Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja już dawno przestałam robić zakupy w gnl.
Raz przez te wszystkie akcje z ponad miesięcznym czasem oczekiwania na zamówienie
Dwa wiele produktów w regularnej cenie jest zdecydowanie droższych niż w innych sklepach (również w cenach regularnych) i żadne kody nawet tego nie zmieniają 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 lipca 2024 08:56
infantil, No to jeden pies 😅
Milla, Mi się nie zdarzyło mieć z nimi problemów jak do tej pory. A ceny jak ceny, są i wyższe i niższe, niż w innych sklepach.
zembria, wcale nie taki jeden pies, bo “szewcwbutach” to mój kod 😜
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 lipca 2024 09:09
infantil, aaa... 😅
zembria, spróbuj „wracam23”, nieraz działa na -15% 🙂
Ja chyba najczesciej robie zakupy w gnl bo maja najwiekszy wybor produktow - najmniejsze ryzyko ze bedzie trzeba domawiac w innym. Po doswiadczeniach z Horze prawie zawsze sprawdzam tez ceny w innych sklepach i nie zauwazylam zeby byly wyzsze (chyba ze mam farta i nie rżną na tym co akurat zamawiam 😅
Jakiś kod do equusvitalis?
martrix,
Dostałam taki na maila na 15procent :
I245I7C7V
znalazłam duże promocje na fajne marki na sportano.pl - można dorwać np. mocno przecenione veredusy i kaski samshield
a to sportano to nie jest jakiś przekręt? wszystko mi tam zawsze wyskakuje najtaniej, ale jakoś nie budzi mojego zaufania
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 lipca 2024 14:31
infantil, jest OK, można normalnie kupować - ale tam od 2-3 lat już raczej resztki same na końskim dziale zostały...
infantil, totalnie nie, to ta sama marka co eobuwie

-Alvika-,
2-3 lata? mi się wydaje że ta marka w ogóle niedawno powstała, sklep na targówku się otworzył w zeszłym roku jak mnie pamięć nie myli
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 lipca 2024 15:19
_mpradi, nie, działają na pewno od '21; ja pierwsze zakupy robiłam u nich w styczniu '22.
O sklepie internetowym sportano.pl piszę 😅
cześć jakiś kodzik do sklepu pasi konik? 😁
zuza17, chyba WEWI10 ale nie mam pewności
Jakiś kod do sklepu Nuba equi? 🙂
Vct0171 nuba raczej nie ma kodów, okazyjnie tylko od czasu do czasu na jakieś smaczki lub suple są promki. Na happyhorses niedawno były zniżki na ich pasze, może tam zerknij?
charlieeee, tylko w happyhorses jest spora szansa, że zamówienie dotrze w kolejnym stuleciu, lub wcale...
charlieeee, naprawdę polecasz zakup paszy w Happyhorses? :P zwykle pasze jednak ludzie potrzebują szybciej niz za pół roku 😀
nuba nawet jak generuje kody na swoją stronę to na dodatki, ziółka itp. z paszą najbardziej opłaca się po prostu zamówić więcej i wtedy przynajmniej dostawa jest od nich za free
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 lipca 2024 09:20
xxagaxx, Nuba kupowana przez Happyhorses idzie bezpośrednio od producenta więc zamówienie dochodzi bardzo szybko. Kilka razy z ich promki tak korzystałam i nie było nigdy problemu.
zembria, patrząc na to co ludzie piszą, ma wrażenie że to niestety losowa sprawa, ską idzie zamówienie. Nie odwazyłabym się, chyba ze za pobraniem.
czy ktoś może podrzucić kod do pasikonika? wiem tylko, że jest na insta od użytkowniczki Zuzanny Żuk- niestety mam blok na insta:/
Karla🙂, naknak
Dziękuję 🙂
A do Pegazshop jest jakiś kod?
Jest coś aktualnego do bergo?
Moon   #kulistyzajebisty
29 lipca 2024 15:22
faith, kamijami15
Orientuje się ktoś czy Equishop ma jakieś kody rabatowe lub konkretniej na markę FreeJump ?
leila, thankyou daje 10% ale nie wiem czy na freejump działa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się