Jak jeździć w teren?

BUCK, olejowane są ciche, ale za to dość ciężkie. Musiałabyś sprawdzić czy jesteś z tym ok
BUCK   buttermilk buckskin
23 lutego 2024 10:32
Zuzu są ciężkie.... tego nie wzięłam pod uwagę, ciekawe czy sklep mi poda wagę 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lutego 2024 10:43
BUCK, Ja wielokrotnie już polecałam ten płaszcz: https://m.loesdau.de/black-forest-regenmantel-rainstormer-ii-16704.html One jest świetny! Mamy od kilku lat i sprawdzają się super, nie przemakają nawet w kilkugodzinnej ulewie/burzy, leżą tak, że nie fruwa nic jak wieje, można normalnie galopować i nie wyglądać jak Nazgul 😉 Nie szeleszczą, no nie bardziej niż zwykła kurtka zimowa, czy narciarska. Zakrywają też całe siodło i nogi jak się jeździ wiec to dla mnie duży plus jest, bo mi w deszczu zwykle najbardziej szkoda siodła właśnie 😉
BUCK   buttermilk buckskin
23 lutego 2024 11:05
zembria dzięki, wiem pamiętam o nim i sto razy go oglądałam, tylko od 01/2024 ciągle jest brak produktu dla rozmiaru M 😉 a jednocześnie się waham, bo albo będzie leżał odłogiem a cena jest spora, ale może jest szansa że oboje z koniem się wyćwiczymy w ignorowaniu dźwięku 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lutego 2024 11:12
BUCK, No cena nie jest przyjemna, to prawda, ale wart jest każdej złotówki w niej 😁 Ja w swoim chodzę też jak leje po prostu, jak konie sprowadzam z pastwiska czy coś. Koleżanka na spacery z psem ubiera. Co do rozmiaru, to pamiętaj, że one wypadają spore, bo to unisex jest więc ta M, to taka bardziej pod męskie M będzie. Ja na co dzień noszę xs, płaszcz mam xxs i spokojnie pod niego kurtkę puchową zakładam, mam wtedy ciepły zestaw na jazdę w śnieżycy 😀
BUCK   buttermilk buckskin
23 lutego 2024 11:22
zembria ten konkretny płaszcz używasz xxs nawet na coś cieplejszego pod spodem ? w ich opisie do tego płaszcza jest żeby brać zgodnie z rozmiarówką odzieży która się używa, to ja zwykle celuję M lub 38/40 - stąd obawa o rozmiar S, jako zbyt szczupły, ale skoro tak Ty opisujesz, jakbyś brała mniejszy niż większy, to może brać bo S jest w magazynie.....
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lutego 2024 11:24
BUCK, Poczytaj tam opinie pod spodem, zdecydowana większość kobiet ocenia go jako większy niż standardowy rozmiar. Ja się tym zasugerowałam i nie żałuję. Małż ma xl tak jak nosi i jego jest akurat, ale przypuszczam, że na kobietę noszącą xl byłby za duży już.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się