DIY - zrób to sam

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 sierpnia 2009 16:05
Wstawiam obiecane foto budki dla ptaków.
Ryte dlutem szerokim i małym. Czas pracy to jakieś 2 godziny 🙂
Alice, Szogunki cudne!  😍
Mi 'wyglądowo' bardziej podobają się niemetaliczne, takie najzwyklejsze (;

moje HIPOKONIE (tak określił je tata, podobno podobne do hipopotama ;P). strasznie się wkręcają i zajmują maaasę czasu (; jeszcze nie prasowane:

gniadosz


siwek


a trzeci już 'na warsztacie' (;


edit: podmieniłam fotki.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
20 sierpnia 2009 16:11
Szalenie mi wpadł w oko  😜
Jak jest duży?
Jak wy je robicie?
Ten łaciaty- obłęd(mam słabość do wszelkich srokaczy). Jest na sprzedaż? 😁
(chodziło mi o koniki)

Pytania o ew. cene proszę kierować na PW. To nie jest sklep internetowy, cel tego wątku jest inny.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
21 sierpnia 2009 08:47
Tak śledzę i śledzę uważnie ten temat (przy okazji bardzo podziwiając koniki Alice  :respect🙂 i też postanowiłam się pobawić. Kiedyś bardzo chciałam zająć się scrapbook, więc wczoraj zrobiłam małą próbę z rzeczy, które miałam w domu. Efekt jest raczej średni:



ale nic ciekawszego w domu nie znalazłam (na zdjęciu jest lew w zoo, śpiący z nosem pod drzewem). Ale za to zamawiam sobie troszkę akcesoriów do scrapbookingu i spróbuję swoich sił robiąc album ze zdjęciami z mazur  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 sierpnia 2009 10:14
aniap Ważne że próbujesz, że coś kombinujesz, że tworzysz ;] Praktyka czyni mistrza ;] nie zniechęcaj sie ;]  Może wstaw inna fotkę  a sama zmienisz zdanie ;] ewentualnie coś wydrukuj z kompa ;] Jak dla mnie tragedii nie ma ;]

Wklejam wam moja świnię ;] zawieszka do kuchni na działce ;]
Szalenie mi wpadł w oko  😜
Jak jest duży?
Jak wy je robicie?
Ten łaciaty- obłęd(mam słabość do wszelkich srokaczy). Jest na sprzedaż? 😁

Pytania o ew. cene proszę kierować na PW. To nie jest sklep internetowy, cel tego wątku jest inny.


To się tyczy kolczyków czy czego innego? Bo dojśc nie moge :P
alice, szczeka mi opadla! przesliczne te twoje koniki!! nie marnuj swojego talentu!!
Dzięki😉 Co to znaczy nie marnuj?  👀
zebys robila dalej takie piekne prace, zebys caly czas szlifowala swoj talent. naprawde go masz :kwiatek:
🙂
No dalej muszę robić, nie mam wyjścia nawet - zamówień coraz więcej😉
Tak się zastanawiam czy nie pomyslec nad takimi konikami w wersji rysunkowej😉
Alice - świetne te koniki. Nie znudziło Ci się jeszcze 😉 🤣

A ja jak zwykle milion prac mam zaczętych, i żadnej jeszcze nie skończyłam 🍴
zabeczka17, hah, kiedyś ulepiłam dwie bardzo podobne świnki ;P może jeszcze ukrywają się gdzieś w moim domu. masa solna?

Alice - świetne te koniki. Nie znudziło Ci się jeszcze 😉 🤣

Alice, a całkiem poważnie - nie nudzi cie zlepianie ciągle tych samych elementów? pytam, bo ja mam czasem problem, żeby przekonać samą siebie, że drugi identyczny kolczyk jest jednak konieczny, żeby powstała para 😉 a jak mam zamówienie na kilka takich samych par, to już padam  😵

wczorajsza ruda maupa:
Nie, mi to jakoś szybko idzie i w sumie to lubię😉 Nawet jak robię zawieszkę to mam taki odruch żeby zaraz zrobić drugą identyczną, na szczęście w pore sobie przypominam, że nie trzeba  😁

Chociaż faktycznie po jakimś czasie to sie robi troche nudne... no, ale nie lepię cały czas i nie codziennie😉 I lubię patrzec na efekty mojej pracy 😉 to chyba mnie najbardziej motywuje
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 sierpnia 2009 16:29
zabeczka17, hah, kiedyś ulepiłam dwie bardzo podobne świnki ;P może jeszcze ukrywają się gdzieś w moim domu. masa solna?





Dokładnie 😀😀
słodkie te torebeczki!
No dobra, przyznaję, na dzisiaj już nie mogę patrzeć na te koniki :P
Szoguny kolczyki

kobyłka Wasi

kucyk Hrabinka :P

kucyk zarąbisty 😀 a ja czekam na Pamirki  😍
Alice da się gdzies obejzec wszystkie Twoje prace tak... zbiorczo? Masz jakąś stronę?
to ja tez sie pochwale swoimi kolczykami zadna rewelacja ale jaka frajda z tworzenia czegos nowego🙂





słodkie te torebeczki!
prawda?  🙂

pamelfa, drugie fajne (; te postrzępione sznurki trochę paskudzą efekt. ja tylko robię, sama nie mam dziurek- nie za ciężkie są? to drewno, ale jednak dużo drewna.
wiem wlasnie :/ale nie mam pomyslu na co je nawlekac inne niz mulina macie moze jakis pomysl? a ciezkie wogole nie sa tylko takie wrazenie robia🙂 poza tym uwelbiam rozne rzeczy przerabiac na kalczyki ostatnio z branzoletek zrobilam 😉
In.   tęczowy kucyk <3
23 sierpnia 2009 11:30
pamelfa, są takie druciki do kupienia, chociażby w empiku, różne grubości : )
kujka   new better life mode: on
23 sierpnia 2009 11:40
do mnie juz doszly gilkokolczyki od Alice i sa super! 😀
Alice wszystkie koniki są świetne!

A ma ktoś może zdjęcie ich na uszach? 😉
A ma ktoś może zdjęcie ich na uszach? 😉

kujka, chcemy gile na uszach 😀 !!
asds   Life goes on...
23 sierpnia 2009 17:11
Alice po ile za taka figurke? I jakie ona wymiary ma? 🙂 Oprócz ciut przymałych kopytek jak dla mnie cudna!



na PW takie pytania  🤬 dod
Przypominam, że jest to wątek - do chwalenia się własnymi dziełami - a nie do handlu/sprzedaży/wymiany!!
Z pytaniami dotyczącymi cen itd. proszę na PW, albo do działu OGŁOSZENIA!!
dodo
In., nie druciki a tzw. żyłka jubilerska 😉 w empiku to akurat zdzierstwo, radze poszukać na allegro.
a ja w internetowych sklepach z półproduktami (np. qnszt, swiatkoralikow2, beadshop). na allegro to zdzierstwo ;P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się