sklepy internetowe

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 lutego 2024 11:27
Słuchajcie, bo nie wiem czy mam problem czy nie mam ....
Jak długo może iść przesyłka od Horseware z zamówieniem do sklepu w PL ?

Z horseware do domu idzie kilka dni, a sklep pewnie chciał uzbierac jakieś minimalne zamówienie
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 lutego 2024 11:49
kitty, tzn przesyłka z zamówieniem zbiorczym wyszła z Horseware na początku zeszłego tygodnia z tego co dopytałam sklep. Ile może iść ? Tydzień ?
Może iść tydzień
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
06 lutego 2024 13:21
Plusik dla bergo. Zamówienie zrobione w niedzielę, dziś rano u mnie, wszystko top 👌
Plus dla sklepu Azdar. Szeroki wybór (łącznie z paszami i ziołami), dobry kontakt, szybka dostawa🙂
Klasycznie - dla Happy Horses NIE POLECAM
Była dobra oferta, zamówienie za pobraniem ( po opiniach)
Zamówienie złożone 04.01 - termin realizacji zakładany przez sklep 17.01 - do tej pory zamówienia brak i sklep nie odpowiada na maile.
Moon   #kulistyzajebisty
07 lutego 2024 07:27
Standardowo, wielki plus na Bergo <3
Horseware wielki plus: zamówienie w niedziele w nocy, dziś jest u mnie. No szok. Dobrze, ze Irlandia jest w UE.
Ja również Horseware na + super szybko paczka + nowe ekstra worki na derki.
Kentucky na plus - zapomnieli o kantarze dosłali dwa ... yup
IMG_7134.JPG IMG_7134.JPG
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
08 lutego 2024 11:54
Wiecie co, jak tak czytam te plusy dla Horseware, to ja chyba ostatni raz zamówiłam nie bezpośrednio od nich, tylko przez sklep w PL ....
Plus dla Equiversum, co prawda lekko spóźnione, ale wszystko było na zamówienie no i rabacik wpadł też fajny.
Aleks, rozwiń, bo ja nie czaję.
Kuniaa, a co to za torby na derki? w tym przyszły derki?
Ja mam takie normalne opakowania jak zawsze.
Jedną derkę kupiłąm z działu last chance za 80 euraczy z kapturem 😍
Jak zwykle plus dla Bergo. Błyskawiczny zwrot kasy za odesłaną za dużą derkę.
Kuniaa, jak długo czekałas na odpowiedź od Kentucky? Ja reklamowałam NOWY czaprak kilka dni temu i na razie cisza z odp. 🙁
Aleks, Nie ma sklepów w PL które maja dobre centy tych derek i pełen asortyment, często sprzedają to czego nie mają. Kiedyś GNL miał trochę ale to już przeszłość. HORZE.pl można czasami coś dobrego w cenie wyrwać.
Perlica, Tak Rambo Optimo przyszło w tych torbach i są zaje .... do środka wpakowałam dodatkowe kaptury i podderki.
zamówiłam 3 takie https://www.horseware.com/en-eu/rambo-optimo-turnout-0g-outer-with-400g-liner i wszystkie przyszły w workach ale tam na zdjęciu jest pokazane to opakowanie. Może tylko dla tego modelu nie wiem.
jabooshko, mniej niż 24h
jabooshko, z ich odpowiedzią na maile to jest loteria, raz mi odpisali po tygodniu, a innym razem po dwóch godzinach 🙈
Kuniaa, a bo to rambo, ja zamówiłam biedackie Amigo hero🙊😉
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
08 lutego 2024 22:04
Perlica, w bardzo mocnym skrócie; czekam od BF2023 na derkę zamówioną przez polski sklep, no ale może się doczekam i w przyszłym tygodniu w końcu będzie ... Na początku strony wątku pytałam o czas dostawy z Horseware do sklepu w PL, w związku z tą sytuacją właśnie ...

Kuniaa no właśnie skusiła mnie bardzo dobra cena wtedy, ale to raczej ostatni raz.

co do Rambo Optimo - najlepsza derka ever jaką miałam do tej pory wraz z tą torbą. Ta torba ( na zdjęciach z linku Kunii) jest tylko do tego modelu. Akurat znajoma zamówiła za dużą, a na moją grubą okazała się idealna niemal.
Aleks, mam identyczna torbę do innej derki Rambo (duo). Zgadzam się że jest super, idealna do przechowalnia derek.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
08 lutego 2024 22:12
xxagaxx, tzn chodziło mi o to że do Rambo te torby są. Może się źle wyraziłam, że do modelu.
Aleks, no to czas przesyłki jak widać 48h, więc chyba nie licz na tą derkę tak szczerze, skoro czekasz od BF.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 lutego 2024 08:56
Perlica, poczekam jeszcze te kilka dni. Mam nadzieję, że to faktycznie niefortunna seria zdarzeń doprowadziła do tej sytuacji. Zamawiałam w tym sklepie wcześniej derki Horseware, nie było problemów, kontakt zawsze fajny, dziewczyna pomocna. Teraz też jest kontakt w porządku więc może ostatecznie nie będzie tak źle.
Sklep Happy Horses - totalnie nie polecam. Może i ceny mają niskie, ale obsługa jest równie słaba. Brak odpowiedzi na maile, brak możliwości zwrotu towaru (bo nie wystawili mi dokumentu zakupu!) i dopiero po mojej interwencji, że nie wiem jak zwrócić produkt przez ich stronę bo nie mam dokumentu, otrzymałam fakturę. Teraz czekam na zwrot należności ...
Mój drugi plus dla kentucky-horsewear. Teraz paczka wysłana w ten sam dzień, od zamówienia to 5 dni i już u mnie.
Black frajdejowe rzeczy przyszły wtedy bez problemu, choć czekałam trochę dłużej.
Chyba mam farta 😉
Ogromny plus dla Happy Horses, szybka realizacja zamówień, świetny kontakt, bardzo miła obsługa. Na pewno nie raz zrobię tam zakupy 🙂
Mam pytanie odnośnie Vinted. Jak się wrzuca tam ogłoszenia końskich rzeczy?
Do tej pory wrzucałam tam książki, ciuchy, buty, płyty cd / dvd. Teraz patrzę, że pokazują się jeździeckie rzeczy. Wrzuciłam czaprak, ale nie ma opcji, że to końskie akcesoria, więc podpięłam pod kocyki psie, ale Vinted mi tego ogłoszenia nie akceptuje 🙁
A ogłowia i kantary to jaka kategoria? 🙂
Kombinować trzeba, generalnie jest zakaz umieszczania sprzętu końskiego więc najczęściej wchodzi jako psi - szelki, smycze, obroże itp
Czapraki rzadko przechodzą i często są usuwane.
a co jest nie tak z OLX że się trzeba na siłe pchać na vinted?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się