Ale PS dużo zalezy od modelu. MIałam jeden 38 to spokojnie moglam wziąć 36, inne wziełam 36 i musiałam odsprzedać :P Ale dla mnie Equilne i w bryczsach wypadają raczej ciaśniejsze niż lużniejsze jak patrzę na mój rozmiar 38.
Sivens, xxagaxx, ja z kolei mam letnie PS Ski tak na styk, a Equiline zimowe 36 są luuuźne w pasie i chyba je będę zwężać.
Fokusowa, U mnie też leginsy zimowe są lekko luźne w pasie. A zwykłe bryczesy lekko wąskie :P
Który model PSów masz?
Sivens, PS Taylor i ES Movement.
rybka   Różowe okulary..
11 listopada 2023 16:46
adriena, Mam czarne i niebieskie. Uwielbiam je 🙂
adriena, Mam czarne i niebieskie. Uwielbiam je 🙂
rybka, masz jakieś foto na swoim tyłku? Jak gatunkowo, są grube?
rybka   Różowe okulary..
12 listopada 2023 11:26
adriena, Zrobię Ci jutro 😉 Niebieskie są cienkie bardzo takie "gumkowe" i nie mają żadnych wstawek, więc zdażyło mi się nawet iść w nich na wywiad do TV i nikt się nie zorientował, że jestem w bryczesach 😂 Lej sylikikonowy, słabo przyczepny (dla mnie niestety). Czarne są grubsze (nie mega, ale od niebieskich wyraźniej czuć), mniej rozciągliwe, więc nad kostką jest wszyty kawałek takiego rozciągliwego materiału, lej trochę lepszy jakościowo, ale też mało trzymający. Dobrze się piorą, nawet raz czarne w suszarce wysuszyłam i przeżyły. Rozmiar normalny, noszę 40 i takie kupiłam. Niebieskie są bardziej rozciągliwe, więc jak pojeżdżę 2 konie to już na trzecim muszę je sobie podciągać, bo kolana trochę powypychane i zjeżdżają z tyłka (pasek załatwia sprawę). Generalnie ja je kupowałam w promocyjnych cenach tak, że mnie po jakieś 450-480 kosztowały i tyle są dla mnie warte. Generalnie ja je używam kiedy wiem, że muszę coś gdzieś załatwić i nie mam czasu na zmianę spodni, wtedy i w stajni da się i gdzieś iść do ludzi, za to je uwielbiam 🙂 Mankamentem dla mnie jest za mało kleisty silikon, no ale to każdy jak lubi.
Gaga, przekonałaś mnie, zgrzeszyłam dwie pary z Ali. Wzięłam jesienne i podróby niejakich "FK", których aukcja to już w ogóle jest jazda po bandzie. Można sobie wyobrać, czy chcesz z logotypami na udzie, tyłku i na leju czy bez. 😅 Więc można być krypto złodziejem lub bezczelnym złodziejem, wybrałam krypto. 🤣
Mam nadzieję, że te "FK" też dadzą radę, bo zakochałam się w kolorze, którego właśnie nie ma w Compression z MD, i na który czekam od dwóch lat i się nie doczekałam. Może zatkają tę dziurę w mym serduszku.
Dam znać, czy worth it.
Sivrite, FK? Co to takiego?
Zuzu, u tego samego sprzedawcy firma Fiktorious. Z klasycznym zapięciem z suwakiem i haczykami. Nie znałam tej firmy, ale rzeczywiście istnieje. W PS kolory mi nie bardzo leżały, chciałam już wziąć czerwone, ale wpadłam na te szare i przegrałam walkę z chciejstwem szarych bryczesów. 😆
Sivrite, lulz nawet na stronie tej marki nie ma już bryczesów, za to trzypak skarpet kosztuje 46 euro 🤣

Ostatnio wyczaiłam promkę na stronie PS i dokupiłam druga parę leginsow z PS i szczerze polecam. Są jak 2 skóra, tylko, że nie na zimę ale na każdą inną pogodę - cudo!
https://www.psofsweden.com/en/cindy-riding-tights-wine

dokładnie te, dalej jest promka ale tylko -50% gdyby ktoś chciał się skusić.
xanya, man ten konkretny model i kolor i są cudowne. Trzymają się na tyłku, nie wbijają w krocze. Tylko mi w lato było w nich za gorąco przez tą wstawkę a'la skóra. A tak poza tym to są świetne i rozmiarówka wypada normalna 34- XS. Polecanko
19tedei, na razie załozyłam na dupsko na jesień, wiec dla mnie było idealnie. Zobaczę jak w lato. Co do reszty sie zgodzę, zawsze się bałam leginsów, że beda mi spadax z tyłka albo robić kopytl wielbłąda 😂 ale jest na prawde super, zobaczymy na jak długo.

Na razie wygranymi są bryczy z horze, wytrzymały u mnie 3 lata, ciorane non stop
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 listopada 2023 12:01
Jakim przewoźnikiem tu na miejscu przychodzą wam te zakupy z Aliexpress? Mam na śledzeniu, że już jest w miejscowości obok, na ostatnim etapie przed dostarczeniem, ale nie mam żadnego info od przewoźnika.
zembria, Pocztexem, ja zawsze dostaje sms rano jak kurier ma być

edit. teraz sprawdziłam że mam dwa smsy - o nadaniu w Polsce i w dniu dostarczenia z kodem odbioru
Zembria, proszę bardzo o opinię, jak przyjdą, bo też czekam i nie powiem, że mnie ich jakość bardzo nie zastanawia. 😅 A się doczekać nie mogę.

EDIT: O kurde, moja niby w doręczeniu. Ale coś w ten status nie wierzę, bo zamówiłam 3 dni temu. Oo
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 listopada 2023 13:11
Sivrite, Wejdź w numer przesyłki, tam masz bardziej szczegółowe info.
Zuzu dzięki! Tego się obawiałam, bo do mnie poczka i pocztex nie dociarają i będę musiała jechać odebrać do miasta.
Zembria, ok, tam informacja jest racjonalna, paczka na lotnisku w Chinach. 😅
Przyszły moje bryczesy z MD. Compression mają wyższy stan, ładnie modelują, ale moim zdaniem za grube na upały. Są dużo grubsze od Performance i nieco od Equestrian Stockholm. Bardziej też są kompresyjne od ES choć to może kwestia rozmiaru, bo MD mam XS, a ES mam S.
Performance super na upały ze względu na grubość materiału. Jasny beż nie prześwituje, ale nie wiem czy nie za niskie dla mnie. Nie ma tragedii, ale czy będę po nie chętnie sięgać ciężko powiedzieć.

W kwestii wysokości stanu ES biją na głowę oba MD. Pod tym względem zdecydowanie wygrywają. MD Compression i Performance na płasko mają taką samą wysokość stanu, a jednak na pupie Compression sięgają trochę wyżej. Może dlatego, że inny materiał i jak je podciągnę to dłużej zostają w tym miejscu.

To są wszystko wrażenia wyłącznie z przymiarek, więc nie wiem jak się w nich jeździ, ani jak sprawują się po dłuższym czasie.
Ja Performance muszę używać z paskiem, bo o ile przy czyszczeniu są na miejscu, to w galopie w pełnym siadzie zjeżdżają. Ale też pewnie bym mogła mieć XS zamiast S...
Ale że mają szlufki, to mnie tam wsio rawno, wolę założyć ten pasek niż poprawiać gacie w terenie, jak koń w jesiennym nastroju.

Sivens, co osoba, to opinia, ja sprzedałam Function, bo były dla mnie ZA wysokie. 😆 Tak wysoki stan na mnie bardzo źle wypada, zostawiłam Performance i dokupiłam jeszcze 2 pary, bo właśnie dla mnie są wysokie, ale nie za wysokie.
Sivrite, A ile masz wzrostu? Ja mam 172 cm, długie nogi i kościste biodra. I jeśli w tym miejscu wypada pasek to mnie w te kości uciska, więc podciągam spodnie wyżej, a wtedy szew mi się wrzyna w krocze 😀 I tylko chodzę i podciągam spodnie i wyciągam je z kroku, a jest to dalekie od komfortu. Możliwe, że u osoby niższej/inaczej zbudowanej takie spodnie leżą zupełnie inaczej.
Pamiętasz które dokładnie Function miałaś? Mogą mi w takim razie podpasować. Natomiast Compression z ES będą na pewno za wysokie dla Ciebie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się