Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Szukam pensjonatu w okolicach południowo wschodniej części poznania. Zależy mi na łąkach i możliwości trzymania kobyły w ciąży.

najlepiej przydomowa
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 maja 2024 08:21
Znacie kogoś z okolic Racotu, kto oferuje transport ?
Ma ktoś do polecenia szewca z Poznania? Do wszycia zamek w oficerkach. 🌷
dairoxroxi, https://www.facebook.com/profile.php?id=100057179511631 tutaj mi wymieniali zamki w oficerkach, polecam
Nie widzę wątku rekreacyjnego to szukam tu...
Poszukiwana stajnia rekreacyjna. Albo osoba prywatna z koniem, która prowadzi jazdy. Ogólnie chodzi o miejsce, gdzie osoba jeżdżąca mogłaby raz na jakiś czas (raczej nieregularny) podjechać i sobie, o, pojeździć. Nie musi to być super trening (ofc byleby to nie było jeżdżenie na kulawych koniach, bez przesady).
Warunek: jak najbliżej centrum, jakiś dobry dojazd komunikacją miejską. Ktoś, coś?
Kompletnie się nie orientuję w poznańskich okolicach stajennych.
Sankaritarina, jeśli ta osoba bierze pod uwagę dojazd PKP, z dworca głównego 19 minut prawie pod samą stajnię, to odezwij się do mnie na priv.

Z takich stajni bliżej centrum to ciężko mi coś doradzić, znam raczej wszystkie w odległości parunastu kilometrów od miasta tak jak moja.
Ale pomyślę co jest wartego uwagi i może coś przyjdzie mi do głowy 😊
szukam pensjonatu 24/7, w okolicach południowo-wschodnia część Poznania. Najlepiej żeby przyjęli źrebną kobyłę.
Po 6 latach przerwy wracam do Poznania i rozglądam się za pensjonatem.
Szukam stajni z jak najdłuższym padokowaniem, zimą z sianem, latem z trawą, halą i max 20km od Poznania, najlepiej po południowej stronie miasta.
Jest coś nowego, albo może coś zmieniło się na plus przez ten czas?😁
Hej! Szukam pensjonatu/osoby prywatnej w Czapurach i okolicy do 15km od października. Nie zależy mi na krytej hali czy karuzeli, po prostu uszaty ma mieć dobre warunki w boksie, ciepłą stajnię, codziennie padok i świeże siano. Cena rozsądna, ale jestem w stanie zapłacić więcej za lepsze warunki. Jak macie coś dalej to też rozważę 🙂
W Czapurach będzie ciężko.
W Babkach stajnia Karino, bodajże najbliżej.

Edit: jeszcze Rogalinek jest.
maluda, a w Karino jakie warunki i ceny? Dopiero się przenoszę w tamte okolice i przejazdem widziałam, że na padokach spory bałagan, trochę mnie to zniechęciło.
Nie mam aktualnej opinii. Mam taką sprzed kilku lat, którą i tak trzeba by zweryfikować.
Także nie pomogę.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 lipca 2024 11:20
Akashi, w okolicy masz jeszcze stajnię w Daszewicach, Mustang w Rogalinku i to chyba tyle
julka177, Rio Grande, Zamysłowo, Stajnia z kopytem
Raczej za dużego wyboru nie ma
Dzięki. Pojeżdżę, popytam i dam znać na forum jak aktualnie z warunkami w tych stajniach. Mam nadzieję, że coś sensownego uda się znaleźć.
Ktoś poleci stajnie wolno wybiegową na południe od Poznania?
Akashi, nie polecam Stajni z kopytem. Słabe warunki dla koni. Siana nie ma na padokach ani w boksach, wody w zimę na wybiegach również nie ma bo poidła zamarzną. W boksach raczej biednie jak chodzi o słomę, siano dają 3 razy dziennie w postaci kupki jedzonka jak dla królika. Mój koń wyjechał stamtąd z 4 stadium wrzodów;(.

Mustang w Rogalinku super stajnia! Jedyny minus to małe boksy do których koń powyżej 170 cm może się nie wcisnąć. Sianko pod dostatkiem, fajna hala i plac. Pani Beata super dba o obiekt🙂

Jeszcze godna polecenia (z dostatkiem sianka w boksach i na padokach) jest stajnia Kapada, stajnia Kotowo i Baranowscy Horses ale to jest już za Tarnowem Podgórnym.
Szarman123, Dzięki za info, Mustang wygląda obiecująco, nie widzę nigdzie numeru kontaktowego, ale podjadę podpytam, może będą mieli jakieś wolne boksy 🙂
Jakieś godne polecenia miejsce dla źrebaka rocznego? Najważniejsze to padokowanie i karmienie. Kierunek północ/wschod 🌷
dairoxroxi Kociałkowa Górka? Pamiętam, że tam było sporo młodzieży zawsze i spore łąki 🙂

Ja mam pytanie z innej beczki: Czy znacie jakiegoś ludzkiego fizjoterapeutę/osteopatę, który ogarnia jazde konną i jakie spięcia sie w wyniku treningu uje tworzą? Najlepiej po polnocno-zachodniej stronie Poznania (Swadzim, Ławica i wszystko co w kierunku Tarnowa Podgórnego), a jak jeszcze jest możliwość wizyty domowej to w ogóle byłabym wniebowzięta.
Celunowa, Alicare! Bardzo bardzo polecam Alicję

https://alicare.pl/
Figarusowa, ooo, dobra, sprawdzę! Dziękuję!
Celunowa, Alicare! Bardzo bardzo polecam Alicję

https://alicare.pl/

Figarusowa,
Również polecam 😄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się