Końska Rewia Mody XVII (2023)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 listopada 2023 06:54
xxagaxx, ja mam czarny i skórze nic nie dolega, ale szybko bawełna się sprała
wątek zamknięty
lusia722, dzięki za info
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 listopada 2023 09:26
xxagaxx, tzn. nie ma dramatu, ale po już 3/4 praniach zdecydowanie mniej intensywna się zrobiła czerń, a używany tylko na starty
wątek zamknięty
Do mnie dotarł dzisiaj PSoS Desert Black. No piękny jest na żywo 😍
IMG_9811.jpeg IMG_9811.jpeg
wątek zamknięty
Fokusowa, dla mnie wygląda jak babcina cerata na stół ale o gustach się nie dyskutuje
wątek zamknięty
fokusowa piękny 😍
wątek zamknięty
Amber77, szczególnie, że kupiony za pomocą przelewu, przez zwykłego śmiertelnika na UoP, także z góry skazany na porażkę 😂 moja babcia nie miała cerat, może dlatego mi się podoba 😂

faith, będzie musiał zaczekać do zmiany sierści na letnią i wrzucę jak to na ciemnogniadym wygląda. Ale na żywo robi mega wrażenie.
wątek zamknięty
Wrzuć wrzuć, chętnie zobaczę 🙂
wątek zamknięty
Amber77, szczególnie, że kupiony za pomocą przelewu, przez zwykłego śmiertelnika na UoP, także z góry skazany na porażkę 😂 moja babcia nie miała cerat, może dlatego mi się podoba 😂.
Fokusowa, love u 😂
A czaprak jest piękny i cierpliwie poczekam te cztery lata na jego premierę na koniu 😜

A czekam również na mojego BlackFriday’owego Kentucky, ale… ostatnio wpadł mi do kolekcji również mój pierwszy ever Mattes. Na piewszy rzut oka fajny, dobrej jakości, ale zobaczymy jak się będzie spisywał. Był na koniu 20 minut, ale jest dowód! 😅
IMG_4079.jpeg IMG_4079.jpeg
wątek zamknięty
infantil, ładnemu to we wszystkim ładnie 😍 jestem ciekawa jak będzie Ci się sprawował w dalszym użytkowaniu.
wątek zamknięty
Jestem ciekawa Waszych Plac Fiday'owych łupów 😎
Jak paczki poprzychodzą wrzucać łupy i się chwalić, grudniowe stylóweczki będą ✨TOP✨
wątek zamknięty
Fokusowa wspaniały, taki elegancki i z klasą. Aż zaswędzial mnie mój pusty portfel 💘
wątek zamknięty
Ja się swego czasu napalilam na mattesy przez mozlowisc konfiguracji ale sie zawiodlam o ile material sam w soboe spoko to sznurek przy łydce dość szybko się wyświechtał a rzepy przy popręgu tragicznnie strzępią 🙁
wątek zamknięty
feno, dzięki. Jak nie przepadałam nigdy za takimi zwierzęcymi wzorami, tak ten mnie kupił kompletnie. Jeszcze jest w Tack Shopie jak coś.. 😅
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
28 listopada 2023 22:46
azzawa, już nie robią mattesów ze sznurkiem ozdobnym przy łydce, być może właśnie dlatego. Co do rzepów to nie wiem, dam znać bo mam kilka nówek nieśmiganych plus jedna konfiguracja w drodze 😅
wątek zamknięty
A faktycznie, aż sprawdziłam. Moje kupione jakiś rok temu 🙂
ten rzep też może poprawili, bo w starych jest niczym nie podszyty/obszyty i te plastiowe włókna sie rozłażą na krawędziach
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 listopada 2023 08:56
Fokusowa, obłędny😍
wątek zamknięty
Fokusowa, po co robisz mi przytyki? Masz jakieś kompleksy? Może meliski się napij... napisałam że mi się nie podoba i zrobiłam porównanie. Tyle. Nie jesteś pępkiem świata. Trochę pokory. Mnie nie przeszkadza że ktoś krytykuje mój wybór czapraków. Nie każdy lubi satynę i glam jak ja. Wielokrotnie słyszałam że są wieśniackie i co z tego. Są piękne dla mnie i to mi wystarcza
wątek zamknięty
Amber77, sama sobie wypij melisy 🤦
wątek zamknięty
Amber, Fokusowa nie skomentowała Twojego gustu, tylko Twoje wypowiedzi z innego wątku. Rzeczywiście wybitnie znosisz tę krytykę, książkowo wręcz. Ale rozumiem, że tylko tę odnośnie czapraków, a nie innych Twoich opinii. 😅

Donkeyboy, Azzawa, mnie się te sznurki za łydką wytarły w kilka jazd mimo ich wycięcia spod łydki i to jest mój jedyny powód do odwlekania kupna jeszcze jakiegoś Mattesa. Bo tak to reszta była zajebista, ale tych sznurków nie mogłam przeżyć. Może za bardzo macham nogami i inni nie mają takich problemów, nie wiem. Wiem, że u mnie one się wystrzępiły odrobinę już po pierwszej jeździe.
wątek zamknięty
Amber77, ale Ciebie nikt nie pytał o zdanie czy Ci się podoba czy nie.. Wrzuciłam zdjęcie, bo sama jak chce coś kupić to zerkam w ten wątek czy ktoś wrzucił rzeczywiste zdjęcia. Guzik mnie obchodzi, że Ci się ten czaprak nie podoba. Jak mi się czyjeś rzeczy nie podobają to siedzę cicho, a nie wyrywam się jak najszybciej komuś powiedzieć, że coś jest dla mnie paskudne 😂 mam nadzieję, że potrzeba uwagi skierowanej w Twoją stronę została zaspokojona 🙃

azzawa, ja też w zeszłym roku Mattesa kupiłam i rzepy były „surowe”. Przeszedł jedno pranie i niby nic się nie dzieje z nimi.

A czy Wasze Mattesy też tak koszmarnie trzymają kudły na tym filcowym podszyciu? No nijak tego nie idzie wyciągnąć, chyba że każdy jeden włosek ręcznie wytargać..

lusia722, A na Księciu jak by wyglądał… 😍 chyba, że już go macie?
wątek zamknięty
Fokusowa, tak, niestety... Mój był założony kilka razy poza okresem linienia, a z pół rolki odkłaczaczki zużyłam, żeby go wystawić na sprzedaż. Niby lubiłam ten filc, bo właśnie taki porządny i szary, więc mi pasował pod względem mniejszej widoczności kłaków, ale miał własną grawitację względem futra i nie chciał go oddać.
wątek zamknięty
Do odkłaczania spodów czapraków polecam magic brush albo szczotkę w typie, schodzi jak złoto tylko trzeba najpierw przeszorować w obie strony.
wątek zamknięty
Fokusowa, Sivrite, kurcze a ja mattesy lubię czyścić bo mega szybko to idzie. Tylko ja lecę szczotką krepową kiedyś na forum polecaną.
wątek zamknięty
W kontekście czyszczenia czapraków z kudłów (mój koń ma krótkie bardzo te kudły i się wbijają i niczym nie chcą dać się powyciągać) - odkryłam ostatnio całkiem przypadkowo megic patent. Teraz wszystkie czapraki tak robię przed praniem. Elektroszczotka. Ja mam akurat w Dysonie (ona się nie blokuje jak jest opór) i genialnie odkłacza. Kładę na ziemi, staję na nim dla stabilizacji i w minutę kompletnie odkłaczony czaprak.
wątek zamknięty
Fokusowa, to jest moje marzenie z PS... ale dopóki rachunki vet w akcji to muszę być rozsądna.
Daj foty na koniu please! To sobie pocierpię jeszcze troszkę bardziej.
wątek zamknięty

Daj foty na koniu please!

kotbury, to nie u Fokusowej takie atrakcje 🤣
wątek zamknięty
kotbury, ja mam jakieś straszliwe skrzywienie i on będzie musiał poczekać do letniej sierści, żeby na takiego zakłaczonego i brudnego konia nie kłaść 😂
Ale jak wrzucę to na pewno przyjdę ze zdjęciem!
P.s. w Tack Shopie można wziąć z opcją płatności za 30 dni, ale wiem jak jest z rachunkami vet niestety.

infantil, 😂😂😂

Infantil się śmieje ze mnie, bo mój Equito Hazelnut dalej ma metki, chociaż kupiłam go ponad rok temu. Szkoda mi go 😂
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 listopada 2023 12:53
co do czyszczenia czapraków u mnie niezmiennie najlepsza robotę robi zwykle gumowe zgrzebło 😅 nawet jak jest mega wgniecione/zaschnięte potem. Tylko trzeba to na podłodze/drzwiach boksu czesać bo inaczej to lipa
wątek zamknięty
Pytanko, po ile na black friday można było wyrwać czapraki Kentaka? Widzę, że na Horze są za 299, ale nie potrzebuję na gwałt i nie wiem czy czekać aż lepsza promka się trafi czy braść 😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.